• jak registrační tam objednávkový mail bez obsahu - technická závada ?

• naprosto bez komunikace

Reakce obchodu TRENINK SHOP

Dobrý den, Vaše objednávka byla minulý týden vyřízena a ano, nereagovali jsme a Vaši poznámku v objednávce ohledně žádosti o dodatečnou slevu. Poskytované slevy jsou u zboží vždy vyznačené, slevy pro další přeprodej bohužel neposkytujeme. Emailem Vám zasíláme další informace.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Nabízí zboží, které nemá.
    • Před 11 dny jsem zaplatil zboží, které obchod nabízel a přitom jej nebyl schopen dodat, takže objednávku nakonec stornoval. Dodnes přitom peníze za nedodané zboží nevrátil.....

Reakce obchodu TRENINK SHOP

Dobrý den pane Hlíza, reagujeme na Vaši recenzi, která nás dosti poškozuje. Peníze jsme od Vás na náš účet přijali 2.7.2018 a zpět Vám byly odeslány 12.7.2018. Tedy během 10-ti dnů, resp. 6-ti pracovních dnů (v tomto období byly kromě víkendu ještě dva dny sváteků). Byť jste nám po telefonu slíbil Vaši recenzi upravit, dodnes se tak bohužel nestalo. Zboží, které jste si objednal bohužel nebylo skladem ani u dodavatele, takže ano, nebyli jsme jej schopni dodat, nicméně naši komunikaci i rychlost vrácení peněz považujeme za zcela v pořádku. S pozdravem, Trenink-shop.cz

• zboží jsem ještě neobdržel !!!

Zboží nedorazilo,na stránkách bylo uvedeno,že do týdne,avšak čekal sem 2 týdny a pořád nic.Po 2 týdnech sem psal mail,žádná odezva.3týden sem opět psal mail a už mi bylo odpovězeno,že dodavatel jim zboží nedodal a že mi psali po týdnu,ale že měli problém s mail servem,takže asi proto nedorazil.Mne ,ale nic nepřišlo.Avšak po 14 dnech co sem urgoval,mne už aspoň mohli odepsat a né až po 3 týdnech co jsem opět psal.Domluvili jsme se,že zakoupím jinde.Škoda,jinak bych byl spokojen s cenou i zmožností vyzvednutí na obchodě.

• dlouhá čekací doba.

Dobrý den paní Závorková,

u vámi zakoupeného zboží (cena zboží je 99 Kč) je uvedena viditelná dostupnost do týdne, což znamená, že zboží jsme schopný do týdne naskladnit. Tak se i stalo, proto moc nechápeme, co vás na lhůtě naskladnění překvapuje? Nikdo vám nelhal, ani nic schválně nezdržoval.

První a poslední pokus

Dobrý den pane Landa,

děkujeme za vaší recenzi, potažmo váš názor na nás, i když je výhradně záporný, jelikož jakákoliv zpětná vazba od zákazníků pomáhá zlepšovat naší nabídku a služby.

K vaší recenzi musím na naší obranu pouze podotknout, že u vámi vybraného zboží jsme uváděli dostupnost Na dotaz (zboží tedy není skladem a je možno se na něj dotázat). Tuto informaci jste při objednávce asi přehlédl, což se stát může. Ihned po vaší objednávce jste byl kontaktován emailem, kde vám bylo sděleno, že zboží momentálně není skladem plus informace, že prozatím od dodavatele nemáme potvrzen termín dodávky nového zboží. Mimochodem, vámi vybrané zboží není skladem nikde v ČR již více jak 2 měsíce! Dále vás rozčilovalo, že bylo u objednávky účtované poštovné (Náš e-shop se neúčastnil akce Den dopravy zdarma!!!), proto bylo standardně účtované.

Vzhledem k tomu, že z naší strany nedošlo k žádnému pochybení (nic jsme nikomu nezatajili a že někdo neumí číst?), je vaše hodnocení směrem k nám více než diskutabilní a pro ostatní zákazníky může být napovídající i vaše zvolená přezdívka u hodnocení!

S pozdravem Trenink-shop.cz

pokud se zboží ukazuje jako "na skladě" a dle následného mailu již není v prodeji dlouhou dobu, považuji to za značný nedostatek.

Dobrý den paní Adámková,

K vaší recenzi musím na naší obranu pouze podotknout, že u vámi vybraného zboží nebylo nikdy uvedeno SKLADEM, ale na našich stránkách byla uvedena dostupnost Na dotaz (což rozhodně neznamená SKLADEM, obzvláště u zboží, které nemá momentálně nikdo v ČR). To, že jste toto přehlédla neznamená, že lžeme ohledně skladové dostupnosti!

• Netusim

Nabizi a uvadi zbozi skladem, a pritom jej nemaji.

Dobrý den paní Fodorová,

K vaší recenzi musím na naší obranu pouze podotknout, že u vámi vybraného zboží nebylo nikdy uvedeno SKLADEM, ale dostupnost do 2 dnů. Následně jste byla informovaná o tom, že zboží bohužel nemá skladem ani oficiální distributor v ČR. Bylo vám nabídnuto několik variant, jak situaci řešit, ze které jste si vybrala dle svého uvážení. Váš názor vám nebereme, máte na něj samozřejmě právo, nicméně nás překvapil.

S pozdravem Trenink-shop.cz

• Hlavní nevýhoda je, že obchod je absoltně neoznačen.
    • Hledal jsem ho asi půl hodiny.
    • S ohledem na parkováni je to velká nevýhoda.

Reakce obchodu TRENINK SHOP

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi, ikdyž výhradně zápornou, nicméně se nedá mluvit o obchodu, ale spíše o výdejním místě, které sídli v mateřské firmě, kterou deklarujeme všude pro snadné vyhledání. Její přesný název a adresu zasíláme sms zprávou a e-mailem při oznámení o vyzvednutí objednávky, takže děláme maximum pro usnadnění jejího vyhledání, nicméně jsme si vědomi, že to může někomu dělat problémy, takže není nic jednoduššího, než si zavolat na pobočku o pomoc, a rádi Vás nasměrujeme ;) S pozdravem tým Trenink-shop.cz

• Výhody nemá absolutně Žádné
    • Špatná komunikace,
    • dlouhá dodací lhůta (Jestli vůbec zásilka dorazí...),
    • malý výběr

Určitě obchod nedoporučuji. Zásilku jsem objednal a zaplatil 2.10.2012 a ke dni 28.10.2012 se stále nic neděje. Žádné upozornění ohledně délky dodací lhůty jsem neobdržel tudíž bych skoro čtyrech týdnech očekával alespoň nějakou reakci.

Reakce obchodu TRENINK SHOP

Dobrý den, děkujeme za Vaši reakci a rádi bychom Vám ještě jednou zde vše objasnili, ikdyž už jste byl 3x informován(každý týden) o situaci a nechápu Vaše reakce v recenzi, když jste na nás reagoval s odpovědí, že počkáte.
    Jsme si však vědomi naší chyby, nedodržení dodací lhůty 2 týdnů, která byla avizována u zboží, ale zahraniční dodavatel nám stále posouvá datum dodání a bohužel není v naši moci to nějak uspíšit. Ještě jednou se Vám tímto omlouváme a doufáme, že na náš obchod nezanevřete.

S pozdravem tým Trenink-shop.cz

• zboží dorazilo na špatnou adresu
    • zboží neodpovídalo popisu na stránkách obchodu
    • zboží bylo deklarováno skladem a nebylo

popis zboží na stránkách obchodu byl zavádějící
    zboží dorazilo v neoriginálním balení
    zboží dorazilo bez návodu
    baterie byly vybité
    rozhodně nedoporučuji

Reakce obchodu TRENINK SHOP

Dobrý den, je nám velice líto Vaší záporné zkušenosti a jsme si vědomi naší chyby, díky které Vám bylo zboží zasláno na špatnou adresu, což se může stát a za což jsme se Vám již omluvili. Bohužel se musíme distancovat od dalších záporů, které jste zmínil, protože jsme vyřídili objednávku přesně dle Vašeho objednání, zboží je takto baleno, ikdyž je od oficiálního distributora a opravdu nejsme schopni dodat zboží nabité, když Vámi bylo objednáno bez nabíječky, kterou jsme předpokládali, že již máte. Nicméně se budeme snažit těmto problémům do budoucna předcházet a ještě více zpřehlednit náš obchod, aby k těmto nepříjemnostem již nedocházelo. S pozdravem tým Trenink-shop.cz

• nedodržuje dodací dobu.

zatím zboží nedodali,takže nedoporučuji.

Reakce obchodu TRENINK SHOP

Dobrý den, opravdu je nám líto této skutečnosti. Sice neupřesňujete č. obj., ale tušíme kde je háček. Bohužel jde o nové zboží v ČR u kterého zahraniční výrobce stále prodlužuje lhůtu dodání a tak nejsme schopni zatím vyřídit Vaši objednávku. Přesto jste byl o všem průběžně informován, stejně jako ostatní zákazníci, kteří stále čekají na toto zboží. Jsme si vědomi chyby a ikdyž nejsme schopni tyto skutečnosti příliš ovlivnit, tak se do budoucna těmto problémům snažíme předcházet. S pozdravem a omluvou tým Trenink-shop.cz

• Inzeruje to co neumí

Dodací lhůty berte s rezervou

• Bylo mě řečeno, že zboží dorazí do konce minulého týdne, nejpozději začátkem tohoto. Dnes je čtvrtek, tj. konec týdne a ještě zboží nedorazilo. Zítra odjíždím na dovolenou a toto zboží jsem si objednal právě na ni. Takže pokud mi to zítra nedorazí, tak mě to bude dosti mrzet, že jsem si to neobjednal jinde. Ještě jsem se nesetkal s tak dlouhou dodací lhůtou. Pokud mi zboží zítra nedorazí, tak nemám důvod Váš obchod nadále využívat a někomu jej doporučovat. S pozdravem Kolbert

Reakce obchodu TRENINK SHOP

Ano, je nám velice líto této skutečnosti, ale zboží, které jste si objednal je novinkou v ČR, tudíž nikde jinde k dostání a bohužel není v naší moci uspíšit zaseklou dodávku od výrobce k hl. distributorovi pro ČR, která tak byla plánována, jak jsme se domlouvali, ale tento termín nedodrželi, o čemž jsme vás průběžně informovali. Ještě jednou se omlouváme a věříme, že i přesto na náš obchod nezanevřete. S pozdravem tým Trenink-shop.cz