• komunikace se zákazníkem
    • nabízejí zboží, které není skladem ani u dodavatele
    • dodavatel - nemožný

Objednala jsem pro přítele kšiltovku, nejprve se mi ozvali s omluvou, že jim dodavatel zdělil, že ji nemá a mít nebude. Dostala jsem nabídku na výběr jiné. Vybrala jsem tedy jinou, s tím, že se to hold stát může. Po cca 10 dnech se znovu ozvali s další omluvou, že objednávka vázne u dodavatele...., a že by mi dali slevu na další nákup. No jako to už je moc. Jako chápu, že to není vina prodejce, ale jako asi bych změnila dodavatele. K čemu by mi byla další sleva, když se zboží nejspíš nedočkám?

Reakce obchodu Titaniumpro

přijímáme Vaši stížnost jako oprávněnou a ještě jednou se omlouváme. Máme v obchodě zboží převážně od italských dodavatelů a pokud se nepídíme sami, nedají nám vědět o vyprodaném zboží, dokud neobjednáme. A tím se pak dodascí lhůta natahuje a není to příjemné ani nám. Nicméně chápeme nespokojenost a omlouváme se.
    Titaniumpro

• přehledné stránky,cena,spousta zboží.
    • dodací lhůta,komunikace

celkem slušný obchod,až na tu dodací dobu.

Reakce obchodu Titaniumpro

mrzí nás, že jste na svoje zboží musel čekat delší dobu, než jsme uvedli v obchodě. Některé dodávky nejsme schopni urychlit, ale vždy se snažíme o nejkratší možnou dobu. Přijměte veřejnou omluvu.
    S pozdravem tým Titaniumpro.

• Dlouhá dodací lhůta!

Vcelku dobrý

Reakce obchodu Titaniumpro

děkujeme za Vaši recenzi a uznáváme, že dodací doba byla v tomto případě dlouhá. Bohužel jsme limitováni ze strany výrobce a nejsme schopni tuto dobu v některých případech ovlivnit. Přijměte z naší strany omluvu.

• Přehledný eshop. Rozumné ceny.
    • Možná to není chyba jejich, ale dodavatele - nicméně slibovat něco (dodání za deset dní), co se jim od Vánoc nepodařilo (jejich vlastní slova) je velmi neprofesionální. Dnes je to přes dvacet dní a zboží stále nemám. Za tuto dobu jsem jej mohl mít z Japonska a levněji.
    • Proč nezměníte dodavatele, když je s nimi problém? Proč alespoň aktivně nekomunikujete, ale zákazník si musí zavolat sám, aby se dozvěděl, že slib z minulého týdne, že zboží je na cestě, najednou neplatí?

... pokud Vás nebaví čekat, a třeba chcete na motorce i jezdit, porozhlédněte se jinde. Konkurence je plno.
    Anebo to zkuste tady a třeba budete mít štěstí, a náhodou to vyjde.

Dobrý den pane Václave,
    děkujeme za Vaši recenzi, byť není příliš pozitivní:-(.
    U Vámi objednaného zboží, které se vyrábí výhradně na zakázku je uvedena dodací lhůta 10-20 pracovních dní. Na tuto skutečnost jste byl v den objednávky námi dodatečným emailem upozorněn. Uvedená dodací doba uplyne tedy v pondělí 2.5. 2016. Bohužel není v našich silách výrobní a tedy i dodací lhůtu ovlivnit. Vaše zboží bude odesláno 2.5. 2016.
    Děkujeme Vám za Vaši trpělivost a omlouváme se za možné komplikace.
    Titaniumpro.cz

• špatná komunikace se zákazníkem

Vážená zákaznice,
    děkujeme za Vaši recenzi. Musíme se však bránit a nesouhlasit s Vaším hodnocením. S minimálně týdením předstihem jsme v sekci aktuality uvedli, že v období od 1.7 do 14.7. 2013 nebudou z důvodu dovolené vyřizovány žádné objednávky.
    Chápu, že jste si toho nemusela všimnout..........

• KOMUNIKACE

Reakce obchodu Titaniumpro

Děkujeme za recenzi. Moc ji nechápeme, ale máte na ni plné právo. Člověk by nevěřil, jak můžou dva dny nachlazení zahýbat veřejným míněním....Určitě se z toho poučíme!

• neviem ani približne, kedy tovar dostanem

Reakce obchodu Titaniumpro

Dobrý den, děkujeme za recenzi, byť nelichotivou. Ano, část objednaného zboží není skladem a nebylo možné zjistit datum naskladnění ze zahraničí. Opakovaně jsme se se zákazníkem snažili spojit a nalézt řešení, bohužel jsme z jeho strany neobdrželi žádnou odpověď.

• Ziadne
    • Extremne dlha dodacia lehota
    • Zla/nedostatocna komunikacia

Reakce obchodu Titaniumpro

Vážený zákazníku, u zboží, které jste objednal je uvedeno, že je momentálně nedostupné. Ve stejném smyslu jste byl následující den ráno informován a bylo Vám nabídnuto alternativní zboží. Do dnešního dne jsme od Vás neobdrželi odpověď. Děkujeme za Vaši recenzi, jakkoli s ní nemůžeme souhlasit.

• Jiné dodací lhůty než jsou uvedeny na stránkách.

Pokud nespěcháte, tak ano.

Reakce obchodu Titaniumpro

Vážený zákazníku, děkujeme za Vaši recenzi.
    Na naši obhajobu bych rád uvedl, že jste byl neprodleně po zaslání Vaší objednávky informován o delší dodací lhůtě (20, místo 10-ti dní) jedné z Vámi objednaných položek (šroub TCBEI Torx) a byla Vám nabídnuta plnohodnotná funkční náhrada (TCBEI) s 20% slevou. Tu jste odmítl. Ostatní položky Vaší objednávky byly skladem.
    Snažíme se mít maximum položek skladem k okamžitému dodání, nicméně sortiment spojovacího materiálu je natolik široký (rozměrově i barevně), že to prakticky nelze zabezpečit. Děkujeme za pochopení.
    Martin Hroneš

• dopravu zboži přimo na adresu
    • dodaci lhuta zboži 10 dni obědnano apořad nic

Za deset dni dovezu slona z Afriky.

Reakce obchodu Titaniumpro

Děkujeme Vám za recenzi, byť nelichotivou. Objednáváme zboží 1 x týdně a ihned poté, co je obdržíme od výrobce z Itálie (běžně do 10. dní) je expedujeme. Pokusíme se dodací lhůty zkrátit, (např. změnou způsobu doručení) nicméně při zachování aktuálních cen to bude velice obtížné.