• NIC
    • NEBEROU TELEFONY, NEDODALI ZÁRUČNÍ LIST

Telefon po chvíli fungování nefunguje a firma nebere už týden telefony, v autorizovaném servisu se nám vysmáli, protože nemáme ani záruční list , proto i kdy je telefon zdánlivě nový, nemáme možnost jej v záruce opravit. VYHNĚTE SE TOMUTO OBCHODU OBLOUKEM!!!!!

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• nevrací peníze za vrácené zboží, již zrušily i tel. číslo.

Objednal jsem si mobilní telefon NOKIA , pak jsem ho v prosinci během 14-ti denní lhůty poslal zpět. Dvakrát mě po telefonu slíbili zaslání pěněz. Samozřejmě nic nepřišlo a teď už se ani nedovoláte, hlásí toto telefonní číslo neexistuje.

• Nizka cena
    • nereaguji na telefony
    • lzou
    • neschopni vyridit zakladni veci

Absolutne nedoporucuji.
    Koupil jsem telefon xiaomi note na konci listopadu, telefon nebyl na 2 sim jak jsem pozadoval a meli to i v popise. Telefon jsem na zaklade telefonatu vratil dobirkou. Telefon se mi vratil. Vysvetleni bylo ze to na dobirku nemohou vyzvednout. Poslal jsem normalnim balikem, balik opet nevyzvednuli, tvrdili ze jsem napsal spatnou adresu (napsal jsem samozrejme spravnou). I presto jsem ho poslal potreti, a zatim to vypada tak, ze ho posta ztratila a dostanu penize od ni.
    Komunikace od obchodu uplne smesna, volal jsem na cislo asi 50x nez mi to zvedli, opravdu silene
    Prosim usetrete si nervy a nic od tech retardu nekupujte

• při problémech nereagují na telefony

Zakoupili jsme 2 telefony Nokia od této firmy , po měsíci používání nelze zapnout, firma na žádném z uvedených kontaktů už 3 dny nereaguje. Naivně budu zkoušet dál, ale naděje je mizivá, jak se bránit proti těmto podvodníkům. Chápu, že telefon byl o něco levnější, ale řadový pracovník se mi při nákupu dušoval, že vše je vpořádku a když by nějaký problém byl, mám se na ně obrátit a vše hned vyřeší!!!! Tak tady mám výsledek - 2 krabičky, které jsou mi na nic!!

• Absolutně nic
    • Absolutně vše

Vážení, důrazně varuji před nákupem zboží na Talkies.cz. V listopadu 2014 jsem zakoupil 2 ks MT Lumia 820 v hodnotě 9100;- Kč. Tyto jsem osobně převzal a zaplatil na vydejním místě v Praze,Tachovske nám., které již mimochodem není v provozu s tím, ze kontaktní číslo uvedené na stránkách Talkies.cz již neexistuje. Uvedené MT však byly zablokované. Kdyz jsem neobdržel kódy k odblokování, po e-mailove dohodě jsem je vrátil na výše uvedené výdejní místo s tím, že mi přes mou žádost odmítl přítomný výdejce zboží vydat potvrzení o převzetí s tím, že jsem byl informován o tom, že mi bude vystaven dobropis a částka bude zaslána na můj účet do 14 dnů, což mělo být do 27.1.2015. Nechal jsem si aspoň převzetí telefonů potvrdit na fakturu, kterou jsem obdržel při jejich koupi. Nemusím snad ani psát, že přes mnohé urgence s ujištenim, ze budou peníze v nejbližších dnech zaslány, do dnešního dne své peníze nemam. Vzhledem k okolnostem a k mým zkušenostem, které mám s trestním řízením, mohu prohlásit, ze se jednatelé spol. Talkies.cz minimálně v mém případě mohou dopuštět přečinů zpronevěra či podvodu. V nejbližích dnech budu zpracovávat trestní oznámení na tuto společnost, potažmo na jednatele společnosti GREYJOY CORPORATION s.r.o., jménem které mi byl vydán zmíněný dobropis, s tím, že toto trestní oznámení zašlu na příslušné Státní zastupitelství. V případě zájmu mne stejně poškození klienti mohou kontaktovat na e-mailovou adresu: [email protected], kde se můžeme dohodnout na společném postupu .

• jedním slovem katastrofa

V srpnu jsem si objednala mobil,přišel mi úplně jiný typ i barva.Po dlouhém vyřizování a výměně emailu jsem 15.9.2015 poslala mobil zpět a dodnes nemám peníze, ikdyž mi několikrát slibovali,že peníze posílají, vystavili i dobropis a stále nic.V poslední době nereagují na emaily a neberou telefony.Je to opravdu na oznámení na obchodní inspekci,již se o to začínám zajímat.

pohodlny nakup

• POZOR!!!!!!!!!!! Reklamace - katastrofa!!!!!
    • Zakoupil jsem telefon, po několika dnech používání je telefon vadný (nelze telefonovat).
    • Telefon jsem odeslal na reklamaci (po vzájemné komunikaci s reklamačním oddělením).
    • Po měsíci jsem kontaktoval opět reklamační oddělení, dostal jsem příslib, že se mi okamžitě ozvou, až zjistí stav. Nikdo se neozval.
    • Od té doby neberou telefon a nikdo neodpovídá na e-maily!

S něčím takovým jsem se ještě nesetkal.
    Je to opravdu podnět pro českou obchodní inspekci a možná i pro policii, když čtu další podobné případy!!!

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• - Reklamacipo vice než 30 dnech musím dát na českou obchodní inskepci Pozor na tento obchod

- Reklamacipo vice než 30 dnech musím dát na českou obchodní inskepci Pozor na tento obchod hlavně nevěřte falešný kladným komentářum

• - Reklameci telefonu po 30 dnech žadna odezva
    • - žadne odpovědi na email
    • - telefon nikdo vetšinou nebere když ho někdo zvedne nedozvíte se vubec nic o vaší reklamaci

Zakoupil jsem telefon na vanoce obdařený zjistil že není v pořádku byl zaslan a přijat do reklamace a po 30 dnech žadna odezva napsal jsem už asi 10 emailu odpověd na každy třetí emai odpověd,, dáme vám vědet o stavu reklamace,,když zavolate většinou neberou tel. když ho vezmou stejně se nic nedozvíte. po 30 dnech už bez odezvy nemam ani peníze ani telefon !!!!!!POZOR !!!!na ně