• Super obsluha

• velký výběr
    • dobré ceny
    • dobrá komunikace
    • rychlé jednání

Stoprocentní servis, nakupuji zde opakovaně, vždy jsem byla velmi spokojená.

• Zboží bylo rychle připraveno k osobnímu vyzvednutí
    • Široký sortiment

• Přehledný E-shop , rozumné ceny , když mají zboží v akci tak je to opravdu akce a levněji to nikde nemají , kamenná prodejna v Praze
    • Určitě zde budu nakupovat i v budoucnu , nejspíše už je ze mě stálej zákazník ....

• Zboží přišlo v pořádku
    • Dáreček navíc
    • Nízká cena produktu

Zboží přišlo do 3 dnů od objednání na pobočku zasilkovny. Balíček přišel v pořádku, zboží bylo dobře zabalené. Velmi mile mě překvapila nízká cena, vzhledem k aktuálním cenám u jiných obchodů aniž by to bylo z důvodu závady na zbozi (jak jsem psala, zboží přišlo zcela v pořádku). Tento e-shop Tomovy hry můžu jen doporučit.

• Pokémon sada byla dárek pro syna, který si sám vybral. Syn byl velmi spokojen a rád, že mu balíček došel ještě v pátek.1. den jsme objednali a zaplatili online, 2. den se balíček zabalil a dal přepravci a 3. den jsme jej už měli. Takže super rychlost doručení. Děkujeme!

• Velmi rychle připraveno k vyzvednutí, super cena

Škoda, že výdejní místo není o něco blíž k metru. Jinak super.

• skvely personal!

• Rychle vyřízení objednávky, v půl dvanácté jsem objednala, ve dvanáct hodin objednávku vyexpedovali.
    • Nízké ceny
    • Žádná

Objednávala jsem zde poprvé, mile mě překvapila rychlost vyřízení objednávky. Ceny mají nižší než konkurence. Dodání proběhlo v pořádku.

The staff is friendly and helpful. I have had them call me to insure that I was ordering the corrct product. (Czech Version, rather than English)

• Zboží bylo doručeno do druhého dne.
    • Nakoupený produkt byl 3x levnější než na ostatních webech.

široký výběr, výhodné ceny

• široký sortiment, výhodné ceny, rychlost dodání zboží

i'm used to friendlier staff when i go for pick-up, but they are really quick with orders and have an impressive range to choose from

Rychlost,spolehlivost,ochota

vyborna komunikacia, zbozi dodane rychlo a bezpecne, Tomovy Hry je miesto kde sa vzdy v prvom rade pozriem po zbozi ktore zhanam

• velký výběr
    • dobrá cena

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• Skvělá komunikace - na takové úrovni že bych řekl že překračovala očekávání než na které jsem zvyklý u jiných obchodů
    • Sortiment - Zboží jsem delší dobu hledal a nemohl najít, až zde se mi poštěstilo sehnat

Rozhodně doporučuji, stejně tak jako mě byl obchod doporučen :)