Obchod dobrý, komunikace skvělá, ale kvalita materiálu u povlečení se nedá srovnat s povlečením, které jsem zde kupovala před pár roky. Je to pro mě hodně velké zklamání...

• Objednala jsem mimo jiné 2 prostěradla - nenapadlo mě, že v dobách propagace vysokých matrací mi pošlete prostěradla na matrace vysoké max. 10 cm - závěr: váš výrobek založím pro "strýčka Příhodu" a obrátím se na lepšího dodavatele

Reakce obchodu TANATEX s.r.o.

Dobrý den.
    Je nám líto, že jste byla nespokojená s prostěradly a napsala nám špatnou recenzi na HEURÉCE.
    Na naší obranu musím napsat, že né každý má vysokou matraci a pokud jste chtěla prostěradlo ušít na vyšší matraci, stačilo to napsat do poznámky v objednávce.
    Navíc na našich stránkách v úvodu nabídky prostěradel je uvedeno, že prostěradla standardně šijeme na výšku matrace do 18 cm, ale ušijeme jakýkoliv rozměr.
    S pozdravem Kurucová TANATEX

• Na volání jsou nedostupni

Zboží objednáno 2.1.22 a stále nedorazilo (19.1.22).
    Z obchodu se mi nikdo sám neozval , že zboží dojde později.
    Reagovali až na můj dotaz, ale to už je opět týden a stále nic.

Zboží neodpovídá vzoru

• Výrobky krásné, zabaleno v pořádku

Velmi špatně zvolený dopravce

Poté, co jsem si objednala, změnil obchod ceny, nato jsem musela objednat za 2500,-- Kč, ale bez upozornění a nakonec dodací lhůty 50 dní. To snad v dnešní době není možné. Za takovýhle podmínek už měli dávno zkrachovat

• U tanatex nakupují 10 let,to,co mi teď přišlo jsem opravdu nepochopila.Materiál nekvalitní, gramáž šílená,no už nikdy, si žádné povlečení ani prostěradlo nekoupím.

Kvalita a 200% horší.

Zboží které jsem objednala je bohužek kazové, proto jej vracím.

• Žádná

objednávka dorazila až po vyzvání e-mailem garantují dodání do 4 pracovních dní a mě přišla až po 10 dnech kdybych neurgovala tak asi nikdy a ještě byla doručeno chybná barevná kombinace

• Zboží jsem po 12 dnech od objednávky neobdržela. Obchod nekomunikuje, pouze poslal akceptaci objednávky.
  • Jak mám ohodnotit něco,co mi ještě nepřišlo?

Přišlo pouze potvrzení emailem o přijetí objednávky, ale to bylo vše. Obchod nekomunikuje. Zkoušela jsem volat do prodejny, kde jsem si zboží měla vyzvednout, ale o ničem nevěděli. Na emailový dotaz jsem odpověď nedostala vůbec. Už je to dva týdny. Naštěstí jsem neposlala peníze předem. Velké zklamání.

Naprosto šíleně dlouhá doba dodání.

• ačkoliv bylo veškeré zboží skladem a mělo být posláno na dobírku a datem dodání 3.7. ještě 12.7. zboží nemám
    • dodání pouze firmou Geis, která je značně nespolehlivá

• osobní odběr na prodejně

• Moc nekomunikuje se zakaznikem

Zbozi vypadalo moc pekne,ale v objednavce jsem mela nejake dotazy,na ty nikdo nereagoval

• Dloha dova vyrizeni objednavky. O tyden potdeji nez uvadi.

• Dostupné ceny
    • Nikde mi neprišla presná adresa predajne kde mám objednaný tovar vyzdvihnúť.

Obchod a ceny sú super. Predavačka na predajne už až tak nie, tvárila sa kyslo a otrávene a ani komunikácia cez telefón nebola o nič príjemnejšia. Objednal som si dva krát 2 rovnaké povlečenie na vankúše a každý kus je iný takže v podstate sa k sebe nehodia a pravdepodobne ich nebudem používať. Obrázky na internete boli oveľa krajšie ako dodaný tovar.

Reakce obchodu TANATEX s.r.o.

Hezký den, adresy našich prodejen máme na našich stránkách a zároveň i přímo v objednávce, když si zaškrtnete osobní odběr... Tam je adresa taktéž napsána. Objednal jste si 2 povláčky 40x60. Ano, látka měla na sobě pravidelné pruhy v modré barvě - cca 5 odstínů. Takže se mohlo stát, že jste měl pruhy na povlacích na každém jinak. Povlaky šijeme ze zbytků látky a ne vždy je v našich silách ušít naprosto identické povlaky v této malé velikosti.

• Pro zboží jsem musela jet za dopravcem ( do skladu v Metropoli na ZLičíně), neboť mu nebyla předána doručovací adresa, kterou jsem uvedla v objednávce!!!!( odlišnou do bydliště)

Kdybych si sama vše nevytelefonovala, zásilku bych v potřebný termín 05.06. nedostala