Objednal jsem si zboží, u které bylo uvedeno, že je skladem. Po objednání mi byl doručen email, že " zboží je nabízeno s dostupností na objednávku u dodavatele, který ho nemá skladem". I po tomto chybném jednání u položky stále figuruje, že je zboží skladem.

Reakce obchodu Trekking-sport

Dobrý den, bohužel nám systém nevyskladnil položku při posledním prodeji, už jsme to opravili ručně. Omlouváme se za mylnou informaci... Janda T sport

Objednané inzerované zboží fa neměla na skladě a ani nevěděli, zda vůbec a kdy budou mít

Reakce obchodu Trekking-sport

Zboží nenabízíme s dostupností skladem, ale na obj u dovozce, pokud ho nemá na skladě nelze ho zajistit a pracujeme pouze s informacemi, které nám předá. Janda T sport

ani po 6 dnech jsem nedostala jakékoli vyrozumění o stavu objednávky

Reakce obchodu Trekking-sport

Dobrý den, ještě tentýž den jsme vám odepisovali s omluvou, že daný produkt nabízíme s dostupností na dotaz, protože ho momentálně nemá výrobce a tak nejde objednat. Pokud jste naši odpověď nepřehlédla, pravděpodobně vám spadla do spamu, my ji máme v odeslané poště.

• Nefunkční zobrazování skladové dostupnosti

Na webových stránkách u zboží neodpovídá skladová dostupnost - u konkrétního zboží bylo (a stále je) uvedeno "3 dny". Po potvrzení objednávky přišel email od shopu, že nemohou dodat, že u zboží je dostupnost "na objednání" a dodavatel jej nemá.
    Ověřeno v několika prohlížečích, že dostupnost je u konkrétního zboží stále uvedena 3 dny. Emailem následně zaslány obchodu i screenshoty stránek s dostupností.
    Dle následné emailové komunikace to vypadá, že obchod tam vidí dostupnost "na objednání", ale zákazník vidí "3 dny".
    Obchod ale zareagoval emailem velmi rychle, z důvodu nedostupnosti zboží objednávka zrušena.

Reakce obchodu Trekking-sport

Dobrý den, zboží uvádíme s dostupností na objednání (nikoliv skladem), která je závislá na aktuálním skladu výrobce. Není v našich silách reagovat na každé jeho jednotlivé změny. Obj okrajová velikost byla bohužel vyprodaná, za což jsme se omluvili.

Nabízené zboží nemají skladem, ani nemají ověřenu jeho dostupností. Nedostupnost zboží sice druhý den s omluvou oznámí, ale objednávat zboží metodou pokus x omyl je otravné.

Reakce obchodu Trekking-sport

Dobrý den, bohužel momentální situace u skoro všech výrobců je poměrně zoufalá a dochází k neustálým změnám na jejich skladech na což není možné reagovat ve všech jednotlivostech. Snažíme se udržovat aktuální všechny položky, které jsou skladem, to ostatní k objednání ověřujeme vždy v dané aktuální situaci.

Shop, p. Janda, na webu nabizi co nema. Objednal jsem plynovou cartridge zn. Pinguin 500g, ktera ma smes plynu pro nizke teploty. Zrejme robot objednavku potvrdil. V pondeli vsak byl dorucen mail od p. Jandy, oznamujici, ze ma jen 300g. Souhlasil jsem s dodanim 300g cartridge. Dodani do Zasilkovny umoznujici platbu kartou. Avsak tato zasilka byla k vyzvednuti jen za hotove coz je v 21. stoleti tak neocekavany pozadavek, ze jsem jej v mnozstvi SMS s avizem k vyzvednuti zasilek z pochopitelnych duvodu prehlednul. Zasilkovnanavic nemela k dispozici na vraceni proti bankovce, kterou jsem s sebou mel. Jinak totiz, stejne jako mnoho jinych, hotove penize s sebou nemivam a pouzivam platebni kartu. V dusledku pozadavku na platbu v hotovosti hodneho m.s. jsem musel odjet k bankomatu. Po rozbaleni jsem nakonec zjistil, ze zasika obsahuje 300g cartridge jine znacky s beznym plynem. Po komunikaci telefonicke a mailove jsem se dozvedel, ze si za vsecko muzu sam a ze by pri marzi 40 Kc na ks, mnou zaplacen kuryrovi a platbe kartou tratil 70 Kc, ktere si pry Zasilkovna za platbu kartou uctuje. I tak jde o danove uznatelny naklad odecitatelny ze zakladu pro vypocet dani. Nula od nuly tedy pojde a jde jednoznacne o dalsi vymluvu ci omluvu naprosto nekvalitni sluzby.

Reakce obchodu Trekking-sport

Zákazník nečte popisky k obj. zboží, ani zasílané informace. Potom se zbytečně rozčiluje a je sprostý do telefonu. Z těchto důvodů nemá smysl tuto reakci více komentovat. Janda

Obchod inzeruje zboží, o němž ví, že není k dispozici

Reakce obchodu Trekking-sport

Zboží neuvádíme jako dostupné skladem, ale s možností objednání u výrobce. Vzhledem k tomu, že došlo k výpadku výroby, tak všichni čekáme na naskladnění, za což jsme se zákazníkovi omluvili a vše vysvětlili.

• Inzeruje zboží na skladě ikdyž ho na skladě nemá.

Obchod nás tak trochu tahá za nos tím co uvádí na svých stránkách.

Reakce obchodu Trekking-sport

Zboží neinzerujeme jako skladem, ale na objednání u výrobce. Tomu se bohužel opozdila dodávka zboží z Asie a tak všichni čekáme na naskladnění v ČR. Vše jsme vám vysvětlili a omluvili se.

• Nabízejí to co nemají

Reakce obchodu Trekking-sport

Dobrý den, neuvádíme dostupnost skladem, ale obj u dodavatele, který má momentálně velký výpadek zboží, z důvodu opožděné dodávky z Asie...

• Batoh skladem a po zaplaceni zprava, ze skladem neni

Reakce obchodu Trekking-sport

Dobrý den, rozhodně jste nám neplatil nic předem, protože zasíláme platební údaje pouze na zboží připravené k expedici. Konkrétně ve vašem případě, druhý ze dvou obj batohů už nebyl k dispozici, protože to byl doprodej starého modelu. Jako náhradu variantu jsme vám nabízeli nové provedení. Na nabídku jste vůbec nereagoval a tak k žádné vzájemné transakci nedošlo a vaše obj. byla stornována...

• Neaktuální informace o dostupných zásobách. Objednávka z důvodu out-of-stock zrušena.

Reakce obchodu Trekking-sport

Zákazník si obj zboží jehož dostupnost uvádíme NA DOTAZ, neuvádíme, že ho máme skladem...

Objednal jsem zboží, které měli skladem a přišel mi e-mail, že zboží není.
    Bohužel ...

Reakce obchodu Trekking-sport

Dobrý den, došlo k vyprodání termosek v celé ČR, bohužel posledních pár kusů, které byly v té chvíli ještě skladem, byly v rezervaci pro zákazníky z obj. před vámi.

• cesky e-shop a dobre ceny.
    • kolko ks je skladom? Nemoznost doobjednat chybajuci tovar.

Reakce obchodu Trekking-sport

Dobrý den, pokud není vybraný produkt ani na skladě dodavatele je problém zajistit dodání více kusů, obzvláště v situaci během pandemie, kdy byly omezené dodávky i výroba většiny firem...

• Zboží uvedeno na stránkách,nebylo na skladě a přesto je stále uvedeno na stránkách.

Reakce obchodu Trekking-sport

Zákaznice si objednala zboží, které nedržíme skladem (což je jasně uvedeno i v kartě produktu), ale obj u dovozce, kde došlo ke krátkodobému výpadku zboží z důvodu vánočních prodejů. Za tento fakt jsme se zákaznici omluvili a nabídli alternaci zboží.

Nemají zboží, vazne komunikace. Cekam týden na odpověď. Neee.

Reakce obchodu Trekking-sport

Zákazník si obj zboží, které nedržíme skladem a které nebylo momentálně dostupné ani u dovozce. Po tel. domluvě se zákazník rozhodl počkat 10 dní na naskladnění produktu v ČR, jak jsme ho obratem informovali. Za další dva dny, ale obj sám zrušil s omluvou a bez udání důvodu.

• v e-shopu nabízí zboží, které již nemají

Dle jiných recenzí bude prodejce možná ok. Ráda bych také doporučila. Zvolila jsem však "nedoporučuji" jen proto, protože nemohu doporučit. V internetovém obchodě stále nabízí zboží dávno doprodané. Obuv, kterou jsem si objednala, již není dostupná delší dobu, ani nikde jinde - pro letošní sezonu úplně doprodaná. Přesto, ještě stále v této chvíli je v e-shopu nabízena. Nevím, kde mají zádrhel, však tato nepružnost není pro prodejce pozitivní ...

• Na webu vedou skladem zboží, které nejsou schopni dodat.

Opětovně jsem se shledala s tím, že obchod nabízí boží, které nemá na skladě.

• Neochota prodavace ukazat vyrobek me odradila natolik, ze jsem si jej nekoupila.

Prodavac pri vstupu do prodejny nepozdravil, neco si delal na pocitaci, nezajem. Pri pozadani o ukazani vyrobku me bylo sdeleno, ze kdyz si jej nekoupim, bude vyrobek neprodejny, jednalo se konkretne o trekove hole a myslim si, ze necelych 1.400 Kc za zbozi neni tak malo, aby si zakaznik koupil tzv. zajice v pytli.

• Nedbale vedený web

Dostal jsem jiný model bot, než který jsem chtěl. Může za to nedbale vedený web, kde se neuvádí přesné číslo modelu, ale jen vágní označení "hnědá" a u toho je obrázek, který jsem podle jiných webů identifikoval jako Lowa Renegade III GTX Lo espresso/brown (310960-4285). e-shop Trekking-sport poslal ale model Slate/Asphalt (310960-9729), hnědá jako hnědá. Zatímco jiné e-shopy mi psaly, že model 4285 není a jestli nechci model 9729, tady se tvářili že není problém, a protože nesledují čísla modelů, sami zjevně nevědí, že něco jiného nabízejí a něco jiného dodají.