• Můj první a poslední nákup, nedoporučuji! Zboží píšou, že mají skladem, ale je to lež, vymlouvají se a teprve ho kdesi shánějí.

Reakce obchodu Sypu.cz

V prvé řadě musím vyjádřit svou lítost nad Vaším rozhořčením a nespokojeností. Snažili jsme se Vám vyjít vstříc a o celé záležitosti Vás včas informovali telefonicky.
    Jedním z důvodů proč se zboží opozdilo, byla Váše nespolehlivost u prvního nákupu, kdy jste si objednávku nevyzvedl a nereagoval na telefonáty.
    Z tohoto důvodu jsme podruhé museli prověřit vážnost Vaší objednávky. Dále bohužel v daný okamžik zboží skutečně nebylo skladem, ale bylo objednáno od výrobce na druhý den. Avšak dodávka zboží se opozdila, jak už je zřejmé z Vašeho popisu. To jsou věci které bohužel nelze ovlivnit. Zboží bylo dodáno do 6ti pracovních dnů včetně pozornosti pro Vás jako omluvu za čekání. O celé situaci jste byl od začátku informován a mohl jste objednávku zrušit.

Děkuji za pochopení e-shop: Sypu.cz

• Dobré ceny
    • zboží neobsahzovalo 2000g jak bylo uvedeno na obale a na webovích ztránkách mělo 1895 g

Delší dobu nakupuji jen podle cen a tento obchod je nejlevnější ale také poprvé jsem se setkal že zboží obsahovalo méně gramů než je uvedeno na obalu a webové stránce

Reakce obchodu Sypu.cz

bohužel se zřejmě jednalo o pochybení výrobce zboží za což nemůžeme bez řádné reklamace nést zodpovědnost, ale k příští objednávce Vám můžeme jako bonus přiložit malou kompenzaci.

S pozdravem a díky za pochopení Ulovec