• Žádné
    • Neinformovanost zákazníka, i když mají uvedeno zboží skladem, ani po 10 dnech zboží nemám a vůbec nevím zda dorazí.

Před 10 dny jsem objednal zboží a krom emailu o potvrzení objednávky, který se generuje automaticky, nepřišla žádná zpětná vazba, nebo informace o dodání zboží. Vzhledem k tomu že na stránkách při objednávání bylo uvedeno "zboží skladem",takové jednání nechápou a považují za neprofesionální.

• Tel kontakt pro vyřizení osobního předáni není aktuální po vytočení se ozve soukromá která s obchodem nemá nic společného

Nedoporučuji

Reakce obchodu SVSPRAHA.CZ

zajímalo by nás, jaké tel. číslo jste vytočil :) telefonní kontakt aktuální je a máme ho téměř vždy u sebe .. ano, někdy se nepovede jej zvednout vzhledem k vytíženosti, nicméně máte ještě možnost se s námi spojit e-mailem, na každý e-mail odpovíme.Vaše www.svspraha.cz

• Dobra cena

Reakce obchodu SVSPRAHA.CZ

Váž. pane Karle, mohl jste prosím víc popsat Vaši zkušenost, naše krédo je, že je vždy co zlepšovat a jestli máme co, rádi tak učiníme.

• komunikace

je potřeba si celou obchodní transakci pohlídat

Reakce obchodu SVSPRAHA.CZ

Dobrý den, děkujeme za Váš názor a zkušenost.Snažíme se každou zkušeností a Vašim podnětem přispět ke zlepšení našich služeb. Budeme moc rádi, když se o tuto zkušenost s námi podělíte, ať můžeme zapracovat na odstranění každého i drobného nedostatku. Moc se Vám touto cestou omlouváme a prosíme Vás o sdělení mailem na : [email protected] Děkujeme

Obchodní jednání a celkový obchod proběhl výborně,ale se zbořím jsem nebyl spokojený.Leštící kotouče nevydrží to co jsem očekával ba dokonce jsem si poškodil vůz poté co mi odlétl leštící kotouč.Ale přesto zkusím ještě jeden druh leštící soupravy zakoupit.

Reakce obchodu SVSPRAHA.CZ

Dobrý den, ne každý z nás je natolik zručný, aby byl výsledek stoprocentní. Já osobně, když sem s touto sadou se pokoušel rozleštit světla, tak sem to vzdal a nechal to na odborníka. Pak sem si pečlivě pročetl návod na zadní straně balení sady a trošku koukal pod ruce mechanikovi, co se tím žíví. Poslední pokus rozleštit opravdu hodně zašlou lampu na Fordu Focus dopadla víc než dobře. Opravdu stačilo trošku trpělivosti a citu a šlo to bez problému. Samozřejmě nejlepší volba by byla lampy z vozu sundat, ale neměli sme tolik času, tak sme to dělali na autě a zbytek zakryli plachtou, aby nedošlo k pocákání leštící pastou na zbytek karoserie.Opravdu se zatím nestalo, že by brousny kotouč odletěl, nebo tak pod.

• Snažil jsem několikrát volat a asi z 30 telefonátů(v půběhu cca 7 dnů) mi to jen jednou někdo zvedl a slíbil že se mi ozve zpět, samozřejmě se neozval a opět nezvedá telefón!!!

Nebrat! Raději vybrat jiný e-shop!

Reakce obchodu SVSPRAHA.CZ

.. promiňte, že je období dovolené ..tudíž nelze Všem vyhovět okamžitě .. v ČR jsme Vám telefon zvedli, mimo ČR a na dovolené se snažíme odpočívat, proto jste mohl zvolit jinou formu komunikace a domluvy s náma, např. e-mail..
    Na každý e-mail reagujeme..takže se prosím nezlobte a obraťte se na nás s Vašim problémem a né tady nesmyslne poškozovat jméno obchodu .. každému se snažíme max. vyjít vstříc ..