S frenčízou Tian-De v Uherském Hradišti končím. 4 měsíce jsem si neobjednala a začala podivně kouzlit s cenou. Ale já řešila úmrtí manžela a všechny smutné věci kolem. Moje objednávky byly vždy kolem 800 korun. Asi mají svoje pravidla, ale vysvětlili mi to tím nejnevhodnějším způsobem. Ale jsou jiná místa s produkty Tian-De.

• Zboží bylo s krátkou expiraci, vylito ani mi neposlali náhradu či nějakou kompenzaci

Reakce obchodu Tian-De.cz

Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu ❤.
    Je nám velmi líto, že jste nebyla spokojená se svou objednávkou. Nicméně jsme z Vaší zpětné vazby velmi smutní, kontaktovali jsme Vás a nabízeli Vám 100% vrácení peněz i poštovného i přesto jste nám napsala takovou recenzi. Je to velká škoda, zboží jste od nás obdržela s dlouhou expirací a co se týče vylitého zboží, tak máme produkty velmi dobře zajištěné proti tomuto problému.
    Vaše Tian-De

Na to, že jsem si objednala 4 produkty, čekala jsem dlouho na jejich vyzvednutí. Z ostatních obchodů mám objednávku doma do druhého dne včetně dopravy.
    Kdybych šla do obchodu na přímo bez objednávky, měla bych to hned.
    A platit 8 Kč manipulativní poplatek je trochu trapné.

Děkujeme za recenzi! ❤
    Avšak musíme podotknout, že jste si objednávku vytvořila 29. 5. 2022 a 30. 5. 2022 jste ji měla vychystanou. :-) Dokonce jsme Vám 2x zaslali e-mail s upozorněním, že je objednávka vychystána.

Je nám velmi líto, že Vás zaskočil manipulační poplatek 8 Kč. :-( :-( Bohužel jsme v této situaci k němu byli donuceni. Věříme, že pokud budete mít cestu kolem, určitě se u nás zastavíte na osobní nákup a vyzkoušet naše úžasné voňavé produkty!

Tým Tian-De ❤

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Objednaval jsem v listopadu aby do Vánoc prislo a uz bude březen a furt nic...

Děkujeme za recenzi.
    Bohužel Vás musíme upozornit na to, že jste si zvolil objednávku s osobním odběrem na naší kamenné prodejně v Uherském Hradišti.

Byl jste informovaný e-mailem, že na Vás objednávka u nás čeká. Bohužel jste si pro objednávku nepřišel, tak jsme ji koncem ledna zrušili, také jsme Vás informovali e-mailem.
    Je nám velmi líto, že jste nám dal špatné hodnocení, situace bohužel nebyla způsobena naším zaviněním. :-(

Mějte se krásně.
    Tým Tian-De

• zboží přišlo až za týden a ve špatném stavu,chybějící

Děkujeme za recenzi.
    Zboží Vám přišlo až za týden z důvodu státního svátku a prodlouženého víkendu. :( :-(
    Chybějící zboží zasíláme dodatečně na adresu. Omlouváme se za komplikace. :-(
    Hezký den ❤
    Tým Tian-De

• špatná informovanost o produktech v momentě mého nákupu a následkem toho jsem měla po použití nepříjemné zdravotní problémy

Snažila jsem se o vrácení peněz za toto zboží , které mě poškodilo na těle - bohužel byla mi zpět poslána směšná částka. Nejsem tedy spokojena s jednáním e shopu a nemohu tedy doporučit

Nemohu posuzovat, zboží stále nemám. Zatím jsem nespokojená

• Zboží,které měli skladem bohužel skladem nebylo. Čekalo se na jeho dodání. Špatné internetové stránky . Nejsem spokojena s nákupem,který vzápětí zrušila.

• Reklamují zubní pastu white na bělení zubů váhou 120 gr. ALE pak Vám pošlou 60 gr.

Nesedí gramáž pozor. Kupujete 120 gr. zubní pastu pošlou 60 gr.

Paní odmítla zboží odeslat, pokud nevyplním osobní mobilní tel. Vyplnil jsem pouze pevnou linku. To se mi ještě nikdy nestalo, vždy a všude stačila pevná linka. Mobilní číslo nerozdávám, nechci být otravován.

Reakce obchodu Tian-De.cz

Dobrý den, je nám velmi líto, ale dopravní společnost nám neakceptuje pevné linky. Dopravní společnost nám Váš balíček vrátila . Přesto jsme museli zaplatit náklady na dopravu k Vám. Požádali jsme Vás a to velmi slušně o mobilní telefonní kontakt, kde jsme Vám sdělili, že bez něho opravdu dopravní společnost balíček nedoručí. Odmítl jste nám ho sdělit. Je nám velmi líto, že i po naší snaze Vám vyjít vstříc, i když jme na naše náklady zaplatili poštovné k Vám, nám přesto kazíte naše hodnocení. :-(

• Objednala jsem zboží, ale polovina zboží přišla jinak.