• Nechápu proč to nedorazilo

• Obchod nemá funkční e-mail
    • Obchod nepodává informace o objednávce

Po 6 dnech od objednání a zaplacení zboží mám pouze mail o obdržení objednávky.V obchodě je ve stavu objednávky aspoň uvedeno,že je zaplacená a nevyřízená.Očekávala bych,že budou mít funkční e-mail a budou standardně komunikovat,ale to bych od Toneráčku asi chtěla moc.

• Na webu mají zboží které ve skutečnosti nemají.
    • Nelze komunikovat emaily

Objednal jsem zboží skladem (50+) a zaplatil, po týdnu ticha jsem urgoval objednávku, mi bylo přes WhatsApp sděleno že mi vrací peníze protože zboží není skladem. Mimochodem emaily nelze komunikovat. Tento e-shop bohužel nemohu doporučit.

Vůbec nekomunikují, když napíšete na uvedený email tak Vám to napíše nedoručení.. Nedoporucuji

• Žádná komunikace o zdržení objednávky

Nenakupovat

• Ani jeden z uvedených kontaktních mailů nefunguje

Zakoupený toner je starý, repasovaný kus, který po instalaci do tiskárny netiskne (kompatibilita je OK). Po výměně za jiný kus od jiného výrobce, vše jede jak má..
    S prodejcem prakticky není možné se spojit. Nemohu doporučit!

Hrozná dodací lhůta, objednávka se vyřizovala dva dny, objednal jsem stejné zboží u gigaprintu a druhý den jsem jej měl, od toneráčku přišlo až za dalších 5 dní

• Pomale dodani
    • Jediny kontaktni email nefunguje
    • Zbozi neodpovida fotkam a popisu
    • Nedostatecne zabalene zbozi

Objednal jsem alternativni inkousty. Misto toho dosly repasovane / doplnovane inkousty.
    Pomerne pomale odeslani ve srovnani s jinymi obchody. Jediny kontaktni email na webu je nefunkcni.

• rychlé dodání tonerů

Tonery HP nebyly originální (to by nevadilo) ale nefungovaly (to vadí).
    Proto jsem tonery osobně vrátil a pak trvalo 2 měsíce (!!!) než jsem dostal peníze zpět. Proto hodnotím komunikaci obchodu jako špatnou.

• špatná kvalita
    • špatná nebo žádná komunikace ze strany firmy
    • nedostupné telefonní číslo
    • vyhozené peníze

kdo chce mít problémy, ať to zkusí, je to případ pro Českou obchodní inspekci...
    ...nedoporučuji!

Tiskárna při použití zakoupeného zboží vyhodnocuje jako nepoužitelné

• Všechno objednané zboží bylo uvedeno jako skladem a po několika dnech a urgenci mi bylo sděleno, že dlouhodobě není. Přes ujištění, že mi o této skutečnosti byl zaslán email (žádný nepřišel) bylo opět přislíbeno, že mi bude v emailu vše vysvětleno. Nic nepřišlo. Peníze, které byly předem uhrazeny se zatím nevrátily.

• Tento obchod měl levně zboží do kopírky
    • Canon produkt Canon PG-512 + CL-513 - kompatibilní MultiPack.
    • Ingoust není dodnes viditelný v kopírce.
    • Není ingoust v kopírce, přestože dodává ze
    • Švýcarcka ingoust do Canon kopírky.
    • Švýcarská firma by se měla stydět dodávat
    • tyto ingousty do kopírek Canon.

Švýcarská firma by se měla stydět dovážet
    do kopírky, tyto ingousty Canon.
    Obchod je z Prahy - není dodnes v kopírce ingoust.
    Obchod by měl mít kvalitní zboží, když je dovoz ze země Švýcarsko jak uvádí.
    Byl majitel ochotný, zavolal ale nic nevyřešil.
    Majitel si měl vzít zpět ingoust, který není
    viditelný v kopírce.
    Švýcarská firma by se měla jak uvedeno stydět, prodávat v České Republice tyto ingousty Canon PG-512 + CL-513 Multipack. Ingoust není dodnes viditelný v kopírce.
    Je smutné když naletíte na obrázek.

29.8.2016 v 14:15 jsem si byl vyzvednout objednané zboží, bylo zavřeno. Přitom na dveřích výdejního místa Thámova 132/28 bylo napsáno - otevřeno do 14:30.Zbytečně jsem se trmácel.

• vydejni misto v tesne blizkosti metra jinak nic
    • oteviraci doba o prazdninach tristni, personal nemel na vraceni ns 500 bankovku, nereknu 1000 nebo 2000, nicmene promptne rozmeneni zajistil, ovsem ponechal me dobrych 35-40 vterin samotneho, okna obchodu do koran a byt ukrajinskym delnikem vsechno capnu a letim...nahrazka originalniho toneru neprijata tiskarnou...kupuju refillovane tonery uz drahnou dobu a prestoze jiste riziko vnimam, dosud se mi neco podobneho nestalo...nastesti jehla a strikacka z lekarny za 5 kc spolecne s obezretne ponechanou predchozi kazetou odvratily fiasko, ale spokojenej rozhodne nejsem, razne NEDOPORUCUJU!! vsem radim jehla+buchna+kvalitni inkoust a zapomente na podobne obchody radoby odborniku...:-)

stejne jako v minulem bode
    ...

Reakce obchodu TONERÁČEK

i to se někdy stává, jsme přece jenom lidi. V ranních hodinách je někdy težké mít na vrácení. Každý inteligentní člověk, podnikatel pochopí. Každopádně jsme Vám chtěli co nejrychleji peníze rozměnit, což se stalo a vy jako zákazník pane Žemličko se obděčíte tím, že nám ihned přídáte negativní recenzi. V prodejně máme kamerové systémy rychle bychom se postarali o ukrajenského dělníka :) Pokud si pamatuji, kupoval jste si u nás cartridge HP 300XL black v případě, že Vám náplň nejde, bez problémů vyměňujeme náplně za nový. Z každé negativní recenzce si něco odneseme, protože nás to motivuje dopředu a chceme se stále zlepšovat, posouvat dále. Ještě jednou děkujeme za Vaši negativní recenzi ...:)

nedostal jsem email potvrzující dostupnost zboží na pobořce

Reakce obchodu TONERÁČEK

Važený pane Anonyme, omlouváme se za nedoručený potvrzovací email o stavu objednávky. Měli jsme technické problémy se servery. Každého problém může zastihnout a proto nás mrzí, že hned reagujete negativním způsobem. 40% si nezasloužíme.

V minulých dnech mi přišla upomínka na nezaplacení faktury za toner. Ten jsem proti zaplacení vyzvedl v zásilkovně. Na nesmyslnou fakturu jsem odpověděl mailem a do dnešního dne mi nepřišla odpověď.

Reakce obchodu TONERÁČEK

Dobrý den, náš automatický systém omylem vygeneroval upomínku, omlouváme se za nesprávně odeslanou upomínku. Hodnocení 20% si nezasloužíme.

Počítač (tiskárna) nereaguje na implantaci tonerů z Vaší dodávky a signalizuje setrvale, že tonery mají vyčerpanou náplň, jakkoli to není pravda, o čemž svědčí bezproblémově prováděný vlastní tisk. Proto bych nikomu Vaše zboží nedoporučil a proto také již od Vás nic neobjednám.

Hezký den,
    po telefonické dohodě se zákazníkem jsme problém vyřešili. Ukázalo se , že šlo o nedorozumnění a tiskárna tiskne v pořádku.

S poděkováním
    Tým Toneráček