• Neposlali ste súčiastku ktorá bola na fotke za cenu 26€ ale lacnú náhradu, ktorá sa predáva za cenu 3,26€

Reakce obchodu Svářečky-elektrody.cz

děkujeme za Vaši recenzi.

Námi nabízené zboží pochází vždy buď přímo od výrobců, nebo od oficiálních dovozců do ČR. Uvedenou sadu konektorů nám dodává výrobce svařovacích zdrojů, společnost Alfa In a.s. Fotografie na našem webu (https://www.svarecky-elektrody.cz/sada-konektoru-smart-12-pin-pro-zdroje-alfa-in/d-11354) vychází z oficiální fotografie z webu výrobce viz https://www.alfain.eu/z23597-sada-konektory-st-12-pin?mena=EUR.

Je pravda, že aktuálně od dodavatele dostáváme sady s konektorem v modro-černé barevné kombinaci, nikoliv celý černý. Nicméně tato skutečnost nemá jakýkoliv vliv na funkčnost výrobku. Uvedený konektor (černo-modrý) je i prvotní výbavou TIG hořáků, které společnost Alfa In a.s. ke svým svařovacím zdrojům dodává. Nejedná se tedy o "náhradu" jak uvádíte, ale o zcela shodnou sadu, jakou byste zakoupil přímo u výrobce, případně jaká by byla namontována na novém hořáku od této společnosti.

V případě, že jste shledal objednaný výrobek jako nevyhovující, bylo možné jej v zákonné lhůtě (14 dní) vrátit bez udání důvodu. Stačilo zboží zaslat zpět, kontaktovat nás telefonicky či e-mailem a vzniklou situaci bychom v souladu s našimi obchodními podmínkami obratem vyřešili.

I přesto, že se tak nestalo, Vám nabízím možnost vrácení zboží i po uplynutí zákonem stanové lhůty. Budete-li mít zájem, kontaktujte mne na tel. čísle +420 603 499 929 nebo na e-mailu [email protected].

Vážíme si každého hodnocení, které je pro nás nejen cennou zpětnou vazbou, ale zároveň i podnětem ke zlepšování našich služeb. Věřím, že má reakce situaci alespoň troch objasnila a společně vše vyřešíme k Vaší spokojenosti.

• dodání druhý den
    • dodali místo celého balení jen rozdělané a vybrané protože jsou to jednotlivé elektrody - drahé!

Reakce obchodu Svářečky-elektrody.cz

děkuji za Vaši recenzi. Předmětem Vaší objednávky byly 4 kusy wolframových elektrod Abicor Binzel viz https://www.svarecky-elektrody.cz/wolframova-elektroda-e3-fialova-1-0-mm-1-kus/d-13540. Již z názvu položky "Wolframová elektroda E3 - fialová - 1,0 mm - 1 kus" je patrné, že se jedná o zboží prodávané na kusy, nikoliv na celá balení.

To, že prodáváme wolframové elektrody na kusy je dáno tím, že chceme toto zboží zpřístupnit i domácím kutilům, kteří by si jinak celé balení 10 kusů neobjednali. Zaprvé kvůli celkové ceně a zadruhé i proto, že tolik kusů zkrátka nevyužijí.

Stejná situace je např. i u klasických svařovacích elektrod - ne každý potřebuje celé balení (3,5 kg/258 kusů) elektrod v ceně 783,00 Kč. Stačí mu např. 50 ks po 4,00 Kč na jednorázovou akci. Věřte, že i pro nás by, s ohledem na expedici zboží, bylo jednodušší zasílat pouze celá balení - ale snažíme se našim zákazníkům vycházet vstříc a nabídnout jim pouze to, co opravdu potřebují.

V souladu s Vaší objednávkou jsme tedy tentýž den odeslali 4 kusy wolframových elektrod a abychom zajistili bezpečné doručení, ponechali jsme je v originální krabičce, ve které se standardně nachází 10 kusů elektrod.

Proto netuším, proč jsme si "vysloužili" tak špatné ohodnocení... Že se jedná o prodej na kusy je patrné jak z popisu zboží, tak i z množstevní jednotky, která je uvedena v potvrzení objednávky - "ks", nikoliv "balení". Termín dodání je také v pořádku - objednané zboží jste obdrželi následující den po objednání. V ceně zboží problém být také nemůže - naše cena originálních wolframových elektrod Abicor Binzel E3 je nejnižší z nabídky všech obchodů na Heurece (viz https://www.heureka.cz/?h%5Bfraze%5D=wolframov%C3%A1+elektroda+E3&min=&max=&o=3).

Jediný problém tak mohl vzniknout pouze v důsledku Vaší nepozornosti při tvorbě objednávky. I na takovéto případy jsme ale připraveni a vždy je řešíme obratem - stačí nás pouze kontaktovat. To se ale nestalo...

S ohledem na výše uvedené nepovažuji Vaše hodnocení našeho obchodu (10%) za objektivní a férové. Nicméně v souladu s našimi obchodními podmínkami Vám nabízím možnost vrácení zboží v zákonem stanovené lhůtě 14 dnů viz https://www.svarecky-elektrody.cz/vraceni-zbozi/t-117

Abyste v budoucnu předešli podobné situaci, nabízím Vám i možnost telefonické konzultace při objednávce zboží. Stačí mne kontaktovat na tel. čísle 603 499 929.

Přeji příjemný den.

Břetislav Slanina - manažer internetového obchodu

Obchod nabízí zboží, které nemá k dispozici a při nabídce zboží věmě neuvádí pravdivá fakta.

Dobrý večer,

děkuji za Vaši recenzi. Dovolte mi, abych Vám touto cestou znovu popsal vývoj situace ohledně respirátorů filtrační třídy FFP3, které jste si u nás objednal. Osobně jsem Vám již vyjádření zasílal jako komentář při stornu objednávky, ale asi je dobré vše zopakovat i pro mnoho dalších zákazníků, kteří se ocitli ve stejné situaci jako Vy (a vlastně i my).

Naše společnost objednala v dostatečném předstihu respirátory v celkovém počtu 4 000 kusů. Tyto respirátory standardně dodáváme našim zákazníkům, kteří je potřebují zejména pro svoji práci, nikoliv pouze jako ochranu před koronavirem. Po objednávce respirátorů jsme od dodavatele obdrželi potvrzení naší objednávky s předpokládaným termínem dodání 26. března 2020.

Tento předpokládaný termín dodání byl uveden na našich stránkách i ve chvíli, kdy jste Vaši objednávku uskutečnil – tedy 27/2/2020 v 00:15 hod. Navíc byla uvedena i poznámka, že předpokládaný termín dodání se může posunout. Předpokládám proto, že s uvedenou skutečností jste byl v dostatečném předstihu seznámen a v okamžiku uzavření objednávky jste ji svým souhlasem s odesláním objednávky i akceptoval.

Dne 4. března 2020 zveřejnilo Ministerstvo zdravotnictví ČR (na základě rozhodnutí Bezpečnostní rady státu) tzv. „Mimořádné opatření“, které s okamžitou platností upravilo a zpřísnilo podmínky prodeje ochranných pomůcek filtrační třídy FFP3. Zjednodušeně řečeno - byl zakázán prodej těchto ochranných pomůcek všem soukromým osobám. V případě porušení tohoto nařízení by nám, jako distributorovi, hrozila sankce v řádech milionů Kč.

S ohledem na tuto skutečnost jsme přistoupili k tomu, že jsme všechny objednávky od soukromých osob dne 5/3/2020 stornovali a o této skutečnosti byli všichni naši zákazníci (včetně Vás) informováni emailem. V situaci, kdy respirátory nemáme skladem (jsou objednány - předpokládaný termín dodání 26/3/2020), rozhodnutím Bezpečnostní rady státu je nám zakázán jejich prodej soukromým osobám a vzhledem ke stále se měnící bezpečnostní situaci a nově vyhlašovaným opatřením (další dne 6/3/2020) jsme neměli jinou cestu, jak vzniklou situaci řešit. Rozhodně jsme naše zákazníky nechtěli „udržovat v naději“, že respirátory dodáme. Vzhledem k velkému množství obdržených objednávek nebylo v našich silách každého jednotlivého zákazníka kontaktovat telefonicky a o dané skutečnosti jej takto informovat. Z tohoto důvodu jsme zvolili rychlejší cestu komunikace (e-mail) a za vzniklou situaci jsme se i všem našim zákazníkům omluvili.

Vzhledem k výše uvedenému si dovolím poznamenat, že v jednání našeho obchodu a v přístupu všech mých kolegů neshledávám pochybení - námi poskytované informace byly vždy pravdivé a vycházely z aktuální situace. Ve chvíli omezení prodeje respirátorů (z důvodu vyšší moci) jsme pak neprodleně učinili nutná opatření a všechny naše zákazníky jsme o uvedené situaci ihned informovali.

Břetislav Slanina - manažer internetového obchodu

Problémy z tl. elektrod krabice označené tl.elektrody 2 mm jsou naplněny el. cca 1,3 mm

Vážený pane Šupe,

děkujeme za Vaši recenzi. Ihned po jejím obdržení jsme zkontrolovali ostatní balení elektrod stejné tavby, které máme skladem. Bohužel jsme uvedenou nesrovnalost nezjistili - všechny elektrody průměru 2,0 mm i 2,5 mm byly v pořádku, obsah balení vždy odpovídal výrobnímu štítku. Po našem telefonickém rozhovoru a opětovnému přeměření průměru elektrod přímo na místě Vaší stavby bylo zjištěno, že typ elektrod a jejich průměr souhlasí, vše bylo dodáno plně v souladu s Vaší objednávkou. Pouze Váš svářeč chybně objednal jiné průměry, než skutečně potřeboval... Víme, že podobné případy se stávají a vždy je řešíme obratem - stačilo nás pouze kontaktovat :-)

Vážený pane Šupe, abyste v budoucnu předešel podobné situaci, nabízím Vám možnost telefonické konzultace při objednávce zboží. Stačí mne kontaktovat na tel. čísle 603 499 929.

Přeji příjemný den.

Břetislav Slanina - manažer internetového obchodu

• Zboží stále nedorazilo, přitom jsem ho zaplatila dopředu.

• Na prodejne meli nizsi cenu nez na eshopu (akce) Na dotaz proc to nedostanu za nizsi cenu mi jen tak bez omluvy sdelili "ze to zapomneli sundat".

• zadne poprvr jsem nakoupil a nespokojenost
    • nespokojenost zakazika

vubec me nedorazilo co jsem si obedna ..obednal jsem si magnetickou svorku od firmi essab a misto toho me dosel cisnskej zmetek podle fota na nabizenich strankach to rozhodne nesouhlasi s pozdravem linkoln

Vážený pane linkolne,
    děkuji za Vaše hodnocení a dovolím si v několika bodech zareagovat:

1.) Dodací lhůta - Vaše objednávka byla uskutečněna 28/8/2013 a zboží bylo expedováno 3/9/2013 - tzn. po 4 pracovních dnech. Na případ Vaší objednávky si pamatuji - shodou okolností došlo k tomu, že v den objednání jsme doprodali všechny magnetické svěrky. Naší snahou je vždy dodat zboží v co nejkratším možném termínu. Protože termín dodání zboží od společnosti ESAB je 7 pracovních dní a nechtěli jsme, abyste tak dlouho čekal, získali jsme svěrky u "spřátelené" firmy, taktéž distributora produktů ESAB a ihned po naskladnění jsme je expedovali.

2.) Kvalita komunikaci - komunikaci s našimi zákazníky považujeme za prioritní. V den přijetí každé objednávky zákazníka kontaktujeme, ověřujeme znění objednávky a potvrzujeme termín expedice. Dle našich záznamu jste byl kontaktován a o výše uvedené skladové situaci informován.

3.) Kvalita výrobku - všechny položky na našem e-shopu pochází z oficiální distribuce. Naše společnost je autorizovaným distributorem značky ESAB a nabízíme proto pouze originální zboží. Společnost ESAB je velkou nadnárodní společností, má 26 výrobních závodů na 4 kontinentech a i proto nabízené výrobky pochází z různých částí světa. Tato skutečnost ale nic nemění na faktu, že všechny výrobní postupy odpovídají přísným normám a kontrolám kvality. I z tohoto důvodu se společnost ESAB řadí mezi světovou špičku v oblasti svařovacích zdrojů a příslušenství.

Magnetické svěrky ESAB (400A, 600A) běžně prodáváme - zejména do středních a těžších provozů - a dosud jsme se nesetkali s negativní reakcí na kvalitu či zpracování.

V případě, že jste shledal objednaný výrobek jako nevyhovující, bylo možné jej v zákonné lhůtě (14 dní) vrátit bez udání důvodu. Stačilo zboží zaslat zpět, kontaktovat nás telefonicky či emailem a vzniklá situace již mohla být vyřešena.

I přesto, že se tak nestalo, Vám nabízím možnost vrácení zboží i po uplynutí zákonné lhůty. Během dnešního dne Vás budu kontaktovat a upřesním podrobnosti.

Vážený pane linkolne, vážíme si každého hodnocení. Je pro nás cennou zpětnou vazbou a zároveň i podnětem ke zlepšování našich služeb. Věřím, že má reakce alespoň trochu situaci objasnila a společně vše vyřešíme k Vaší spokojenosti.