Profesionalita, seriozní komunikace, dlouhodobě jen kladné zkušenosti, příznivé ceny

• Cenově příznivé
    • Nevím

• Supér Shop dobré ceny

Velká spokojenost..

Profesionální přístup, možnost domluvy, široká nabídka titulů, dlouhodobá spokojenost

Rychlé dodání, výborná komunikace, zboží perfektně zabalené, vřele doporučuji!!!

• skvělý obchod s hudebními nosiči
    • výhodné ceny v akcích
    • vynikající komunikace s obchodem
    • kvalitní zabalení zakoupeného zboží
    • objednávku je možno postupně doplňovat
    • jeden z nejlepších obchodů s hudbou

S obchodem Tony.cz jsem maximálně spokojený. Skvělý přehled o objednaném zboží, možnost doplňovat objednávku, vynikající komunikace s obchodem a skvělé zabalení zakoupeného zboží. Sice některé tituly z výprodejových akcí už neseženou, ale to je i u jiných obchodů a není to příliš často. Obchod Tony.cz všem doporučuji. Dávám všude plný počet hvězdiček !

nemohl jsem sehnat CD - až zde

• Špatná komunikace.

Najdete si jiný obchod.

Reakce obchodu Tony.cz

Vážený pane Zapletale,
    na všechny Vaše e-mailové zprávy, od počátku pro nás nepochopitelně poněkud negativně laděné, jsme Vám odepsali a podali vysvětlení k Vašim dotazům. Vadilo Vám, že jste neobdržel QR kód a musel jste tedy pracně vypisovat potřebné údaje pro zadání platby, což nás mrzí...Objednané zboží pro Vás bylo rezervováno okamžitě po obdržení objednávky, odesláno bylo následující den. Ve 14 hodin odpoledne prvního dne, jak jste požadoval, nebylo možné zásiilku expedovat, nebot´ všechny v ten den vyskladněné zásilky již byly odebrány dopravci a tedy na cestě k zákazníkům.

S pozdravem,
    Tony.cz

• Výborná komunikace obchodu
    • Rychlé dodání zboží
    • Pečlivě zabaleno

Velmi dporučuji tento obchod

...SKVĚLÝ INTERNETOVÝ OBCHOD S HUDEBNÍMI NOSIČI. ALE TO JSEM PSAL JIŽ MNOHOKRÁT!!!

Není co řešit. Co domluveno to splněno. Velice solidní prodejce. Do budoucna budu rád od Tóny nakupovat.

Bezkonkurenční ceny

• Léta spokojených nákupů

Vše v pohodě :-)

Rychlé a spolehlivé vyřízení objednávky. Nakupoval jsem u této firmy už vícekrát.

Výborný e shop. Všechno v pořádku.

Velice kladně hodnotím seriozní a profesionální přístup a ochotu vyhovět zákazníkovi.
    Stalo se mi, že jsem udělal při objednávce díky nepozornosti chyby, vše se krásně dalo napravit, jednání bylo opravdu skvělé (alespoň z mého pohledu) a velice si vážím možnost komunikace a dohovoru.

• široký výběr
    • slušné ceny