• Řádově o desetikoruny (tedy desetiny až max. jednotky procent) nižší cena, jinak nic.
    • Upachtěný malý živnostníček s hodinářským šroubovákem v náprsní kapse a pocitem, že tomu rozumí. Malý duchem, myslím. A vůbec kdo ví čím ještě...

Koupil jsem tam kdysi i900, byla to novinka a nikde jinde nenabízeli 16GB verzi. Když mi po půlroce odešel displej, vyměnili mi ho. Akorát na tom displeji bylo napsáno "8GB". Pak mi odešly sluchátka, poslali mi nové, ale úplně jiný typ - s tou omnií to hrálo téměř neslyšně a navíc to nebyly silikonové špunty, ale tvrdý plast. Byly velké, tlačily v uších a neměly regulaci. Dál jsem to už neřešil, měl jsem pak už jimý tel. Jen od té doby nakupuji jinde. Jsou to MAMLASOVÉ.

• VŠECHNO je v pořádku.

Tady koupim mobil je zavřený a je z něj udělaná nová prodejna s jiným názvem.. tak se jděte bodnout s těma vašima kecama o tom,že jsou podvodníci.. to,že zrušili prodejnu a je místo ní jiná,neznamená,že jsou to podvodníci!!!
    Píšu to proto,že bydlím kousek od prodejny a vidím to tam! Je tam levnej bobil nebo tak nějak-v mariánkách.

Prosim kam mám poslat telefon reklamovat,když firma neexistuje,

Poradí mi někdo, jak řešit reklamaci mobilu, když firma nejspíš už neexistuje? :-/

• nic, možná cena
    • špatná komunikace
    • telefony nejsou určeny pro český trh - bez záručního listu > nemožnost telefon reklamovat kdekoliv v čr v rámci zákonné záruky.
    • reklamace nebyla vyřízena (Nokia c5-03) roh dotykového displaye nereagoval a toto stvrdila také paní za pokladnou při vypisování reklamačního listu
    • vráceno po měsíci s odpovědí, že vada nebyla shledána..

nedoporučuji, vyhnout se obloukem!!

• nevím co se tu řeší. Obchod tadykoupmobil je zrušený. Tečka.
    • Co se týče reklamací, vím že je někdo za TKM řeši. Samozřejmě že tady češi ( a nejspíš konkurence ) můžou dávat mínusy jak diví :)

Těm co to pochopili gratuluji.

• Nespolehlivý, jsou to PODVODNÍCI!!

Nedoporučuju tento obchod nikomu!

• U prodávaného zboží neudává, zda je zboží skladem či ne!!!

• byla to cena a dostupnost

Běžte s takovou firmou někam.....,stránky neustále funkční ale firma nereaguje vůbec na nic, takhle přesně se dělají podvody. Je mi s toho na blití.

• špatná komunikace se zákazníkem,nenakupovat, zákazník nemá informaci v jakém stádiu se vyřizování objednávky nachází, potřeboval jsem telefon jako dárek, ale o termínu možného dodání jsem se nedozvěděl

nenakupovat v tomto obchodu

• zadne
    • vsechny

hruza

• nefunkční asi už delší dobu

v žádném případě nedoporučuji!!

• nekomunikuje
    • nespolehlivý

neobjednávat
    žádná komunikace ze strany obchodu

• Neexistuje! Jsou to podvodníci.

S obchodem vůbec nelze komunikovat

• Dobrý den znažila jsem se Vás kontaktovat nic a ani jste mi neodepsali na mé dotazy tak jsem si mobil zakoupila jinde a už ani neočekávam že by vaše zboží dorazilo .
  • Jsou to lumpové, obchod již delší dobu nefunguje. Mobil jsem si objednal, ale přesto se neobtěžovali mne informovat o tom, že zboží neobdržím.

S pozdravem znechucený zákazník.

• Nefunkční telefony a email.

Ztráta času

• Zboží 10 dní po objednávce nedorazilo. Již jsem to e-mailem urgoval, obchod však nekomunikuje.

Po objednání mobilního telofonu Sony Xperia tipo za 10 dnů nebyl prodejce schopen jakékoliv odpovědi zdali vůbec přístroj je schopen prodat. Mobil na prodejnu není funkční a na emaily nereaguje. Nedoporučuji

• Mobil uvedeny jako skladem objednan pred tydnem bez jakekoliv odezvy nebo reakce na e-mailove urgence.
    • Kontakt na mobil i pevnou hlasi neexistujici cislo.

Potvrzuji, ze obchod jiz zrejme neexistuje. Pouze eshop jeste nikdo nezrusil, takze vam sice automat potvrdi objednavku, ale pak uz se nic nedeje.