Dobrý výběr, slušná cena a dodávka skoro obratem. Takhle si představuju e-shop.

Vážený zákazníku,

Jsme opravdu potěšeni, že jste byl s naším e-shopem tak spokojen! Vaše slova nás těší a jsou pro nás velkým povzbuzením. Snažíme se poskytovat široký výběr produktů za férovou cenu a s rychlou dodávkou, a je skvělé slyšet, že jsme splnili vaše očekávání. Vaše podpora nám znamená hodně a doufáme, že vás budeme moci obsloužit i v budoucnu.

S pozdravem Ondřej Braha - zákaznická podpora

Velice rychlá reakce vašeho pracovníka na můj dotaz a odpověď mi udělala radost. Výrobek je perfektní. :-D

Vážený zákazníku,

Jsme nadšení, že jsme vám mohli poskytnout skvělý zákaznický zážitek! Vaše pochvala ohledně rychlé reakce na váš dotaz a radost z odpovědi nás velmi potěšily. Vaše spokojenost je pro nás nejlepší odměnou. Je skvělé slyšet, že jste spokojen/a s perfektním výrobkem.

Děkujeme vám za vaši důvěru a podporu, a těšíme se, že vás budeme moci obsloužit i v budoucnu!

Vážený zákazníku,

Velmi si vážíme vaší pozitivní zpětné vazby ohledně rychlosti dodání a ceny našeho produktu! Jsme rádi, že jsme vás mohli potěšit a splnit vaše očekávání. Vaše spokojenost je pro nás nejvyšší prioritou a budeme se snažit udržovat tuto úroveň služeb i nadále.

• Velmi rychlé doručení

Vážený zákazníku,

Velmi si vážíme vaší pozitivní zpětné vazby ohledně rychlosti dodání! Jsme rádi, že jsme vás mohli potěšit a splnit vaše očekávání. Vaše spokojenost je pro nás nejvyšší prioritou a budeme se snažit udržovat tuto úroveň služeb i nadále.

Vše v pořádku.

Vážený zákazníku,

Jsme rádi, že jste s našimi službami spokojeni. Pokud budete mít v budoucnu jakékoli další otázky nebo připomínky, neváhejte nás kontaktovat.

• Rychle doručení

Vážený zákazníku,

Děkujeme za vaši pozitivní zpětnou vazbu ohledně rychlosti doručení. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a je skvělé slyšet, že jsme splnili vaše očekávání. Pokud budete mít v budoucnu další potřeby nebo otázky, neváhejte nás kontaktovat.

Jsme tu pro vás a těšíme se na vaši další návštěvu!

• Nevěděla jsem jaký vybrat,poradce mi pomohl s výběrem byl velmi příjemný a ochotný super

Vážený zákazníku,

Jsme velmi rádi, že jsme vám mohli pomoci s výběrem a že jste byla s našimi službami spokojená! Vaše slova o našem poradci nás velmi těší a jsou pro nás velkou pochvalou. Ochota a příjemné jednání jsou pro nás klíčové a je skvělé vědět, že jsme vaše očekávání splnili.

Děkujeme vám za vaši důvěru a těšíme se na vaši příští návštěvu!

Rychlé a bez problémů. Doporučuju.

Vážený zákazníku,

Jsme rádi, že jste ocenil/a rychlost a bezproblémovost našich služeb. Vaše doporučení znamená pro nás hodně a jsme hrdí, že jsme splnili vaše očekávání. Pokud budete potřebovat v budoucnu naše služby, neváhejte se na nás obrátit.

Děkujeme vám za vaši důvěru a těšíme se na vaši příští návštěvu!

Super rychlé a bezproblémové doručení. Zboží naprosto v pořádku. Doporučuji.

Vážený zákazníku,

Jsme potěšeni, že doručení proběhlo rychle a bezproblémově a že jste s kvalitou zboží zcela spokojeni. Vaše doporučení znamená pro nás hodně a jsme rádi, že jsme vás mohli uspokojit. Budeme se snažit udržet vysokou úroveň našich služeb i nadále.

Děkujeme za vaši důvěru a přízeň, a těšíme se na vaši další návštěvu!

Vše v pořádku, rychlé dodání

Vážený zákazníku,

Jsme potěšeni, že jste si všiml/a naší snahy zajistit rychlé a efektivní zpracování objednávek. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a budeme se dále snažit poskytovat vynikající služby. Doufáme, že nás dáte opět příležitost vám poskytnout skvělý zákaznický zážitek.

Rychlost vyřízení objednávky.

Perfekni-dekuji

Vážený zákazníku,

Je pro nás obrovskou radostí číst vaše slova plná uznání. Vaše pochvala nám dodává energii a potvrzuje náš závazek k poskytování vynikajícího zážitku. Vaše spokojenost je naší nejvyšší prioritou a je nám ctí, že jsme vám mohli přinést příjemný nákup.

Děkujeme za vaši důvěru a přízeň, a těšíme se na vaši další návštěvu!

• velká ochota a příjemní lidé

S pozdravem Ondřej Braha - zákaznická podpora

• Zaplaceno před obědem, doručeno o půl dvanácté druhý den.

Vážený zákazníku,

děkujeme vám srdečně za Vaši pozitivní recenzi a za to, že jste si našel čas sdílet svou zkušenost s ostatními. Jsme opravdu potěšeni, že jste byl spokojený s rychlostí našeho doručování. Naším cílem je poskytovat vynikající služby a zajišťovat, aby byly vaše objednávky doručeny co nejrychleji a bez jakýchkoli komplikací.

Vaše spokojenost je pro nás velkou motivací a potvrzením, že jdeme správným směrem. Budeme se snažit udržet tento standard a neustále hledat způsoby, jak naše služby dále zlepšovat.

Budeme rádi, když se na nás v budoucnu (např. při výběru držáku na monitor - https://www.televiznidrzaky.cz/drzaky-na-monitory a nebo výškově nastavitelného stolu - https://www.televiznidrzaky.cz/vyskove-nastavitelne-stoly) opět obrátíte a doufáme, že Vaše další zkušenosti s námi budou stejně uspokojivé.

Pokud máte jakékoliv další požadavky nebo dotazy, neváhejte se na nás obrátit. Jsme zde pro Vás!

Děkujeme za vaši důvěru a podporu.

S pozdravem, Martin Slabý - jednatel společnosti

Obchod klame zákazníky. Držák, který jsem objednal jako držák na tablet vůbec nedokáže tablet udržet i když u zboží bylo deklarováno, že udrží jak mobilní telefon tak i tablet.

Reakce obchodu Televizni držáky

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a je nám líto, že Váš nákup nevyhověl Vašim očekáváním. Omlouváme se za jakékoli nepříjemnosti, které to způsobilo. Naším cílem je poskytovat produkty nejvyšší kvality a je pro nás zklamáním, když se nám nepodaří splnit očekávání našich zákazníků.

Rádi bychom věc vyřešili tak, abyste byl spokojený. Pokud je to možné, můžeme Vám poskytnout alternativní držák, který bude lépe vyhovovat vašemu tabletu.
    Výměnu bychom samozřejmě řešili kompletně na naše náklady.

Prosím, kontaktujte nás na [email protected] (+420 778 757 552), aby jsme mohli situaci co nejrychleji vyřešit. Vážíme si Vaší podpory a chceme se ujistit, že vaše zkušenosti s naším obchodem jsou co nejlepší.

Ještě jednou se omlouváme za způsobené nepříjemnosti a děkujeme Vám za pochopení.

S pozdravem Martin Slabý - jednatel společnosti

• praktické rady na webu
    • profesionální přístup
    • výhodné ceny za doplňkové zboží
    • přehledný eshop

Reakce obchodu Televizni držáky

děkujeme Vám velmi srdečně za Vaši úžasnou recenzi a za to, že jste si našel čas podělit se o své zkušenosti s naším e-shopem.

Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba jsou pro nás nesmírně důležité. Jsou to právě takovéto momenty, které nám potvrzují, že naše práce má smysl, a motivují nás k dalšímu zlepšování a inovacím ve všem, co děláme.

Ceníme si vaší důvěry v nás a budeme i nadále usilovat o to, aby každá Vaše návštěva našeho e-shopu byla co nejpříjemnější a nejefektivnější. Pokud byste měl jakékoliv dotazy nebo potřeboval další rady, neváhejte se na nás obrátit. Jsme zde pro Vás, abychom zajistili, že Vaše zkušenost bude vždy bezchybná.

Budeme rádi, když si při koupi třeba držáku na monitor - https://www.televiznidrzaky.cz/drzaky-na-monitory a nebo výškově nastavitelného stolu - https://www.televiznidrzaky.cz/vyskove-nastavitelne-stoly na nás opět vzpomenete.

Děkujeme vám za vaši podporu a těšíme se na Vaše další návštěvy.

S pozdravem Martin Slabý - jednatel společnosti

• Vse probehlo v pohode .

• Rychlé dodání ,výrobek je kvalitní

• Rychlost doručení
    • Skvělá komunikace
    • Zboží odpovídá tomu co jsem si objednala

• Dobrá cena,rychlé dodání