• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

Cena pri osobnim odberu byla vyšší než pri potvrzení objednávky z e.shopu. prodejce chtel vyšší cenu udajne kvuli jine barvy.ale pri nakupu na e.shopu byla cena jasne dana za objednany model.a pak jeste příplatek za platbu v hotovosti.vysledna cena pak byla o 350kc vyšší

Reakce obchodu www.topmobil24.cz

U nekterych mobilu se lisi ena za barvu , vzdy na internetu uvadime cenu k te nejnizssi barve, kdyby to bylo opcane moc by jsme toho neprodali.T.

• žádné-nedoporučuji
    • zasílá neodblokované telefony alespoň ten náš a pak hra na mrtvého brouka

mobil nebyl odblokován pro naši mobilní sít prodejce se za celý den ač jsme byli domluveni neozval aby poskytl kod k odblokování či domluvil výměnu zboží,byli jsme nuceni na vlastní náklady tel.odblokovat sami vzhledem k nutné potřebě telefonu a tomu že předchozí tel.byl v opravě,prodejce nedoporučuji!!!!!za poctivé peníze bych očekávala kvalitní zboží,nebo ať prodává telef.za podstatně nižší cenu když si to máme sami odblokovávat zklamání a zhnusení tohle nemá s podnikáním nic společného prospěla by kontrola

Reakce obchodu www.topmobil24.cz

Mrtveho brouka nehrajeme, volal jste nam po pracovni dobe to uz nepracujeme.T.

• Rychlé dodání!!!!!!!!!!!
    • Zboží,jsem reklamoval,už třikrát

Každý klient,který chce nakupovat v omhle obchodu?Vše at velmi dobře zváží,P

Reakce obchodu www.topmobil24.cz

Dekujeme a co se tyce reklamace, poslepsime se.