• Uváděná cena výrobku
    • Bohužel firma zřejmě není funkční

Raději se nebudu vyjadřovat. Ale určitě jste schopni najít doklad o zaplacení kotle dne 6.11.2022

• podvod

• Evidentně obchod zrušen, telefon neexistuje.

Svoji objednávku jsem nastesti měl na dobírku, takže nebylo třeba cokoliv s nimi dále řešit.

• komunikace 0

Objednávka zaslána koncem roku 2021.Nyní je skoro konec května 2022 a nejen,že zboží nedorazilo a už ani nedorazí,neboť se již nevyrábí. Obchod se nezatěžuje o tom ani informovat.

Již od roku 2014 v insolvenci ale stránky pořád funguji. Katastrofa

• Super obchod,už několik let nefunguje a jen dává plané naděje,nic nedorazí.....

Firma podle obchodního rejstříku v likvidaci.

• obchod nekomunikuje

obchod nekomunikuje telefon nezvedá na imeil nereaguje hraje mrtvého brouka nevím jestli ještě funguje.

• Vubec se mi tento obchod neozval

infolinka je nedostupná, nevím kde moje zakázka uvázla

• nekomunikuje

po objednání se 10 dní nic neděje

• Zboží objednano s obchodem se nedá spojit telefonem a ani přes jejich info prostě nefungují

nedoporučuji

Objednali jsme kotel ale obchod nereagoval telefony neberou

• Nevím jestli uvedená firma existuje.V Obchodním rejstíku je napsáno, že firma je v likvidaci. Nevím co si o tom mám myslet. Na internetu pořád běží nabídka produktů. Nechápu.

NEDOSTALI JSME ZBOŽÍ ,ANI SE TAM NELZE DOVOLAT.

Doposud mi nikdo neodpověděl a telefon na infolince 773074888 je nedostupný.

s obchodem není možné se spojit telefonicky ani emailem je to mrtví brouk

• Pobavilo mě hodnocení nákupu, firma zřejmě nefunguje, tel. číslo nefunguje, e-mail nefunguje, zbytečné objednávat, nic nedojde

• Po týdnu od objednání sem neobdržel žádné informace a kontaktní telefon je nedostupný