S obchodem nelze komunikovat, internetové stránky nefungují.

• Nic neutratíte, protože Vám nic nepošlou.
    • Nevím který troll to tam řídí ale ze dvou objednávek nemám nic.

Obloukem se vyhnout.

Po provedení objednávky mi přišla zpráva o zaevidování a to jest asi tak vše. Pokusil jsem se prodejce ještě kontaktovat emailem, bohužel do dnes bez odpovědi. Dokonce mám hodnotit produkt, který jsem neobdržel, no Srandy kopec.

Obchod nereaguje na emaily -nabízejí zboží které neexistuje chtěl jsem dle jejich nabídky Omicron Gama 151- ale jsou tam asi mrtví - tak jen reakce na jednání... otřesný zážitek

Zboží zatim nedorazilo,je zaplacené 21.7 20 a zatim žádná odezva ani že by se připravovalo k odeslání

Vše skladem ale není to pravda.

• čekal jsem a nic mi nedošlo

• Odběr zdarma
    • Reakce obchodu až po urgenci.
    • Bez upozornění vám dodají výrobek na první pohled podobný, nikoliv však ten objednaný a potvrzený.

Svářečka byla objednána v počtu 1 ks a ne dva kusy, jak konstatujete výše. E-shop mi potvrdil objednávku dne 15.4.2019, zpráva o předání dopravci je datována 17.4.2019 a do dnešního dne, 26.4.2019 zásilka nedorazila!!! To nesvědčí o velké serióznosti buď e-shopu nebo dopravní firmy - nevím, kde se stala chyba.
    Šídlo Jiří - objednatel pro pana Machulku Jiřího

nedodáno co je v nabídce

Zapomněli poslat co již bylo dávno zaplaceno.

• Nekomunikuje.

Zboží na stránkách e-shopu má být skladem. V obchodních podmínkách mají uvedeno, že v případě, kdy zboží na skladě nemají a nepodaří se ho do týdne odeslat, tak zákazníka kontaktují s termínem dodání, zda bude zákazník s delší dodací lhůtou souhlasit. Bohužel se tak nestalo. Protože na zboží pospíchám, posílal jsem dotaz mailem na stav objednávky. Obchod nereagoval. Dnes po týdnu jsem volal na telefon uvedený na e-shopu. Slíbili, že za hodinu zavolají, jak to s objednávkou vypadá. Nezavolali a telefon už nikdo nebral. Další mail také bez reakce. Takže já objednávku ruším a tady už nic objednávat nebudu. Profesionálové každým coulem!

Reakce obchodu Svarecky-eshop.cz

Bohužel stalo, omluvil jsem se. Měl jsem dovolenou a svářečka už se nevyrábí, nepřišla, příště zařídím lepší fungování. Mrzí mě to. Kolibáč

• Objednal jsem, zaplatil jsem a nemám ani peníze ani svářečku.

Reakce obchodu Svarecky-eshop.cz

Zákazník zboží dostal, sice později, což nás mrzí, že to vypadá jako kdyby byl okraden. Mohl nás prvně kontaktovat.

• Žádná komunikace ze strany prodejce, ani elektronicky.

• Dobrý poměr cena/výkon
    • K výrobkům nedodává český návod

I po urgenci, že nebyl dodán český návod se nikdo neozval!

Reakce obchodu Svarecky-eshop.cz

Dobrý den, nevím kde se stala chyba, svářečku jste si vyzvedával na prodejně, možná kolega který zastupoval někoho na dovolené Vám ho nedal. Možná jsou tu mírné nedostatky z důvodu našich dovolených. Za ně se omlouvám a doposílám Vám návod. Děkuji za odezvu. D. Kolibáč

V mém případě zboží nesplňovalo deklarované vlastnosti a uváděná sleva 59% z původních 6990,-Kč je značně nadsazená, protože za tuio cenu se běžně prodávají značkové invertory o třídu vyšší.

Reakce obchodu Svarecky-eshop.cz

Vybral jste si úplně nejlevnější svářečku za 2.999 kč s DPH - není to žádné BMW mezi invertory. Každopádně jste ji mohl vrátit pokud jste nebyl spokojen. Cena 6.990 bylo před několika lety. Kolibáč

• za téměř stejnou cenu lze u konkurence totéž zboží pořídit kompletní, nikoliv bez kabelů a ještě jsem mohl mít zdarma stmívací kuklu, má chyba

Reakce obchodu Svarecky-eshop.cz

Mrzí mě, že nejste spokojen, ale napište mi prosím kde jste mohl mít za 6050 kč s DPH KITIN 170 TIG LA i s kabely a kuklou? Děkuji. Kolibáč