v pořádku

Reakce obchodu total-store.cz

děkujeme Vám za vaši kladnou recenzi a hodnocení. Moc si vážíme toho, když je náš zákazník spokojený. Věříme, že nás opět brzy navštívíte :-)

Reakce obchodu total-store.cz

děkujeme Vám za vaše kladné hodnocení a recenzi. Vždy se snažíme pro zákazníka udělat maximum. Těšíme se na vaši příští návštěvu :-)

www.total-store.cz

výborná komunikace, velice rychlé dodání

Dobrý den Ivo,

děkujeme Vám za vaši kladnou recenzi a hodnocení. Jsme rádi, když je náš zákazník spokojený. Věříme, že si u nás opět brzy něco pěkného vyberete :-)

www.total-store.cz

• Moje objednávka je 11 dní po zaplacení ve stavu zpracovaná a nic se s ní neděje. Na tel. čísle se ozývá automat, že všichni se věnují zákazníkům a že mohu počkat nebo zavěsit. Když se rozhodnu počkat hovor je ze strany obchodu ukončen.

Reakce obchodu total-store.cz

velmi nás mrzí, že Vám objednané zboží ještě nedorazilo. Ale pokud zboží nemáme na skladě, při objednávce jste vždy upozorněn, jak dlouho nám toto zboží bude trvat objednat a doručit k Vám. U některých kousků oblečení i bot je delší objednací lhůta (až 14 dní), jelikož zboží je dodáváno z centrálního skladu. Za infolinku se omlouváme, ale v tento čas byla velice vytížená. Kolega Vás určitě zpětně kontaktoval, hned jak to bylo možné.

• Velký výběr, Přišlo rychle

Reakce obchodu total-store.cz

děkujeme Vám za vaši kladnou recenzi a hodnocení. Jsme rádi, když je náš zákazník spokojený. Věříme, že si u nás opět brzy něco hezkého vyberete :-)

www.total-store.cz

• rychlé, vstřícné jednání při výměně velikosti bot, vše na pohodu a bez problému

detailně nafocené zboží. Když boty dorazily, byly ještě hezčí, než na obrázku

Dobrý den Katko,

děkujeme Vám za vaši kladnou recenzi a hodnocení. Jsme rádi, že jste s našimi službami spokojená. Těšíme se na Vaši příští návštěvu :-)

• Velmi zajímavé ceny
    • rychlost expedice

Dobrý den Jirko,

děkujeme Vám za vaši kladnou recenzi a hodnocení. Těší nás, že jste s našimi službami spokojený. Věříme, že si u nás opět brzy něco pěkného vyberete :-)

www.total-store.cz

Slušná nabídka, nevýhoda vyzkoušet obuv, mohli by být slevy

• rychlost, spolehlivost

Reakce obchodu total-store.cz

děkujeme Vám za vaši kladnou recenzi a hodnocení. Vždy se snažíme pro zákazníka udělat maximum. Věříme, že si u nás opět brzy něco pěkného vyberete.

www.total-store.cz

Perfektní výběr zboží v klidu domova

Dobrý den Lenko,

děkujeme Vám za vaše kladné hodnocení a recenzi. Těší nás, že jste s našimi službami spokojená. Doufáme, že si u nás opět brzy něco pěkného vyberete :-)

• Kvalita

Reakce obchodu total-store.cz

děkujeme za vaši kladnou recenzi a hodnocení. Jsme rádi, když je náš zákazník spokojený. Věříme, že si u nás opět brzy něco hezkého vyberete.

Rychlost

Reakce obchodu total-store.cz

děkujeme Vám za vaši kladnou recenzi a hodnocení. Jsme rádi, že jste s našimi službami spokojený. Věříme, že nás opět brzy navštívíte.

Dlouhé čekání na zboží

Reakce obchodu total-store.cz

velmi nás mrzí způsobené komplikace. Pokud zboží nemáme na skladě, objednávka trvá o něco déle a o této informaci jste předem informováni. Ještě jednou se omlouváme.

Hezký den,

Total-store.cz

• Dobré ceny

Rychlé, levné a bezproblémové.

Reakce obchodu total-store.cz

jsme velice potěšeni, že jste s našimi službami i cenami našeho e-shopu spokojený. Děkujeme za Vaši výbornou recenzi. Neváhejte a opět si u nás něco vyberte!

• Cena, rychlé dodání.

Reakce obchodu total-store.cz

děkujeme Vám za vaše kladné hodnocení a recenzi. Vždy se snažíme pro zákazníka udělat maximum. Doufáme, že si u nás opět brzy něco pěkného vyberete.

www.total-store.cz

• rychlé dodání,zboží dorazilo v pořádku

Dobrý den Lucie,

děkujeme Vám za vaši kladnou recenzi a hodnocení. Jsme rádi, že jste s našimi službami byla spokojená. Věříme, že si u nás opět brzy něco hezkého vyberete.

• Velký výběr

Reakce obchodu total-store.cz

děkujeme Vám za vaši kladnou recenzi a hodnocení. Vždy se snažíme pro zákazníka udělat maximum. Doufáme, že si u nás opět brzy něco hezkého vyberete!

Vše v nejlepším pořádku

Reakce obchodu total-store.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení a recenzi. Těší nás, že jste s našimi službami spokojená. Věříme, že si u nás opět brzy něco pěkného vyberete.

• Rychlé doručení

Reakce obchodu total-store.cz

děkujeme Vám za vaše kladné hodnocení a recenzi. Jsme rádi, když je náš zákazník spokojený. Věříme, že si u nás opět brzy něco hezkého vyberete!

• Stále mi objednávka nepřišla

Objednávka stále nepřišla

Dobrý den Lucie,

dne 23.11. jsme Vám zaslali e-mail, že máme odběrové místo (sklad) v Třebíči na ulici Mikuláškova 529/1, jestli si budete přát zboží vyzvednout osobně abyste nemusela platit poštovné nebo ho přeci jen chcete poslat. Dodnes nám nepřišla odpověď. Hned zítra Vám zboží odešleme dopravou, kterou jste si vybrala.