S košilí nejsem spokojená, v popisu bylo uvedeno, ze košile je 100% bavlna a na cedulce je 70% bavlna, 30% polyester.

Chtěla jsem župan do porodnici , a přišla mně košile.
    Žádní formulář na vrácení ne dodali z tou košili. Jsem moc zklamaná

Hezké zboží ale velikosti vůbec neodpovídají. Košile určené do porodnice unosím v pátém měsíci a pak možná po porodu až shodím. Teploučký župan je lehoučký ale rodím v létě a je velký, tak si ho nechám. Příště už tam nenakoupím, větší velikosti než po kterých jsem sáhla nemají.

• Panské pyžamu jsem neobjednala, košílku, kt jsem objednala, budu vracet, má nefunkční zip, kt měl ulehčit a ne naštvat hned při rozbalení. Druhá kosilka má hroznou barvu, kt neodpovídá obrázku, ale tu si nechám.

Koupila jsem „Mateřský komplet do porodnice" - VELIKOST L
    Štítky na županu a noční košili byly odříznuty. A a na ještě jednomu štítku VELIKOST XL je vymazana a nalepena VELIKOST L.
    Moje e-maily a telefonní hovory jsou ignorovány

Nemám ponětí, co se s objednávkou děje. Přišla mi jediná zpráva o tom, že obchod ověří dostupnost a případně zboží hned odešle. Od té doby je ticho, tak zřejmě zboží dostupné není - no, ale to už se nikdo neobtěžuje dát vědět. Takhle si komunikaci se zákazníky nepředstavuji.

• špatná komunikace

Zbozi dorazilo poskozene. Kosilka mela diru na leve strane u prsa.

• Objednávala jsem kalhoty, dle popisku v prodloužené délce 86 cm, skutečná délka max. 81 cm.
  • Proc mi posilate dotaznik na zbozi, ktere jsem si neobjednala????

Zakoupený těhotenský župan přišel s dírkou,která je bohužel na přední části-viditelná , jelikož jsem zboží již odbalila a obaly vyhodila (bohužel jsem si nevšimla vady ihned ), zboží jsem z tohoto důvodu nereklamovala , ale psala jsem email včetně fota vady, abych alespoň upozornila , nicméně bez reakce - stačila by mi omluva, proto z tohoto důvodu již v tomto e-shopu nenakoupím , protože mi toto chování vůči zákazníkovi nepřijde slušné....byla to ma druhá objednávka v krátké době, první byla v pořádku.

• Bezproblémové a rychlé doručení, doprava zdarma
    • Jedna noční košile přišla v úplně jiné velikosti, než jsem si objednala.
    • Tunika má o dost tmavší barvu než v e-shopu
    • Noční košile jsou ze silné, ne moc příjemné bavlny

V zásadě spolehlivý obchod, ale z 5 věcí byly 2 jiné, než jsem chtěla.

Objednala jsem si jinou velikost , než byla dodána

• Špatně zvolena dopravní služba

• velikosti zboží absolutne neodpovídají velikostni tabulce. Objednala jsem si prádlo velikosti XL až XXL a přišli mi kousky označené správnou velikostí, ale reálne odpovídajíci velikosti XS-S. Naprosto nepoužitelné :(
    • Zboží mělo být doručeno do druhého dne, DPD nebylo schopné zboží doručit vůbec! Takže jsem čeakala víc než týden, než mi zboží znovu zaslali Českou poštou. Obratem jsem ho posílala spátky protože absolutne nesedelo. Čekám na vrácení peněz. Poštovné za balíček ve výši 160Kč mi ale nikto nevrátí.

• tehotenske silonky nejsou tehotenske,ale uplne obycejne silonky
    • nocni kosile velikost m odpovida tak xl

• Rychle vyřízení a předání dopravci
    • Vrácenou zásilku, finance byly převedeny do cca 3dnu
    • Tehotenske kojici podprsenky neodpovídají konfekční velikosti
    • Formulář k vrácení zboží je pouze elektronický k tisku doma. Faktura přijde se zasilkou

• Rychler jednání
    • Rychlé doručení zboží
    • Zboží dorazilo jiné, než bylo objednané
    • Neseděla velikost

Vyhoda zadna
    Nevyhoda: velikosti neodpovidaji rozmerum uvedenych v tabulce, dve kosile velikosti S, rozdil mezi nimi vice nez 6 cm ve stejnem miste. Barvy jsou vybledle

• rychlá výměna zboží
    • špatné velikostní tabulky
    • po výměně zboží opět neodpovídá velikosti

Objednala jsem si spodní prádlo - nosím velikost M. Dle tabulek jsem pro jistotu zvolila velikost L. Bohužel přišlo prádlo malé a "nenapínací". Při výměně jsem zvolila ještě větší velikost a opět vůbec nesedí (řekla bych, že stále stejné). Podruhé už měnit ani vracet nebudu, protože bych za poštovné utratila víc než za zboží a zkusím je někde udat..