• Obchod nefunguje a ani nereaguje

Určitě nedoporučuji, obchod nereaguje, ani po deseti dnech se nikdo neozval, jen přišel tento dotazník jak jsem spokojen s nákupem. Kdo nic nepotřebuje může objednávat a hodnotit

Tvrzení, že zboží bude dodáno následující pracovní den je lživé. Komunikace otřesná. Denně jsem telefonoval na infolinku, abych získal informace o termínu dodání, abych mohl sdělit zákazníkovy kdy se bude moct osprchovat v teplé vodě. Od pondělí do čtvrtka jsem se nedovolal. Nikdo telefon nezvedal a několikrát se stalo, že hovor byl odmítnut.

• Pokud volám na vaše telefonní číslo tak neexistuje.

Zboží jsem obdržel nekompletní. Obchod nekomunikuje napsal jsem několik emailů a pokoušel jsem se 5x dovolat. Bez odezvy.

• žádná komunikace

poslali předfakturu penize jsem odeslal žádná odezva

• Dříve než dodání zboží zajímá dodavatele moje spokojenost.Objednal jsem 29.9.a provedl i platbu. Komunikace žádná.Na zboží stále čekám.Jaké hodnocení ode mne asi tak můžete čekat. Dnes je 18.10. Petr Veselý

Reakce obchodu TOPENÍPLYNVODA.CZ

dotaz na vaši spokojenost se generuje automaticky.

• Cena.
    • Zboží nemá skladem.

Objednané zboží, vana dorazila velmi zaprášená a špinavá. Jde sice o dopravní obal, ale přesto u vany za 11.000 nechat v obalu lupení a další bordel to je síla. Další neuvěřitelná věc byla doprava. Když vám PPL veze baterku do mobilu, zavolá hned ráno a domluvíme se kdy a kde. Když vám veze vanu na paletě a musí se složit doma do garáže a musíte si vzít propustku z práce... tak vám zavolá 20 minut předem. Že to není možné, ale je jsme v česku!!!!

Reakce obchodu TOPENÍPLYNVODA.CZ

omlouváme se za vzniklé potíže a vše budeme řešit s přepravní službou.

• Přehledná nabídka.
    • Levá ruka neví co dělá pravá ruka.
    • Zboží jsem nedostal !

Tento dotazník počítač generuje automaticky
    po nastaveném čase bez ohledu na skutečnost zda byla objednávka vyřízena nebo ne.

Reakce obchodu TOPENÍPLYNVODA.CZ

u zboží bylo na našich stránkách napsáno na dotaz. Bohužel tyto dřezy v současné době nejsou k dostání, jak Vám bylo i řečeno. Následně se tedy objednávka stornovala.

• dodací lhůta přes slib 3 dny, byla 6 dní

děkujeme za nákup.

• komunikace

Reakce obchodu TOPENÍPLYNVODA.CZ

pomocí emailu vám byla zaslána informace k danému zboží a čekáme na vaši reakci.

• Neúměrné vysoké poštovné

Nedoporučuji
    Pokud sečtu cenu zboží + poštovné, měl bych zboží v této ceně přímo od topenáře, který mí zapojení topení provedl.
    Bohužel se při nákupu na některých eshopech ušetřit nedá.

• Komunikace, uvedený kontaktní telefon opakovaně nikdo nezvedal, na e-mail odpověděl pouze automat(váš e-mail byl přijat...)

Reakce obchodu TOPENÍPLYNVODA.CZ

infolinka vzhledem k dovoleným je přetížená a pracovníci nestíhají vyřizovat telefony, ovšem komunikace přes email je bezproblémová.

Topeniplynvoda.cz

• Nasla jsem zde zbozi, ktere jinde nebylo. Specializace.
    • Obchod je ok, ale PPL, kterou pouziva je spatna. 1.8.mi prisla zprava, ze zbozi bylo predano PPL. Od te doby jsem přes veskere urgence přes e-mail, telefon nikdo nezveda, nemela o zbozi zadne info. Na PPL neni uveden link s identifikaci zbozi. PPL je velka slabina tohoto obchodu. S ceskou postou mám podstatne lepsi zkusenosti.

Reakce obchodu TOPENÍPLYNVODA.CZ

velmi nás mrzí, že nákup u nás se nevydařil kvůli službě PPL, děkujeme za nákup.

• přestali komunikovat

Reakce obchodu TOPENÍPLYNVODA.CZ

kontaktovali jsme Vás několikrát na tel. a email, ovšem bez odpovědi.

Topeniplynvoda.cz

Zaplatil jsem dopravné pro zboží do 30 kg - tj váhu, kterou deklaroval výrobce zboží. Byl jsem však požádan o doplatek za tzv. paletovou zakázku. Zboží přišlo v krabici o váze 30 kg, ne na palete a sám řidič PDP se divil, že má deklarované zboží na palete o váze 50 kg, ale uzvedne krabici 1 rukou.

DOBRÝ DEN,
    JIŽ KDYŽ JSME VÁM POSÍLALI NA POTVRZENÍ DOPRAVNÉ DO 50KG, JSME VÁM PSALI:
    ZÁSILKA MÁ 30KG BEZ OBALU TEDY PŘESAHUJE 2KG S OBALEM A NEVEJDE SE DO ROZMĚRŮ 50X50 CM!

DOPRAVNÉ JSTE POTVRDIL A O VÁZE 32KG A VĚTŠÍM ROZMĚRU JSTE VĚDĚL TAKÉ!!!

TOPENIPLYNVODA.CZ