• Absolutní nekomunikace, lživé údaje ohledně dostupnosti zboží skladem...

Absolutně nedoporučuji pro naprostý nezájem o zákazníka.

Dobrý den ,

ano máte pravdu tyto baterie již nejsou skladem . Nicméně email s informací o nedostupnosti a následném zrušení Vaší objednávky byl zaslán obratem . Tedy nekomunikace nikoliv . Ale Vaše hodnocení chápeme .

Díky za zpětnou reakci .

Je to již 13 dnů od objednání a doposud nemám žádnou informaci, kdy bude zboží dodáno.

Dobrý den ,

děkujeme za Vaše hodnocení . Bohužel máte pravdu . Objednávku odesíláme a přijměte omluvu . Většinou nemáme problém s expedicí objednávky . Zboží máme skladem . Nicméně zde nastala ,, chyba v systému ,, a to dle našeho zkoumání někde mezi klávesnicí a židlí ......

Vaše topelektro.cz

• Zboží skladem doručeno až 9 dnů od objednání

Pokud chcete zboží které je skladem již druhý nebo nejdéle třetí den, ohlédněte se určitě po jiném obchodu.

Reakce obchodu Topelektro

Dobrý den, zákazník má pravdu, došlo ke zpoždění objednávky, které se nám běžně nestává. Průměr dodání máme cca 2,6 dne. Platba převodem, dny dopravy zdarma, zásilkovna. Součet těchto situací dal devět dnů. Zákazníkovi jsme se omluvili, zboží bylo doručeno a máme se o vánocích zřejmě na co těšit......

Ještě jednou se omlouváme.

S pozdravem, Ondřej Hanudel, Www.Topelektro.cz

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Levnejší alternativy oproti značkovým filtrů do vysavačů
    • Přehledné webovky.
    • Velmi dlouhá doba dodání
    • Týdenní dodací lhůta u zboží, které je skladem je na dnešní dobu hodně dlouho.

Objednáno ve středu, placeno z účtu, takže platba musela dorazit ve čtvrtek.
    Ve čtvrtek přišel email "Expedice objednávky" kde se psalo, že "zboží je skladem bude expedováno v nejkratším možném termínu", nicméně dorazilo přes PPL až za týden ve čtvrtek.

Reakce obchodu Topelektro

děkujeme za vaší recenzi. Ano, standartně je zboží odesíláno v den objednávky nebo druhý den na dobírku a doručováno je dvou dnů od přijetí objednávky, u plateb převodem se čeká na připsání platby na náš účet. Zde došlo k mému pochybení a přehlédnutí platby na účtu, proto to zpoždění, ač byla objednávka zaplacena už druhý den. Za což se zákazníkovi omlouvám.

S pozdravem, Ondřej Hanudel, Www.Topelektro.cz

• Zboží dorazilo včas ale poškrábané a trochu promáčklé z boku.nebylo to spusobeno dopravcem,protože přepravní obal byl neporušen.bylo to zabaleno už od výrobce,nebo prodejce.jinak pračka funguje bezvadne,tak nebyl důvod k vrácení zboží.otočil jsem ji poškrábanou stranou ke zdi.

Dobrý den ,

děkujeme za Vaše hodnocení .

Velice nás vaše hodnocení mrzí . Bohužel problém s přepravou se stává situací kterou dopředu nikdy nedokážeme zcela ovlivnit . Je nutné vždy v takovém případě kontaktovat naší prodejnu a celou věc s Vámi rádi vyřešíme . Hodnocení zákazníků je pro nás opravdu důležité .

Nelze než se Vám za způsobené problémy omluvit .

S pozdravem Www.Topelektro.Cz

• nevim ale asi je u nich sranda podle tel. rozhovoru
    • komunikace vazne

objednavka potvrzena po 5 dnech,slečna ktera mi volala snad ani nevěděla odkud vola že objednavka kterou mi poslali neni kompletni.ze 3 veci 1 nemeli a na 2 zapomneli.zbozi nejspis ani neodeslali protoze mi nedoslo potvrzeni o prevzeti.

Reakce obchodu Topelektro

jednalo se objednávku výrobníku sodovky v sadě se sirupy a lahvemi jako dárek, dvěma dalšími sirupy, které skladem byly normálně. Výrobník již nebyl dostupný. Není pravdou, že zákazníkovy byla potvrzena po pěti dnech, byla stornována po dohodě se zákazníkem, kdy mu byl nabídnut samotný výrobník za lepší cenu během cca deseti minut po vytvoření objednávky. Navíc, zde ve firmě žádná slečna nepracuje. Potvrzení o převzetí ani nemohlo dojít, když byla objednávka po ústní dohodě stornována.

S přátelským pozdravem, Ondřej Hanudel, Www.Topelektro.cz

Doplnění informací jednatelem společnosti .

Dobrý den ,

dovolte mne ještě doplnit info k této recenzi . Nesnažíme se nikdy o zvrácení negativního hodnocení a pokud se jedná o pravdivé hodnocení i v náš neprospěch necháme jej tak jak je a ještě s tím souhlasíme . Dle informací od mého kolegy se jedná a zvláštní hodnocení které je celkem zavádějící . Dle kolegy byla objednávka ihned po jejím vytvoření konzultována a následně zrušena . Vše ihned po objednání . Prodejem se zabýváme již 15 let a skutečně stojíme o spokojeného zákazníka . Samotného mne udivuje jak v dnešní době dokáží lidé ve snaze s prominutím ,, uškodit,, psát takové sporné informace . Za mne ,, ano,, zboží jsme nedodali , ale okamžitě došlo k vyřízení dle mne správným způsobem . Obchod tedy s dovolením prodej zboží je vždy záležitost dvou stran prodávající vs kupující . Proto jsme neprodleně reagovaly a celou věc dle nás správně vyřídily . Pokud se podíváme i na další hodnocené společnosti ( prodejce ) . Co do hodnocení můžeme kolikrát vidět že prodejce pokud má problém tak o něm zákazníka nikterak neinformuje a řeší další prodej . U nás je to naopak . Doslova stojíme o zpětnou vazbu se zákazníkem . Proto na závěrem i Vám děkujeme za Vaše hodnocení .......

S pozdravem Otakar Březina - jednatel .

• Nabízeli zboží skladem dodání do dvou dnů a nic,ani vysvětlení.
    • Žádná komunikace!

Radši si nakoupím u konkurence nebo v kamenném obchodě.

Reakce obchodu Topelektro

ano zákazník má pravdu, došlo z naší strany ke zrušení jeho objednávky na jeden ks ventilátoru, protože nebylo možné díky extrémní poptávce uspokojit všechny objednávky. Tato situace nastává pouze ve vyjímečných případech, vzhledem k níže uvedeným kladným recenzím. Nicméně byl odeslán email s touto informací o problému s nedostatkem zboží a zároveň informace o zrušení objednávky s omluvou na mail zákazníka .

S pozdravem,Www.Topelektro.cz

• Žádné vypadá to tam jak v Bazaru a mluví s Vámi jako by jste je chtěl okrást!!!
    • Absolutní neprofesionalita prodeje. Byl jsem tam 1x a naposled

Ceny mají dobré ovšem co se týče komfortu nákupu je to na bodu mrazu. Dva hádající se pánové se na Vás tváří jako by jste je otravoval a ještě při předání zboží, které Vám dávají do ruky na Vás křičí "napřed prachy!!!" Jako kdyby jste je chtěli okrást. Jsem slušný člověk a tohle se mne opravdu dotklo. Tento obchod už nikdy Více !!!!!

Dobrý den ,

děkujeme za Vaše hodnocení .

Tak bohužel se nám sešla nepěkná hodnocení . Ohledně naší prodejny již bylo mnohokrát řečeno že je menší a také zcela zaplněná zbožím . Proto také hned můžeme expedovat zboží které si objednáte ,, protože je skladem ,, . Ohledně dvou hádajících se pánů . Je možné že došlo ke komunikaci mezi personálem naší prodejny a věřte že k těmto dohadům dochází pravidelně když řešíme expedici zboží a uspokojení všech objednávek . Dohad mezi zaměstnanci , zcela jistě ne se zákazníkem . A pokud se Vás to dotklo což chápu tak se omlouváme .

S pozdravem Www.Topelektro.Cz

Přes net jsem zakoupila originál baterii do nokie ale po zaplacení na prodejně vytáhl prodavač nějakou otřesnou druhovýrobu. Vzhledem k tomu že to již bylo zaplacené jsem se trochu vyvztekala a baterku si vzala. Je to asi 3 týdny a zatím funguje.
    Ale je neakceptovatelné, že mi byl vydán nějaký šmejd místo originálu!!!

vážený zákazníku

bohužel NEMŮŽEME poděkovat za Vaše hodnocení jako ostatním zákazníkům kteří u nás nakupují .

K Vašemu hodnocení mohu říci jen jediné. Baterie které prodáváme jsou originální a jsme schopni a ochotni Vaše tvrzení vyvrátit . Mrzí mne že uvádíte tyto informace které nás dle mne jednoznačně poškozují . Pokud jste si zboží vyzvedávala osobně na prodejně , absolutně nic nebránilo tomu zboží nepřevzít a požadovat okamžité vrácení peněz které bychom určitě akceptovali více než takovéto nejasné hodnocení a to i ve lhůtě na vrácení zboží kterou samozřejmě zcela akceptujeme . Baterie které prodáváme rozhodně šmejd nejsou a proto se podle našeho hodnocení tak dobře prodávají . Baterie jsou originální a pouze nejsou zabalené v okrasném obalu a jsou v zalepeném igelitovém sáčku opatřené čárovým kódem . Proto je také velice výhodná cena pro zákazníka . Prodejem se zabýváme již 16 let a reklamacím a oprávněným požadavkům ze strany zákazníka se nebráníme , naopak u nás je zákazník náš pán . Vaše hodnocení považujeme za účelové a jako takové ho také budeme brát . Nejsme schopni vyvodit žádné důsledky protože dle nás k tomu není oprávněný důvod .

Za Www.Topelektro.Cz

• nízké ceny ?
    • nemají nabízený sortiment

nabídky e-shopu neodpovídají skutečnosti

Dobrý den ,

děkujeme za Vaše hodnocení . Bohužel máte pravdu . Jak uvádíme tak veškeré zboží které u nás naleznete je skladem . Bohužel ve vašem případě kdy se jednalo o 1 ks žárovky z celé objednávky která nebyla z naší strany dodána , ostatní položky dostupné jsou . Za způsobené potíže se omlouváme a dáváme vám za pravdu . Jak se můžete přesvědčit u ostatních hodnocení našeho obchodu není to příliš častá situace .

S pozdravem Otakar Březina - jednatel

• Nefunkční sledování objednávek v detailu
    • Zřejmě prodávají něco co nemají

Objednal jsem zboží u kterého bylo uváděno 8ks skladem. Po dvou hodinách po objednání mi bylo emailem sděleno že zboží už není a bude až za dva týdny. Nicméně na svých stránkách mají stále 8ks na prodejně. Po dalších dvou dnech mi přišlo emailem zrušení objednávky, bez důvodu.

Jistota 100% - sem se už nevrátím.

Dobrý den ,

omlouváme se , ale toto zboží již skutečně není dostupné . Bohužel jsem museli Vaši objednávku stornovat za což se omlouváme . Dle nás je lépe to vyřešit takto než prodlužovat dodací lhůtu pro zboží které není skladem . Jedná se o administrativní chybu .

S pozdravem O.Březina

• nemá přehled co je a co není na skladě
    • proto nabízí co není

zklamání

Dobrý den ,

můžete nějak specifikovat o jaký problém či nedostatek se jedná .

Děkujeme . B.

nedoporučuji

Reakce obchodu Topelektro

Dobrý den,děkujeme za vaší recenzi. Ano,došlo k mému vlastnímu pochybení a objednávka bude dnes odeslána zákazníkovi.
    S pozdravem, Ondřej Hanudel,www.topelektro.cz.

• Nevím
    • Nedodává objednané zboží

Zboží jsem objednal, byl vyzván k odběru, dorazil jsem na prodejnu, dozvěděl jsem se že zboží není. Snad mi ho pošlou poštou, ale nevím kdy. Mám si zavolat. Ztráta času a důvěry.

Dobrý den ,

za Vaši recenzi děkujeme . Omlouváme se ale zboží je dočasně nedostupné. zákazníkovi bylo nabídnuto pozdější odeslání poštou bez nákladů na poštovné.

S pozdravem, Ondřej Hanudel,www.topelektro.cz.

• Bylo mi odesláno jiné zboží

Nedoporučuji!

Dobrý den ,

děkujeme za Vaši reakci . Ano došlo k záměně z naší strany . Celou záležitost již řešíme vrácením veškerých nákladů zákazníka . Ještě jednou se omlouváme .

Otakar Březina - jednatel

• -
    • Zboží "skladem" rozhodně není skladem a dodací lhůta tohoto "skladového" zboží je nepředvídatelná.

Komunikace je super, ale dodací lhůta je otřesná. Možná se jednalo jen o ojedinělý jev, nicméně znovu bych zde nenakupoval a to ani zboží "skladem".

Dobrý den ,

ano zákazník má pravdu , v rámci objednávky došlo k pochybení z naší strany a skutečně se jedná o jednorázové pochybení z naší strany . Velice nám záleží na dobrém vztahu se zákazníkem , což se nám zde bohužel ne zcela povedlo . Zákazníkovi byla nabídnuta kompenzace .

Za www.topelektro.cz - Otakar Březina

• nejnižší cena
    • zadávání produktů do prezentace

Spíše bych nedoporučila, klamavá reklama

Reakce obchodu Topelektro

Dobrý den , můžete specifikovat co konkrétně jsem ve Vašem případě zanedbali ??? Pokud to bude možné rádi Vám odpovíme .