Po rozbalení jsem zjistil otlučený lak na hraně hlavové trubky (zřejmě při natloukání korunky hlavového složení...?). Koloběžku jsem však potřeboval - odjížděli jsme na dovolenou, tak jsem to zklamání spolknul. Obchod jsem o tom informoval - reakce žádná, natož omluva. Druhou koloběžku Crussis jsem už koupil v jiném obchodu.

• Nedostatecne zabaleni vyrobku, dorucena potlucena originalni krabice, v dusledku jako darek nevhodne...

Reakce obchodu Svět Koloběžek

Dobrý den, zboží bylo baleno jako každé jiné, kde neevidujeme žádné problémy s doručováním. Bohužel se někdy může stát že se balení zásilky při přepravě občas poškodí. Zboží včetně krabice jsme Vám obratem vyměnili za nové.

• Na moji objednávku jsem nedostal odpověď.

Reakce obchodu Svět Koloběžek

Dobrý den, psal jsem Vám že zboží neposíláme mimo EU. Z tohoto důvodu nebyla Vaše objednávka vyřízena. Děkuji za pochopení. Michal Fulín

1. pondeli/utery: udelana a ze strany shopu POTVRZENA objednavka
    2. ctvrtek: dorazila platba eshopu na ucet, poslali potvrzeni, ze maji penize
    3. pondeli (za tyden): dostal jsem e-mail, ze nez jim dorazila platba na ucet, tak se zbozi vyprodalo. Pak same vymluvy ze strany shopu.
    Mentalni cviceni s majitelem o rozdilu mezi prodejem, platbou a dorucenim nemelo smysl.

Zaslal jsem objednávku a od té doby se mnou nikdo nekomunikuje , tak ani nevim zda zboží bude někdy dodáno nebo ne. Nemám vubec žádnou reakci na objednávku.

Koloběžku jsem reklamoval - vadný plášť. Po 14 dnech reklamace stále není vyřízena - prý se čeká na vyjádření výrobce (Crussis), který na to má ze zákona 30 dní. Obchod za to asi nemůže, ale výrobce by takovou banalitu mohl vyřešit rychleji.

• Popis zboží neodpovídal skutečnosti

V popisu zboží bylo napsáno, že jde o univerzální stojan ke všem koloběžkám Kostka. Což nebyla pravda. Stojan nelze namontovat na mou koloběžku Kostka Rebel.

Zboží nám bylo doručeno pozdě. Objednali jsme si ho ve středu. Koloběžku jsme dostali až v pondělí.

• výhoda, která vlastně byla klamavou reklamou

Vybral jsem si tenhle eshop z prostého důvodu.
    Nabízeli zboží skladem/ ihned k osobnímu odběru/ ihned k odeslání.
    Ve finále se tahle paráda nekonala, tak jsem musel napsat email, že jsem již dárek (odrážedlo) slíbil ml. synovi. Neslibuji nic co nemohu splnit a tady u toho eshopu jsem již měl tzv. hrachy z doručení v čas.

Po mé urgenci, přišla na mail okamžitá expedice, poté info od Č.POŠTY o doručování druhý den. Omluva, ani vysvětlení žádné.

Závěrem, mohl jsem vybrat i jiný obchod, kdyby neměli napsané u položek lži.

• Nepředává zboží složené a seřízene ani u jednoduchých výrobků jako je dětské odrážedlo. Což by u tohoto obchodu melo být samozřejmostí a výhodou, pro kterou je upřednostňován proti jiným internetovým.

Reakce obchodu Svět Koloběžek

Dobrý den, u každého výrobku máme uvedeno zda je montáž a seřízení součástí výrobku a nebo ne. Pokud není součástí je možné si jí připlatit a doobjednat. Při vyzvednutí Vaší objednávky Vám byla možnost montáže nabídnuta, ale nebyla využita. Nepřijde mi potom správné a fér stěžovat si, že odrážedlo nebylo smontováno, když nabízená služba nebyla využita. Hezký den, Michal Fulín - Svět Koloběžek.

• dobry vyber
    • rychlost dodani

u kolobezky nejdou dotahnout riditka a protaceji se pri vetsim tlaku, eshop na dotaz emailem o tomho problemu neodpovedel

• Prodávají zde vše v demontu
    • Za montaž koloběžky si učtuji poplatek 250 kč
    • Není možne si koloběžku nechat smontovat I když montáž lajkem zabere 20min
    • Obchod v rámci jakeho si arealu a značeni od vjezdu žádne

Já osobně si v tomto obchodu nic nekoupím

• Velký výběr, ochotný personál
    • V záručním listu nám nevyplnili číslo rámu, což jsme bohužel zjistili až po krádeži. Asi jsme to měli zkontrolovat, ale počítali jsme, že se to vyplňuje standardně.
  • Objednala jsem si růžovou koloběžku a bez jakéhokoliv udání důvodu mi přišla žluto červená.Dcera dost zklamaná.Za mě už nikdy v tomto obchodě nakupovat nebudu.

• Nedošlo zboží jak prezentují
    • Nesedí technický popis k typu co pošlou
    • Máte pochybnosti o plagiátů výrobků

Lituji toho že jsem koupil co jsem neviděl.
    Když jsem podotkl že kolobězka nemá, komponenty co prezentovali a byli v technickém popisu.
    První slova v telefonu co jsem slyšel, když zpětně volali, bylo
    ( Jaký máš problém). Intonaci hospodské šarvátky, dál už jen
    zpochybnění reklamace.

• přehledný internetový obchod
    • neaktuálnost uváděného množství kusů skladem
    • nepravdivé informace při tel. dotazu
    • spousta lživých výmluv

Koloběžka objednána v pátek 14:00 hod. Následně jsem telefonicky ověřoval přijetí objednávky, a skladovou dostupnost. Byl jsem ujištěn, že vybraná koloběžka je skladem ( v e-shopu uvedeno 5 kusů skladem) a že bude připravena k osobnímu vyzvednutí v pondělí. V pondělí žádná informace. V úterý jsem volal, a dotazoval se, proč ještě není zboží připraveno. Dozvěděl jsem se, že objednanou koloběžku vůbec skladem nemají.
    Od pátku do úterý mi obchod dával záměrně mylné informace.
    Argument, že se na obchodě zboží velice točí, a že nestačí aktualizovat stav kusů na e-shopu není pravdivý. Osobně jsem prodejnu navštívil, a žádný velký fofr tam není. A navíc jsem dostupnost telefonicky ověřoval.
    Koloběžku jsem si v úterý v 11:00 objednal u jiné firmy na Smíchově, a v 14:00 byla připravená smontovaná k odběru.
    Vaše erudice, odborné znalosti, ochota při výběru zboží, tak to vše zničí vaše neschopnost v obchodování.

• Široká škála zboží
    • Doba expedice zboží skladem

• Neodpovidani na mail

Rozhodne neverit,ze neco poslou pozdeji..

• objednávka byla potvrzena ihned,vyskladněno bylo rovněž brzy
    • zboží nedošlo po 9 dnech po potvrzení vyskladnění a odeslání zboží z obchodu

• Myslela jsem si ze kdyz zbozi bude skladem a ja objednam na dobirku s vyzvednutim na ulozence tak inhned odeslou, avsak az po mem tf kontaktovani ze na zbozi docela cekam tak teprv odeslali objednavku
    • Nedokaze zpracovavat objednavky

Po objednani bych ihned kdy to bude jen mozne kontaktovala prodejce a dohodla se aby objednavku odeslali a popripade zjistila opravdu kdy...