• Levné zboží
    • Nekomunikuje, žádná odezva na mail

Už bych si tu nikdy nic neobjednala, zboží jsem objednala v pondělí, v pátek tam psala, kde je, neodpověděli, po 10 dnech jsem svoji objednávku zrušila.

katastrofa,

vůbec žádná komunikace,
    telefonní čísla jsou mimo provoz,
    žádné reakce

hrůza

Pagáč J.

• Žádné
    • Obchod zřejmě vůbec nefunguje

Po týdnu, kdy se kromě potvrzovacího mailu nic nedělo, jsem se pokoušel telefonicky kontaktovat prodejce. Žádné s uvedených čísel nebylo funkční. Zřejmě obchod vůbec neeksistuje, nebo je to neuvěřitelný šlendrián.

• Bohužel marně čekám na informace ohledně mé objednávky,kterou jsem podávala před 10 dny,pokládám ji za uzavřenou bez vyjádření obchodu.

• nabízeli zboží, které se nedalo sehnat nikde jinde
    • nulová komunikace, objednávka byla potvrzena, po týdnu čekání zaslána emailem urgence a opět nulová reakce

osobně nedoporučuji, nespolehlivý obchod

• slabinou tohoto obchodu je, že zboží vám nikdy nedorazí

zde NENAKUPUJTE!!!

• Obchod nabízí zboží a přijímá objednávky přestože už neexistuje!!!

• -
    • Nepravdivé informace na stránkách internetového obchodu, telefony nedostupné.

Nedoporučuji, na stránce jsou uvedeny nepravdivé informace, adresa a telefony jsou nedostupné. Reakce na můj mail ohledně reklamace, pouze odkaz na reklamační řád s neaktuálními kontakty.

• Nepřišlo ani potvrzení objednávky,
    • ani storno objednávky,
    • nikdo se neozval

• žadne
    • obchod není

nijak protože není

• zadne
    • vsechno

zbozi skladem a presto po 14 dnech nic nedorazilo,obchod absolutne nereaguje na zadny zpusob komunikace,objednavku rusim a nikomu nedoporucuji zde nakupovat!!!

• Nabídka nejmodernějších telefonů.
    • Nefunkčí telefonní čísla uvedaná na webu učená pro komunikaci.

Lepší je osobní navštěva na prodejně.

• dostupnost
    • neodpovídají na e-maily, tel. č. na webkách je zrušeno, nedodání zboží bez jakéhokoliv vyrozumění a tento dotazník - to myslíte vážně?

po předchozích výborných zkušenostech nyní bohužel nebrat

Vždy jsem byla s prodejnou tadykoupimmobil spokojena až doteď. Objednala jsem si mobil, ale ani po týdnu mi nepřišla zpráva, kdy si ho mám vyzvednout. Psala jsem e-mail, žádná komunikace, když jsem volala na čísla uvedená na stránkách, bylo mi řečeno že volná čísla neexistují a když jsem se tedy rozhodla, že si tam zajedu osobně, zjistila jsem, že je obchod zavřený. Opravdu mě naštvalo, že nikde na webových stránkách neinformují zákazníky, že jsou teď "mimo provoz".

• v komunikaci se zákazníkem určitě žádné
    • komnikace, dodací lhůta atd.

Když vám příjde odkaz aby jste hodnotily mobil, který jste si zakoupily před 10 dny a mobil stále nemáte tak to zní opravdu dobře. A navíc ze strany obchodu ani žádná komunikace takže ani nevím, zda se mobilu vůbec dočkám nebo zda budu muset objednávat jinde.

• Přišlo mi hodnocení abych ohodnotila tento obchod, protože jsem si před 10 dny objednala telefon. je akorát zvláštní že se mi doteď z obchodu nikdo neozval- takže mobil nemám a ani nebyly schopni sdělit, zda mobil vůbec bude nebo nebude. Už jsem psala mail abych zjistila co a jak a stejně nikdo nereaguje.

Tenhle přístup mi opravdu vadí, takže bych nedoporučila. (Pokud přece telefon nemají tak zákazníka kontaktuji že nebude aby si mohl případně objednat jinde. Pokud vím, že je úplně nedostupný- nemám ho na stránkách nabízet. A pokud vím, že bude za 14 dní např. tak zákazníka alespoň kontaktuji a domluvím se.-!!!! PŘÍJDE MI TO JAKO SLUŠNOST!!!!

• Super cenu pro zákazníka.
    • Podvody s DPH.

Pozdě ale přece. Mělo k tomu dojít už aspoň před 5-6 lety.
    Konečně na něj taky došlo. Věřte že obchod už nikdy nepojede.
    Majitel a 18 dalších zadržen za slušný daňový únik.

• ceny telefonů

Koupil jsem u společnosti už 4 telefony, všechny v pořádku a stále se nestačím divit, jaké recenze se objevují na tento obchod...

• Konecne na tyto podvodniky doslo! Jsem rad a doufam, ze jiz nebudou mit moznost podvadet dalsi a dalsi zakazniky!