• O
    • Všechny

Vyhněte se mu

• Nabízí zboží, které se již nevyrábí

Klamání zakaznika

Lustr dorazil rozbity,dopravce nedovolil kontrolu pred prevzetim. Lustr byl navic pouzity-byly na nem skrabance z predchozi montaze,navic neuspesne retusovane.

• zboží objednáno 2.6.,do dnešního dne-7.7.
    • nedorazilo,přitom garantují u tohoto výrobku dodací dobu 1-2 týdny

již nikdy bych tento obchod nenavštívil
    způsoby typické pro ranný socialismus

objednal jsem dvě stropní světla, každé z nich má jinou barvu dřevěného rámu a také viditelnou velikost po našroubování stínidla. Jedno světlo 3cm druhé 4,5cm, tudíž nemožno světla namontovat do jedné místnosti. Toto byl můj první a zároveň i poslední nákup, všem doporučuji si dobře rozmyslet než tam nakoupí.

• v mém případě, kdy nebylo zboží dodáno proto, že už výrobce tento typ nevyrábí, měl by obchod z vlastní iniciativy nabídnout podobný typ a to neudělal ani po mé výzvě, takže sorry!

• Zboží evidují skladem 3ks, při objednání není.

• Neschopnost komunikace se zakaznikem.

Ani 10 dnu od objednavky zadna reakce obchodu!!!

• přehled
    • komunikace, špatně zabaleno křehké zboží

jsou velké rezervy

• byť jsem tam volala a následně udělala objednávku, slečna mě ujistila, že se mi ozvou, kdy zboží bude možné vyzvednout...nikdo nezavolal, místo toho jen suše oznámeno, že zboží již není ani u dodavatele....tak proč ho nabízejí nechápu!!!

Nepřijatelné jednání - zboží nepředáno na adrese, bylo rozbité, při vrácení nechtějí zaplatit dopravu zpět.

• Nízká cena
    • Možnost osobního vyzvednutí v Praze
    • Dlouhá dodací lhůta
    • Nulová komunikace se strany obchodu, co se týče data doručení zboží

Zboží jsem si v pořádku vyzvedl, ale jediná informace o termínu dodání zboží bylo "po ověření dostupnosti zboží Vás budeme kontaktovat", což se stalo až po 5 pracovních dnech s tím, že je zboží připraveno na pobočce.

objednal jsem si světlo v bílé barvě a dorazilo mi v barvě černé