• špatná informovanost zákazníka
    • inzerujete zboží, které nemáte skladem
    • po 14 dnech od objednávky jsem byl vyzván k trpělivosti o dodání a následně mi bylo sděleno ,(po mé urgenci) že produkt(senzor) není možno dodat
    • nebyla nabídnuta ani adekvátní náhrada

nespolehlivost

• totálně nekompetentní člověk na telefonu

vyhnout se velkým obloukem

• Jsem netusil, ze takova vec jako e-shop potrebuje dovolenou
    • bez problémů jsem zboží koupila v jiném E-shopu a bez problémů bylo doručeno.

Obchodu se nechce zboží pořádně zabalit křehčí zboží, tak raději objednávce nevyhoví

Reakce obchodu Svět úsporek

Objednala jste si na dobírku produkt, u něhož je výslovně uvedeno, že ho dodáváme pouze při osobní odběru z důvodu křehkosti, a to proto, abychom předcházeli jeho zničení. O osobní odběr jste po našem upozornění neměla zájem, tak jsme objednávku zrušili.

Vaše negativní hodnocení našeho obchodu není správné.

• Žádné

Pokud můžete zkuste nakoupit jinde.

• Absolutně předraženou dopravu. Kříž

Reakce obchodu Svět úsporek

Na základě naší dohody, bylo zboží odesláno nestandardně Českou poštou za poloviční cenu dopravného. Nechápu tedy, proč píšete záporné hodnocení, naopak jsme Vám vyšli maximálně vstříc.
    Co se týče obvyklé ceny dopravného, není nijak přemrštěná, pohybuje se ve stejné úrovni jako mají ostatní e-shopy. Také musíte brát v úvahu povahu zasílaného zboží, většinou se jedná o svítidla nebo o zářivky. Jedná se tedy o zboží křehké. Od toho se také odvíjí cena dopravného.

Jako svítidlo Panlux bylo obchodem prezentováno vzhledově totožné svítidlo jiného výrobce (LEDMED), které je zřejmě Panluxem pouze distribuované. Svítidlo není ale zcela totožné a liší se zejména umístěním přívodu a montážních otvorů. Toto značně zkomplikovalo laicky prováděnou záměnu původního rozbitého svítidla Panlux. Také v případě, že bych objednával např. proto, abych získal např. náhradní kryt k Panluxu, nebyl by použitelný. I kdyby bylo svítidlo zcela totožné, považoval bych za korektní přinejmenším upozornit, že nejde o originální PANLUX, neboť ani z obrázku záměna není identifikovatelná.

• Neváží si zákazníků a podává nepravdivé informace.

Nedoporučuji objednávat v tomto obchodě.

Reakce obchodu Svět úsporek

U nás respektujeme každého zákazníka a vždy poskytujeme informace, byť v některých případech i ty nepříjemné.

• komunikace se zákazníkem

negativní, nedoporučuji

Reakce obchodu Svět úsporek

Zboží bylo skladem, ne však v požadovaném množství; zákazníka jsme informovali o časovém harmonogramu dodání celého množství a současně nabídli náhradní sortiment, z něhož si klient již nevybral.