• Výběr
    • Ceny

Vše v pořádku, obchod mohu všem doporučit.

• Cena výrobku
    • Poštovné zdarma
    • Doba doručení

Klady narušují obchodu negativa. Aby vám v dnešní době od připsání peněz na účet šla zásilka týden je nehoráznost.

Reakce obchodu svet-tabletu.cz

za chybu na naší straně, která způsobila zdržení a odeslání skladového zboží o 2 pracovní dny později, jsem se Vám několikrát omluvil. Pochopím, že Vás takto dlouhá doba doručení naštvala, ale proč jsme dostali mínus za komunikaci? Na všechny Vaše emaily jsme do několika hodin odpověděli, chybu ihned napravili a ten samý den zboží odeslali.

• Zboží jsem objednal, zaplatil přes banku a druhý den zboží dorazilo.

VELKÝ POZOR , neseriozní, objednávku jsem zaplatila a do dnešního dne ,přes několik upozornění, nedošla. NEDOŠLO ANI POTVRZENÍ OBJEDNÁVKY PO ZAPLACENÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! FUJ ,HAMBA.

Reakce obchodu svet-tabletu.cz

zboží bylo zákaznici odesláno v den přijetí platby a podle sledovacího čísla bylo doručeno následující den.
    Zákaznice bohužel nereaguje na emaily.

19.6 23:46 Zákaznice objednala zboží s platbou předem a dopravou Českou poštou.

20.6 11:56 Nám zákaznice poslala 5 emailů v rozmezí cca 4 min s dotazy proč zboží ještě nebylo doručeno a že čeká nebývale dlouho. V posledním emailu nás capslockem označila za neseriózní firmu a sdělila nám, že na nás upozorní ostatní.

21.6 Jsme obdrželi peníze, ten samý den jsme obratem zboží odeslali.
    22.6 Bylo zboží dle České pošty doručeno.

Rychlé dodání zboží.

Domluva, doprava atd., vše výborné.

• rychlost,komunikace
    • nevím

ok

objednala jsen si zboží a dosud mi nedorazilo ,přišla pouze jedna zpráva,že přijali platbu a od té doby nic ,předpokládám ,že zboží dorazí ,ale jsem zvyklá na pružnějšíe-shopy

Reakce obchodu svet-tabletu.cz

zboží, které jsem si objednala prodáváme v řádech kusů ročně, proto jej nedržíme ani skladem. Přesto jej chceme zákazníkům nabídnout.

Z Vaší strany platba za objednávku dorazila po 6 dnech, skladové zboží se snažíme expedovat v den přijetí platby. U Vámi objednaného zboží byla uvedena doba dodání do 30 dnů. Delší dobu jsme raději uváděli z důvodu Vánočních svátků, kdy se balík často zdrží vinnou dodavatele, dopravce nebo jen kvůli státním svátkům.

• Velký výběr příslušenství ke starším zařízením

• Dostupné příslušenství pro starší tablety

Pokud potřebujete příslušenství nebo náhradní díly pro starší nebo nepříliš rozšířený tablet v čr, tento obchod mohu doporučit.

• Doprava zdarma i pri drobnem nakupu je super.
    • Pokud clovek moc nerozumi detailum v ramci nahradnich dilu, jako treba velikosti konektoru, tak se moc nevyzna, moc by pomohlo pridat info o znackach, ktere urcity typ konektoru uziva

Urcite doporuciji vyuzit, pokud naleznete, co potrebujete

• Evropské nabíječky pro čínské tablety
    • Mohli by toho mít více a za nižší ceny :-)

• Pořád ještě čekám na doručení zboží, takže na Vaše ostatní otázky nemohu odpovědět.

Reakce obchodu svet-tabletu.cz

objednala jste si ochrannou fólii na 4 roky starý model tabletu, z toho důvodu jsme neměli zboží skladem. V době objednání byla u zboží uvedena doba dodání 20-30 dní. Vaše objednávka je stále na cestě a bude vám doručena během několika dní.

OK

• Skvělý přístup k zákazníkovi, rychlé dodání

Nakupoval jsem v tomto e-shopu poprvé a jsem velmi spokojen.

Vše v pořádku, doporučuji.

• Zbozi zaplaceno prevodem, druhy den dle prodejce pripsano. Na me dotazy ohledne dodani nikdo nereaguje, prodejce neni vubec online. Na strankach svet-tabletu.cz neni uvedeno ani jedno telefonni cislo pro dotazy, do Marianskych Lazni se zatim nechystam. Absolutne nemohu doporucit!

Absolutne nespolehlivy prodejce! V podstate podvodnik, penize vyinkasuje, dale jiz nekomunikuje. Podavam podnet k COI.

Reakce obchodu svet-tabletu.cz

nevím kde se stala chyba, ale na emaily reagujeme nejpozději do druhé dne. Kvůli stěhování skladu a úpravě stránek bylo na stránkách výrazně uvedeno, a to i v košíku před dokončením objednávky, že veškeré objednávky budou odeslány nejpozději 17.7. Vaše zboží je tak pravděpodobně již na cestě.

Velice ochotný prodejce, na všechny dotazy mi přišla téměř okamžitá odpověď. Měla jsem problém s čínštinou, ale i tento problém byl vyřešen.
    Vřele doporučuji!

• Nabídl mi to co jsem nikde jinde nenašel a nebo sem to našel, ale popisem sem si nebyl jist, jestli je to přesně to co potřebuji.
    • Rychlé jednání
    • poštovné (paráda :-) luxus)
    • ničeho sem si nevšiml

Když budu potřebovat nakoupit i příště tak nakoupím.

• Poštovné bylo zdarma a to i u zboží,které stálo jen 149,-Kč.Rychlé dodání zboží.
    • O žádné nevím.

Byl jsem opravdu moc spokojen! Určitě doporučuji všem.