• Doručení velmi pomalé a pouze po hrozbě zrušení. Nedoporučujeme.

Reakce obchodu TomisCZ

Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, byť jste s dodávkou zboží nebyl spokojen. Zboží jste objednal 2.6., 8.6. jsme zboží odeslali. Vždy se snažíme dostat zboží k zákazníkovi co nejrychleji a budeme na tom i nadále pracovat.
    Přejeme pěkný den z e-shopu TOMIS CZ.

• Nabízí zboží které nemají.

Reakce obchodu TomisCZ

Dobrý den, velice nás mrzí, že zboží, které jste si v našem e-shopu objednal, bylo již v této velikosti vyprodáno. U výprodejových produktů uvádíme, že uvedená akce platí pouze do vyprodání zásob. Za tuto nepříjemnost se velice omlouváme a doufáme, že si u nás v budoucnu opět objednáte.

Přejeme Vám pěkný den, TOMIS CZ s.r.o.

• podle mír košile nebyly v rozměru v určené velikosti,zřejmě na vietnamky

jinak bylo vše urychleně vyřízeno i reklamace

Reakce obchodu TomisCZ

velice nás mrzí, že objednané zboží neodpovídalo objednané velikosti. Bohužel každý výrobce má jiné střihy. Budeme velmi rádi, pokud si i přes tuto nepříjemnost u nás opět objednáte.

Přejeme Vám pěkný den. TOMIS CZ, s.r.o

• Pořídil jsem boty. Chtěl jsem 46. Doma nandam na nohy projdu se. A hned zjistím ze jedna je 46 a druhá 48. Zouvam. Vezu do tomisu. A ze byly trošku znečištěny. Tak mi je nevyreklamovaly.

Reakce obchodu TomisCZ

velice nás mrzí, že jsme Vám prodali vadný pár obuvi, každou botu jinak velkou. Vedoucí prodejny Vám sdělila, že pokud obuv vyčistíte (podrážka byla velmi znečištěna betonem), budeme se ji snažit vyreklamovat.

Vyčištěnou obuv nám tedy prosím zaneste na prodejnu (případně nám ji zašlete) a my se pokusíme problém vyřešit k Vaší spokojenosti.

Děkujeme a přejeme pěkný den, TOMIS CZ, s.r.o.

Nechápu jak chcete hodnotit obchod když do dnešního dne nic nedošlo a píšete že zboží je SKLADEM. To si děláte z kupujících dobrou *** editováno***.

Reakce obchodu TomisCZ

velice nás mrzí, že nejste spokojen s termínem dodání objednané obuvi. Termín dodání obuvi, kterou jste si objednal, je v našem obchodě 3 týdny. Do této lhůty jste zboží obdržel.

Snad budete s obuví spokojen.

Děkujeme za Vaši recenzi.

Pěkný den, TOMIS CZ, s.r.o.

• Přesto že na stránkách bylo dodání 10 dní jsem obdržela dopis že bude dodáno za 4 týdny.Tento termín se my zdá velice dlouhý na to že šlo o montérky a výstražnou vestu.

Reakce obchodu TomisCZ

děkujeme za Vaše hodnocení. U nadměrné reflexní vesty máme uvedeno na našem eshopu, že je na objednávku, tj. doba dodání je 4-6 týdnů. Tento termín jsme Vám i potvrdili mailem. Po telefonické dohodě jsme Vám zaslali další objednané zboží dříve, než v termínu 4 týdny. Snad bude celá objednávka vyřízena k Vaší spokojenosti.

Přejeme Vám pěkný den. TOMIS CZ, s.r.o.

• Prodávají co nemají

Reakce obchodu TomisCZ

velice se omlouváme, že u jednoho druhu zboží, které jste si u nás objednal, má dodavatel výpadek této velikosti. Jakmile bude zboží k dispozici, ihned Vám ho zašleme bez poštovného. Budeme velmi rádi, pokud nám zachováte Vaši přízeň i přes tento problém.

Přejeme Vám pěkný den.

• Už mám 13 dní zboží objednané a stále nedorazilo

Reakce obchodu TomisCZ

děkujeme za Vaši recenzi a velice se omlouváme za vzniklé komplikace. Zpoždění dodávky zboží bylo způsobeno dovolenou našeho hlavního dodavatele v minulém svátkovém týdnu. Vaše objednávka byla registrována v našem systému 3.7. ve 21,14 hodin. Objednávku jsme začali zpracovávat 4.7., dnes je 14.7., takže Vámi uvedených 13 dní od objednání není přesné, dnes je to 10 dní. U zboží máme uvedeno "expedice obvykle do 6 pracovních dnů", což jsme splnili. Dnes by Vám již zboží mělo dorazit.

Ještě jednou se omlouváme a budeme velmi rádi, pokud nám i přes tuto nemilou zkušenost zachováte přízeň.

Přejeme Vám pěkný den.

TOMIS CZ, s.r.o.

• Dlouhá doba dodání vědět to tak si to objednám u konkurence.

Reakce obchodu TomisCZ

Vámi objednaná obuv se vyrábí na zakázku, termín dodání se proto pohybuje mezi 4 - 6 týdny. Dodací doba je uvedena v textu u zboží i u dostupnosti zboží. Je nám líto, že si i přes tato upozornění stěžujete na dodací lhůtu.

Děkujeme za recenzi a přejeme pěkný den.

• dlouhe dodaci terminy,
    • 27.1 - objednano ,
    • 31.1-prijato objednavku z tim,ze dodani je do 14 dnu....dnes je 7.2,tak snad to nekdy dojde

Vážený zákazníku,

akceptaci objednávky provádíme až po prověření dostupnosti zboží u dodavatele. Až poté můžeme potvrdit závazný termín dodání zboží zákazníkovi. V tomto případě se jednalo o zboží ze zahraničí, proto prověření trvalo 2 dny.

Děkujeme za pochopení. TOMIS CZ, s.r.o.

• Přišlo jiné zboží

Reakce obchodu TomisCZ

děkujeme za Vaši recenzi. Omlouváme se za nespokojenost s dodaným zbožím. Dodavatel nám nahradil nedostupný produkt produktem identickým svými vlastnostmi, bohužel v nepatrně jiném barevném provedení a neupozornil nás na tuto skutečnost.

• Špatné informace na e-shopu

Reakce obchodu TomisCZ

informace o skladových zásobách na našem e-shopu jsou čerpány z údajů o skladových zásobách zasílaných z jiných skladů, popřípadě od dodavatelů. V tomto případě potvrzujeme, že uvedené informace o stavu zásob nebyly aktuální a zákazníkovi se omlouváme. Přijali jsme opatření, abychom informace častěji aktualizovali.

Děkujeme za objektivní připomínku. TOMIS CZ, s.r.o.

• Penize odealany v den objednavky, jeste ani nebyly schopny se ozvat jestli ty penize prisly a o baliku nevim uz vubec nic.

Reakce obchodu TomisCZ

při úhradě zálohové faktury jste uvedl jiný variabilní symbol, než je číslo zálohové faktury, proto se nám platba nespárovala s fakturou. Zboží bylo připravené k expedici nebylo tedy hned odesláno. Ihned po zjištění úhrady jsme zboží poslali.

Omlouváme se za tuto nepříjemnost a doufáme, že se na náš eshop opět obrátíte.

Přejeme Vám pěkný den, TOMIS CZ, s.r.o.

• .....
    • dlouha dodaci lhuta

....

Reakce obchodu TomisCZ

Zákazník objednal obuv, která je na zakázku a její výroba trvá minimálně 14 dnů. Na tuto skutečnost je zákazník informován na našich stránkách.

• BÍÍÍÍÍÍDA.

Reakce obchodu TomisCZ

Zákazník objednal zboží u kterého chtěl jinou velikost, ale objednal menší. Myslel si, že chyba ve velikosti je naše. Poté se zjistilo, že jeho zaměstnankyně popletla objednávku. Přijali jsme jeho omluvu.

• doposud jsem nedostal NIC

rozhodne NE

• Netuším.
    • Dodali jiné zboží než objednané, až asi po dvou týdnech. Kdyby mě netahali za nos, že mají správný sortiment skladem, nakoupil bych jinde. Komunikace zdlouhavá, žádná vstřícnost ve smyslu nákladů na přepravu při výměně nebo ve smyslu slevy na špatně dodané. Píšeme si zhruba 40 dní. Nyní jsem se konečně dozvěděl, že mnou objednané zboží už dodat nedokáží.

Můj nákup je to první a poslední.

• Bylo uvedeno doprava 0 Kč a měla jsem naúčtováno 146 Kč!!!!!

jděte raději jinam

• zatím o žádných nevím