• Solidní ceny.
    • Chybí informace, zda je zboží skladem, nebo kdy bude dodáno.

Vše fungovalo, tak jak má.

• Mám to bez starostí, běhání po obchodech a i levnější.

Super, doporučuji.

Můj první nájup a vše proběhlo bez problémů

• dobré ceny
    • potvrzuje dodání zboží až na vyžádání e-mailem

dobré ceny, vstřícnost

• pohodlný nákup a dobrá cena oproti konkurenci
    • memá

• Rychlé dodání.
    • Nemá

Nakupujte, budete spokojeni.

• Úspora času

Obchod splnil moje očekávání.
    Vybrala jsem si v klidu.
    Mohla jsem libovolně dlouho vybírat a porovnávat.
    Ušetřila jsem čas.(nemusela jsem běhat po obchodech.
    Ve srovnání s kamenným obchodem jsem ušetřila peníze.
    Plánuji další objednávku.
    Určitě doporučuji.

• skvělé ceny
    • velký výběr příslušenství
    • v případě problému profesionální přístup prodávajícího
    • menší přehlednost eshopu
    • chybí průběh zpracování objednávky v systému, to je však vyváženo komunikací pomocí emailu nebo telefonicky ze strany obchodu

Rozhodl jsem se pro nákup v tomto obchodě, protože jako jeden z mála měl zboží za rozumnou cenu, které jsem dlouho sháněl a již se nevyrábí.Bohužel selhal dodavatel obchodu, ale díky vstřícnosti majitele eshopu, mě byla část objednávky nahrazena jiným, lepším zbožím bez doplatku.Jsem velice spokojen s celým nákupem a rozhodně všem doporučuji i z důvodu běžící akce poštovného zdarma (podmínky se dočtete na stránkách eshopu).

• Potřebné zboží (baterie - akumulátor) jsem objednal, protože v tzv. kamenných obchodech nebylo k dispozici.

V nabídkách internetových obchodů jsem hledal po vyčerpání předchozích dostupných pokusů nakoupit v obvykle využívaných prodejnách.
    Výběr konkrétního (supermobil) byl náhodný, svoji roli sehrálo místo působení v kraji (Napajedla)i způsob platby a dopravy. Bohužel Česká pošta předvedla svou těžkopádnost a přeorganizovanost služeb...
    Baterii jsem dal bezprostředně po rozbalení na nabíječku, bohužel se doposud nenabila... Proto v předchozím dotazu uvádím možnost reklamace (předpoklad vracení).

• Rychlost vyřízení objednávky, i malé objednávce se skvěle věnují
    • Příznivé ceny zboží i dopravného
    • neznám

Vše pozitivní uvedeno výše, negativní zkušenost bohudík nemám.

• Klasicky neferove jednani v podobe nabidky "zbozi skladem"
    • Teprve za tyden se nekdo ozval, zda zbozi opravdu chceme. Absolutne nechapu, proc obchody nenapisou pravdu o dostupnosti zbozi. V podobnem obchode uz nikdy nenakoupim znovu, protoze mu neverim. Nedokazi si predstavit, jak by probihala ferova reklamace.

Reakce obchodu www.supermobil.cz

Dobrý den, dostupnosti přímo NA E-SHOPU souhlasí a stalo se mi za posledního půl roku jen 2x, že byla chyba ve skladové dostupnosti přímo u mě vinou skladového programu. Na e-shopu je sklad propojený se skladem fyzickým tzv. "online" a aktualizuje se každých 10min. Což se nedá říci o serveru Heureka, kde se aktualizuje tuším 1x nebo 2x denně. Nespoléhejte se tedy 100% na informaci uvedenou na vyhledávači cen, nýbrž na dostupnost uvedenou na e-shopu položka se totiž během dne může bez problémů vyprodat a než se to zaktualizuje na Heuréce, tak to trvá... Že mi nevěříte mě mrzí, nicméně s tím asi moc nenadělám. Jak říkám, je třeba sledovat dostupnost přímo na e-shopu a nebudete pak mít pocit, že jste byl podveden. I tak děkuji za recenzi

S pozdravem Václav Szöcs - Supermobil.cz

rychlost dodání a cena

Reakce obchodu www.supermobil.cz

Dobrý den, děkuji Vám slečno/paní Heleno za hodonocení, jakožto i za nákup. S pozdravem Václav Szöcs - Supermobil.cz

• RYCHLOST,CENA,KOMUNIKACE !!!
    • ŽÁDNÉ

JEDINĚ MŮŽU D O P O R U Č I T !!!

Reakce obchodu www.supermobil.cz

Dobrý den, děkuji Vám za hodonocení, jakožto i za nákup. S pozdravem Václav Szöcs - Supermobil.cz

• rychlý
    • spolehlivý
    • relativně levný

Reakce obchodu www.supermobil.cz

• Výhodná koupě,rychlost dodávky i komunikace velmi dobrá
    • O slabinách nevím

Bez obav nakupujte u tohoto obchodníka a dodávka je v reálném čase poctivě dodána.

Reakce obchodu www.supermobil.cz

Dobrý den, děkuji Vám pane Konieczny za hodonocení, jakožto i za nákup. S pozdravem Václav Szöcs - Supermobil.cz

Dobré ceny, perfektní komunikace

• - bezkonkurenční ceny zboží
    • - výborná komunikace se zákazníkem
    • - poštovné tak minimální, že už ani minimálnější být nemůže
    • - řekl bych, že nemám co vytknout

Jediné, co mě mrzí, že není více prodejců, jako je tento. Působí to dojmem, že dělá vše tak, aby byl spokojen, kdyby on sám ve svém shopu musel někdy nakupovat.

Prostě můj názor.... díky každopádně.

Reakce obchodu www.supermobil.cz

Dobrý den, děkuji Vám Jakube za hodonocení, jakožto i za nákup. Potěšil jste mě... S pozdravem Václav Szöcs - Supermobil.cz

• dobrá cena

Reakce obchodu www.supermobil.cz

Dobrý den, děkuji Vám Petře za hodonocení, jakožto i za nákup. S pozdravem Václav Szöcs - Supermobil.cz