• Podvod, podvod podvod. Nic nekupujte. Vzali mi za tohleto povleceni pres 1500 korun a pani na telefonu mi vesele napovidala hromadu lzi o vlastnostech teto hlouposti a strasne predsvedcive o tom zazraku mluvila nez me predsvedcila. Az to prislo prvni noc jsem mela matraci celou promocenou mokrou durh skrz naskrz a povleceni ( ktere krasne vypada) skoncilo v pracce. Az jsem zjistila ze tento podvodni eshop to preprodava od firmy kde to sijou a napsala tam ze me s jejich povleceni podvedli. Vubec to neresili a uz se neozivali cili je zrejme ze to se tim eshopem cely delaji v domluve aby podvedli a okradali duverivce a naivni lide ktery uveri kdyz je neco na internetu obchodu napsano ze to bude pravda. Bacha, ja je dam k COI ale davam tomu male sance. Aspon ti penize za to mi nepropadnou uplne protoze tohleto daruji dcere ale ja ted musim schanet nepropustni povleceni jinde.

Příliš dlouhá doba na vyřízení objednávky

Reakce obchodu svět textilu

Bohužel jak jsme avízovali. V prosinci jsme se stěhovali s celou firmou a rodinou do domu a bohužel nestíháme vše vybalit tak rychle. od 14.1. již opět posíláme a začínáme šít. Snad to lidé pochopí, že stěhování je věc náročná a nejde udělat ze dne na den. Děkujeme za pochopení.

• Zbozi neodpovidalo objednavce

Objednala jsem 9 ks textilnich rousek pro dospele. Doruceno bylo 9 ks rousek detske velikosti, nepouzitelne pro dospeleho cloveka.

Objednáno 16.12., do Vánoc nic nedorazilo, bohužel ani po Vánocích. Do teď žádná reakce o odeslaném zboží. Skvělý obchod!

Reakce obchodu svět textilu

Psali jsme vám v den přijetí objednávky, že zástěru máme nově s lemováním a zda jí chcete odeslat. Nikdo nám neodepsal, tudíž jsme nemohli expedovat. Pokud byste napsali, tak bysme jí odeslali.