• Zboží bylo připraveno hned
    • Velmi nehezké jednání ze strany paní majitelky

Objednávku jsem si vyzvedla, ale bohužel zboží bylo zabaleno spíše jako odpadky, ihned jsem odeslala @ i s fotografiemi ale bez odezvy. Opravdu velké zklamání, že si dovolí potraviny zabalit do takového bordelu.

Dobrý den Paní Jitko,
    všechny objednávky jsou především baleny tak aby zboží bez újmy přežilo dopravu. K výplním se používá pouze zmuchlaný papír ( noviny, skartovaná drť či papír od lepících štítků) a to vše recyklované ale čisté a bez dalších příměsí tzn. že jste v žádném případě nedostala "bordel".
    Děkujeme , že jste byla spokojena se zbožím a jeho kvalitou.
    Markéta a Jan Kratochvílovi - teplickedorty.cz

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Objednávka byla vyřízena rychle. Nicméně cukr, který jsem objednala, je nasypán v dóze, která je kryta alobalem(?) a poté umělohmotným uzávěrem. Když jsem dózu otevřela, alobalový kryt byl porušen, cukr je vlhký, a tím pádem "spečený" do jednoho kusu. Posyp, kvůli kterému jsem jej objednávala, s vysokou mírou pravděpodobnosti nebude možný.

Reakce obchodu Teplické dorty.cz

Velice děkujeme i za negativní hodnocení, nerozumíme však tomu, proč jste nás nekontaktovala a zboží nereklamovala. Zjistila by jste že náš přístup je velmi pro klientský a všechny oprávněné reklamace jsou vyřizovány v průměru do 5ti dnů a ve prospěch našich zákazníků. Pokud byla porušena plomba tak se stalo pravděpodobně na balící lince na straně výrobce.

• Rychlost v dodání
    • Akce , slevy

Reakce obchodu Teplické dorty.cz

Velice děkujeme za kladné hodnocení a vynasnažíme se aby jste i nadále byla plně spokojená/ý.
    Děkujeme, za ujištění při telefonickém rozhovoru, že kliknutí na "nedoporučuji obchod" bylo jen omylem a že vše bylo naprosto v pořádku.
    Markéta a Jan Kratochvílovi - teplickedorty.cz

• Recenze smazána na žádost autora

• Jedlé kuličky byly nejedlé- tvrdé a papír motorky zlomený

Jiná barva objednaného zboží. Ano, chyba se může stát, ale vzhledem k tomu, že poslední dobou se mi to stává s objednávkami přes e-shop podezřele často, tak už to neberu jako profi shop. Jen mi to komplikuje vlastní nápad na dárek. Pokud danou barvu nemám, zavolám, nebo pošlu email a zkusím vymyslet jinou variantu.

Reakce obchodu Teplické dorty.cz

děkuji za Vaše hodnocení. Pravděpodobně došlo k záměně některého ze zboží nedopatřením ale rozhodně ne s úmyslem. Pokud některé zboží není momentálně skladem, vždy zákazníka kontaktujeme a hledáme společně řešení. Pokud k záměně dojde, je možnost nás kontaktovat a celou věc vyřešit. Objednávku u nás jste dělala prvně a proto moc nerozumím tomu, že se Vám to u nás stává podezřele často.

S přáním hezkého dne
    team teplickedorty.cz

Zásilku poškodila přepravní společnost, vrátila zpět odesilateli. souhlasila jsem s znovu zasláním bez originál obalů, které byli přepravní spol. zničené. I tak přišla zásilka otřesně zabalená a další věci uvnitř byli zničené. Mezitím uběhlo téměř 10 dní, takže věci koupené na určitý dort mi jsou k ničemu a budou mi teď ležet v šuplíku.

Zboží bylo v polovině záruční doby a nekřesťanské poštovné 180kč

Reakce obchodu Teplické dorty.cz

milý zákazníku, děkujeme za Vaše hodnocení, i když negativní. Bohužel droždí které jste si objednal a není dostupné v celé České republice, se nám nezdá v poloviční minimální trvanlivosti , že by trvanlivost byla nějak krátká do ledna 2021. Samozřejmě, pokud jste nebyl spokojený, je možné zboží bez udání důvodu vrátit zpět a určitě se najde jiný zákazník, který si jej rád objedná.
    Nekřesťanské poštovné jste si vybral sám, je možné využít také služeb kurýrní služby Geis za 79kč. Bohužel cenu poštovného neurčujeme my, ale česká pošta, která tyto služby má drahé, ale volba je pouze na Vás.

Přeji příjemný karanténový den
    Team teplickedorty.cz

Bohužel přišli formičky zdeformované, paní z e-shopu tvrdí, že od nich formičky odešli v pořádku, takže asi deformace cestou, byly jen volně v krabičce nedostatečně ochráněné, žádná ochrana folie, či bublinky. Pro nízkou cenu objednávky, jsem zásilku zpět neposlala, stála by mne Pošta víc a ještě ztráta času.

objednala jsem poprvé

Zboží přišlo v poškozeném obalu

Rychle dodani,velky vyber.

Objednávka se jim ztratila a dosud nedorazila.

Reakce obchodu Teplické dorty.cz

je mi líto, že nedoporučujete náš obchod s tím, že zásilku ztratila přepravní služba. Vše se řešilo, bohužel neúspěšně. Zásilka se ztratila někde cestou. My to z naší strany nemůžeme nijak ovlivnit, zboží nerozvážíme. Samozřejmě se snažíme zákazníkům vyjít vstříc a pokud není přepravní společnost schopná zboží doručit a je to v našich možnostech, zboží i dovezeme osobně aby zákazník měl své zboží u sebe a v pořádku.

S přáním hezkého dne
    Tým teplickedorty.cz

• Vše zboží, které jsem objednala dne 7.1. brzy ráno, bylo skladem a byla u něj avizovaná doba dodání za dva dny (9.1.). Vybírala jsem obchod právě kvůli rychlé době dodání. Objednávka byla expedovaná ale až 9.1., a to přes přepravní společnost Geis, ač jsem si vybrala při objednávání přepravu GLS (protože s ní mám dobré zkušenosti). Dne 11.1. mi ráno přišla od Geis sms zpráva, že mi bude zásilka doručována, telefonicky jsem se spojila s řidičem, ten mi dodávku zboží potvrdil s tím, že u mě bude asi za hodinu. Bohužel nedorazil a když jsem se mu později pokoušela volat, spojení bylo nedostupné. Operátorka v Geis mi sdělila, že balíček nebylo možné doručit a bylo vráceno do depa, a omlouvala se za řidiče, nebyla však schopna říct co se stalo. Dala jsem jim tedy na srozuměnou, že o balíček již nemám zájem. Přesto se mi Geis snažil balík ještě dvakrát doručit. Bohužel kvůli tomu, že obchod vybral tuto přepravní společnost, i přes můj výběr, a zásilka nebyla doručena včas (tolerovala bych dva dny navíc), dávám obchodu palec dolů a příště objednám zboží v jiném obchodě.

• formičky,které jsem si objednala,letěly hned do koše.Ruce pořezané,těsto nešlo vyklopit,i když jsem měla vymazané formičky sádlem,které mi z formiček přetékalo.Když jsem se snažila dostat upečené tvary z formiček,formičky se mi zařízly do rukou,a bylo krve,jako z prasete.Takže asi 600kč je v kýblu.
    Ihned jsem si zakoupila silikonové formičky,a úplná balada.

• Zboží bylo špatne zabaleno a praskla zlata barva, která se mi dostala na bundu a nejde vyčistit. Volala jsem k Vám a zatím žádné řešení :(

Spatna komunikace a ochota k zákazníkovi...

Reakce obchodu Teplické dorty.cz

jen pro upřesnění dodáváme, že byla podána reklamace u dopravce a je v řešení.
    Zásilky se snažíme zabalit co nejlépe ale bohužel, hrubé zacházení od některých zaměstnanců přepravních firem nedokážeme ovlivnit.
    Za vzniklé komplikace jsme se při telefonickém řešení problému omluvili a nyní čekáme na výsledek od společnosti GLS.

S díky za hodnocení,
    Teplickédorty.cz

Byla jsem dost zaskočená tím, že expirační doba hmoty je 3/2018. Přestože jste neporušili žádný zákon, domnívám se, že u výrobku, který má dvouletou spotřebu, by bylo nanejvýš korektní zákazníka na tuto skutečnost upozornit!

Reakce obchodu Teplické dorty.cz

děkujeme za hodnocení. Bohužel minimální datum spotřeby neurčujeme my, ale výrobce. Pokud dodavatel jiný skladem nemá, není možné jiný nabízet. Minimální spotřeba která je do března, není opravdu krátká doba a u hmot dvouletá min. trvanlivost není, je mi líto.

Tým teplickedorty.cz

Zboží nedorazilo, nikdo nedal vedět důvod. Stále ho nemám.

Reakce obchodu Teplické dorty.cz

děkuji za Vaše hodnocení, i když negativní.
    Při vyřizování objednávky jsme Vás kontaktovali telefonicky, bohužel neúspěšně. Vybrané zboží nebylo v danou chvíli skladem v požadovaném množství. Za způsobené komplikace se omlouváme.

Zákaznický servis
    Teplickedorty.cz