• Opět lžou

Zaplatil jsem za mobil. Přišel bez nabíječky. Na telefonáty neodpovídají, na email pořád píší, že produkt pošlou.

Dával jsem zde podobnou recenzi a POZOR, ...napsali, že se omlouvají, problémy byly vyřešeny a produkt zašlou.
    Samozřejmě nic nepřišlo...

Nedoporučuji!!

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Podvodníci, kteří ví jak na to. Všechno je vlastně v pořádku.
    • Doporučuji jenom těm, kteří mají nervy ze železa.

Nedoporučuji.

• odběr na výdejně
    • rychlost připravení objednávky
    • sms kontakt

• Vůbec nic :-)
    • Nezvedají telefon
    • posílají sms že se zpracovává
    • Nedoporučuji...

Objednal jsem zboží, které měli na webu. Druhý den přišla SMS, že se zpracovává. Ještě, že jsem se obrátil na LEPŠÍ obchod. Zásilku jsem ani nestornoval, jelikož z obchodu se nikdo neozýval a nezvedal telefon.
    Obrátil jsem se na jinou firmu, kde jsem si vyzvedl mobil do dvou dnů a bez problémů a ještě k tomu levnější.. :-)

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Objednávka byla provedena v neděli v utery prisel mail s potvrzenim přijetí peněz a do dnes se nikdo neozval s expedici mnou objednaneho zboží. Na mail nikdo neodpověděl,jeste pockam a po víkendu se obrátil na COI a PCR. Zadny email nepřišel a nikdo ani neopovedel na mail,zde odpovídate skoro hned a na mail ne

Neobjednavat,nekomunikuji

Reakce obchodu Talkies.cz

nerozumíme recenzi, pokud dorazilo, že platba byla přijata, tak obdržíte následující email s informacemi o expedici.

• nekomunikují
    • nevrací peníze

Vracím se k mé recenzi ze dne 23. 1. 2015. V odpovědi bylo uvedeno, že není možné, aby telefon nebyl obsazený. Jak si tedy vysvětlit, že se mi za celý týden nepovedlo na uvedený telefon dovolat. Dnes jsem to zkoušel více jak 20x přes celý den a telefon vždy jen zvonil a spustil se záznamník. Na emaily také nereagují. Do současné mě nikdo z obchodu nekontaktoval a peníze za vrácené zboží nemám. Jak je vidět z ostatních reakcí, tak nejsem sám, kdo je takto poškozený a obchod používá tyto praktiky záměrně.

Dobrý den Milane,

kolega na telefonní llince je nemocný a půjde se dovolat od pondělí normálně.

Na emaily odpovídáme v rychlosti, co je možné, odpověď obdržíte do 24 hodin.

nakup probehl jak mel

• KRADOU
    • PO REKLAMACI NEVRACEJÍ PENÍZE

vždy stejný scénář:

- nechají si zaplati předem
    - poté vznikne nějaký problém
    - přestanou komunikovat
    - a pokud se kdy dostanete ke svým penězům tak s velkým spožděním (měsíce až roky)

Je to parta podvodníků okolo p. Šuma měli více obchodů se stejnjnou historií stčí se kouknout na heuréce mobilnishop.cz mobshop.cz chillboards.cz eceego.cz

NEPODPORUJTE ZLODĚJE LIDI

Reakce obchodu Talkies.cz

než začnete pomlouvat naši společnost, doporučujeme, aby jste si přečetl tr.zákoník ČR.

A ještě předtím vytvořte objednávku. Žádný p.Šum u nás nepracuje a v životě nepracoval.

Přejeme hezký den.

Talkies.cz

• nereaguji na telefony ani na maily

Objednal jsem si Nokii Lumii 925. Nejdrive mi mailem bylo oznameno, ze produkt vyprodany, behem dne, ze se odesila.
    Misto Lumie mi prisel Samsung S4 mini, coz je uplne jina trida za uplne jine penize!

Obchod rozhodne nedoporucuji

Reakce obchodu Talkies.cz

Dobrý den, velice se omlouváme, došlo k záměně balíků a naši chybu již napravujeme.

• Mobil přišel bez nabíječky
    • Špatná komunikace
    • Neberou telefony - pouze hlasová schránka bez odpovědi
    • Lžou

Dne 10.12. 2014 mi byl doručen mobilní telefon Xiaomi 1S. Mobilní telefon přišel v originální krabici, ale bez nabíječky.

První reklamaci jsem provedl 12.12.2014, odpověděli mi, že nabíječku zašlou zvlášť. Nic nepřišlo. Od té doby jsem ještě 2x písemně upomínal - vždy přislíbili rychlé zaslání, ale nikdy nic nepřišlo.

Dnes je 27.1.2015 a pořád jsem bez nabíječky. ...

Reakce obchodu Talkies.cz

Dobrý den, Telefon je normálně k dispozici, pokud nehovoříme s jiným zákazníkem. Pokud přišel telefon bez nabíječky, velice se omlouváme. Již proběhla výměna zaměstnanců, kteří tyto chyby zapřičinili.

Dle Vašeho jména objednávku dohledáme a nabíječku dopošleme. Přijměte hlubokou omluvu.

Ok

děkujeme za recenzi.