Objednal jsem si sluchátka s poznámkou, že chci pouze nová nerozbalená. Při otevření pouzdra jsem zjistil, že přívodní kablíky byly na několika místech pouzdrem zdeformovány, téměř přeskřípnuty. Pochybuji, že by je takto nedbale do pouzdra namotal výrobce. Dále bylo ve zvukovodech vidět trochu ušního mazu. Ta sluchátka někdo používal. Prostě česká kultura prodeje, humus.

Reakce obchodu Svět sluchátek

Dobrý den, dostal jste originální neotevřené balení od výrobce. Pokud vám sluchátka nevyhovují, můžete je vrátit ve 14 denní lhůtě.

Dopravu zajišťuje GLS = nepřesné info,termíny v mailech nepřesné, zmatek, musel jsem na depo 20 km, byl jsem zde 2x, dopoledne nepřítomnost, až 15 hodin

• Široká nabídka sluchátek mnoha výrobců
    • Příznivá cena

Mohu pouze doporučit

• Příspěvek byl odstraněn z důvodu nerelevantnosti obsahu.

• údaje o dostupnosti neodpovídají realitě

• IRELEVANTNÍ DOPORUČENÍ ZBOŽÍ

KOUPIL JSEM SI VÁMI DOPORUČOVANÁ SLUCHÁTKA BEYERENDYNAMIC DTX 101 iE SILVER. HRAJÍ VELMI VELMI BÍDNĚ. TÍMTO SE MOJE DŮVĚRA VE VÁŠ OBCHOD ZTRATILA. JEN MĚ MRZÍ,ŽE JSEM ZAHODIL ORIGINÁLNÍ OBAL A ZBOŽÍ VÁM NEMOHU VRÁTIT. STOPROCENTNĚ PŘED VAŠÍM OBCHODEM A ''DOPORUČENÍMI'' BUDU SVÉ OKOLÍ VAROVAT.

Reakce obchodu Svět sluchátek

Dobrý den, je mi líto, že Vám sluchátka nevyhovují. Tato sluchátka byla vyhlášena jako nejlepší nákup ve své ceně v kategorii špuntů na webu WHAT HI-FI pro rok 2011. Pokud máte zájem sluchátka vrátit, tak napište na [email protected]. Děkuji.

• Chyběl návod v českém jazyce

mám málo zkušenotí

• kavlita produktov
    • ceny

vysoko špecializovaný na slúchátka, široký sortiment všetkých druhov

• ma na sklade tovar aky nema nikto iny
    • doprava cez postu - tyzden trva kym sa dostane avizo z posty ze tam je ulozena zasielka a potom si ju musi zakaznik osobne ist vyzdvihnut pricom pracovne hodiny su v case ked su ludia v praci a ked sa prisposobi tak je tam rada ludi a vybratie zasielky trva dlho asi tak 30 min - pricom bola zaplatena preprava 1.triedy 150 Kc.

nenakupujt elebo vam to pride postou

• neupozornili na to, ze zbozi mel jiz nekdo prede mnou

Objednával jsem dvoje sluchátka. Jedny, celkem běžný typ u nás, druhé, relativně úzkoprofilový artikl, poslední v čř.
    Bohužel druhé přišly již někým rozbalené, nástavce měl někdo v uších už přede mnou, sluchátka taky nevypadaji uplne nova, jakoby vyjela z tovarny.
    Takze cekal bych upozorneni, popripade nejakou slevu.
    Vracet nebudu, ak jsme rekl, nechci na ne cekat pul roku, nez budou skladem v cr z ove varky, ale tohle kazi dojem z jinak dobreho obchodu.

Reakce obchodu Svět sluchátek

Dobrý den, použitá ani rozbalená sluchátka záměrně neposíláme. Pro tyto účely máme oddělení "výprodej". Pokud jste přesto dostal rozbalené zboží, tak se omlouvám a dodatečně nabízím slevu nebo výměnu. Napište mi, prosím, do mailu o jaká sluchátka šlo, abych mohl zjistit kde došlo k chybě. Děkuji [email protected]

• Velký sortiment.
    • No až na detail, jakože na fotkách mnou objednané sluchátka měli opletený kabel, a došel úplně normální, po dotazu mi bylo odpovězeno lživě že je propletený v nitru. Je mi jasné že je to lež a že kabel vydržíhouby, ale už jsem neměl náladu se hádat stím který mi to ospravedlňoval. Proto nikomu doporučovat obchod nebudu je to ojeb.

Nakoupil jsem kvůli přehlednosti a výběru, informacích o produktu. Až na výše zmiňovaný detail to šlo vpořádku dokonce i ten lhář mi odpověěl na dotaz dost rychle. Ne nedoporučil, tak mě to zamrzelo že už nikdy si stama nebudu nic kupovat nevidím důvod proč bych měl nachytat i jiné, řeknu jim pravdu.

Reakce obchodu Svět sluchátek

vzpomínám si na Váš dotaz i požadavek na vrácení peněz včetně dopravy. V odpovědi jsem s vrácením peněz souhlasil - viz odpověď:
    "v popisu je uvedeno "Kabel z opleteného hliníku". To znamená hliníkový kabel, který je opletený. Hliníkový je tedy samotný kabel, ne opletení. Sluchátka, která bychom Vám poslali, by byla stejná. Pokud máte zájem o vrácení zboží, tak sluchátka pošlete na níže uvedenou adresu. Vrátíme Vám cenu včetně dopravy."

Nabídka stále platí. Hezký den

• Zatím dlouhá dodací lhůta,ale na druhou stranu jsou vánoce.