Nakupoval jsem poprvé.Naprostá spokojenost.

• Před 11 dny jsem zaplatil zboží, které obchod nabízel a přitom jej nebyl schopen dodat, takže objednávku nakonec stornoval. Dodnes přitom peníze za nedodané zboží nevrátil.....

Reakce obchodu TRENINK SHOP

Dobrý den pane Hlíza, reagujeme na Vaši recenzi, která nás dosti poškozuje. Peníze jsme od Vás na náš účet přijali 2.7.2018 a zpět Vám byly odeslány 12.7.2018. Tedy během 10-ti dnů, resp. 6-ti pracovních dnů (v tomto období byly kromě víkendu ještě dva dny sváteků). Byť jste nám po telefonu slíbil Vaši recenzi upravit, dodnes se tak bohužel nestalo. Zboží, které jste si objednal bohužel nebylo skladem ani u dodavatele, takže ano, nebyli jsme jej schopni dodat, nicméně naši komunikaci i rychlost vrácení peněz považujeme za zcela v pořádku. S pozdravem, Trenink-shop.cz

• nejnižší ceny na trhu
    • velmi rychlé vyřízení objednávky
    • profesionální komunikace se zákazníkem

Rychlé jednání, doručení

• Cena mnou hledaného zboží
    • Rychlost nachystání zboží k odběru
    • Příjemné jemnání
    • Nejde platit kartou
  • zboží jsem ještě neobdržel !!!

• Obchod má výdejní místa. Ušetří se na poštovném.

Zboží nedorazilo,na stránkách bylo uvedeno,že do týdne,avšak čekal sem 2 týdny a pořád nic.Po 2 týdnech sem psal mail,žádná odezva.3týden sem opět psal mail a už mi bylo odpovězeno,že dodavatel jim zboží nedodal a že mi psali po týdnu,ale že měli problém s mail servem,takže asi proto nedorazil.Mne ,ale nic nepřišlo.Avšak po 14 dnech co sem urgoval,mne už aspoň mohli odepsat a né až po 3 týdnech co jsem opět psal.Domluvili jsme se,že zakoupím jinde.Škoda,jinak bych byl spokojen s cenou i zmožností vyzvednutí na obchodě.

• Dopravci zboží

Pokud si můžete vyzvednout zboží na obchodě, služba je bez problémů. Vyhněte se výběru doručovacích služeb, které Vám bez oznámení v pracovní den v poledne zavolají, že právě dorazili k Vašim dveřím a nikdo není doma s tím, že pracují jen do 16:30 a tak si vezměte dovolenou. Taková služba je horší, než doprava Českou poštou.

Dobrý den pane Hrdina,

bohužel, kvalitu dopravy ovlivnit neumíme a ani nedokážeme, jelikož je to vždy firma, která nemá s námi nic společného, proto nechápeme, proč nás hodnotíte za něco takového.

Zboží jste si mohl nechat doručit do práce jako to dělají všichni ostatní lidé a nebyl by žádný problém. Ani Českou poštu nezajímá, jestli jste doma či nikoliv.

Příjemný zbytek dne vám přeje Trenink-shop.cz

• Sortiment,cena
    • Neznám

• 3x reklamované zboží a 2x vrácena jiná velikost, špatná komunikace, již nikdy !!!

Již nikdy více nenakupovat ! Při reklamaci se mi vrátil pár a každý kus měl jinou velikost. Asi těch reklamací je více a zpět posílají to co jim zbylo.

Dobrý den pane Křemen,

nabízel jsem vám opětovnou výměnu za nové zboží, ale nereagoval jste již.

Zabalené zboží od výrobce bohužel nekontrolujeme (nerozbalujeme a rozbalovat nikdy nebudeme, ostatní zákazníci to nemají rádi), proto k "problému" došlo.

Kvalitu výrobků bohužel neurčuje prodejce, ale výrobce. S výrobkem OLIMP SPORT NUTRITION Polstrovaný úchop - Strong grip nebyl doposud žádný problém (nikdo neměl problém s velikostí, ani nikdo kromě vás ho nikdy doposud nereklamoval - nikomu se nepovedlo ho 2x prasknout - je to divné, ale je to tak) a to se prodalo více jak 100 ks za poslední rok.

Ulevil jste si recenzí, jak stojíme za houby, místo řešení problému, pokládám tedy vaší "kauzu" za vyřízenou. Za recenzi i tak děkujeme (i 10% je lepší jak 0%), pomáhá nám to zlepšovat služby.

Příjemný zbytek dne vám přeje Trenink-shop.cz

Kvalitní zboží a přijatelné ceny

Spokojenost, doporučuji.

• dobré ceny v akci

• dlouhá čekací doba.

Dobrý den paní Závorková,

u vámi zakoupeného zboží (cena zboží je 99 Kč) je uvedena viditelná dostupnost do týdne, což znamená, že zboží jsme schopný do týdne naskladnit. Tak se i stalo, proto moc nechápeme, co vás na lhůtě naskladnění překvapuje? Nikdo vám nelhal, ani nic schválně nezdržoval.

S pozdravem Trenink-shop.cz

• Dobré ceny
    • Kvalitní komunikace
    • Možnost osobního odběru

Mohu jen a jen doporučit

• výborná komunikace s obchodem, kvalifikované rady

Jsem velmi spokojena, informace od prodejce byly velmi kvalifikované, dokáže dobře poradit. Zboží došlo v pořáadku a včas.

• spolehlivost
    • nejsou

Vše proběhlo jak má, doporučuji.

• rýchlost, osobný odber Praha

super, zboží bolo pripravené takmer okamžite, osobný odber v Prahe na Palmovke