Refraktometr je šunt , sklíčko je nakřivo , vůbec nedolehne na základnu kam se kape roztok , vůle v okuláru .
    Vůbe nejde srovnat s mým starým přístrojem

Reakce obchodu svetpristroju.cz

Dobrý den přeji. Děkujeme za hodnocení. Refraktometry jsou u nás kontrolovány před expedicí. To co popisujete je mi moc líto, je to důvod k reklamaci, jen jste nás nekontaktovali. Ohledně doručení 2 týdny: v systému přepravní společnosti vidím, že jste několik krát zásilku nepřebral pro určité důvody, my jsme expedovali okamžitě. S pozdravem, Varga, svetpristroju

• Krize důvěry kupujících...

Mě poslali zboží už podle pohledu přes blistr mechanicky poškozené.
    Nejednalo se o chybu přepravy, protože balík byl nepoškozený.
    Prostě rozesílají poškozené zboží nebo vrácené zboží.

Reakce obchodu svetpristroju.cz

Ďakujeme aj za takéto hodnotenie, ale dovolím si nesúhlasiť. V prípade ak je tovar u nás vrátený v rámci 14 dňovej lehoty pre vrátenie bez udania dôvodu, je odpredávaný cez občiansku inzerciu alebo cez sekciu bazár na našej stránke ako čiastočne použitý. Ďalej pozrel som si obsah Vášho nákupu, žiadna z 3 položiek nie je dodávaná v blistry. Zároveň - neprijali sme od Vás žiadnu oficiálnu reklamáciu a to už uplynuli 2 týždne od Vašej objednávky. Vo Vašej objednávke - v poznámke zmieňujete fakt, že ste nespokojný s množstvom obchodov a žiadate o dobre zabalený tovar takže predpokladám, že toto hodnotenie nebolo určené nám. V prípade ak predsa len áno, tak Vás poprosím kontaktovať nás na [email protected] za účelom vybavenia reklamácie.