• dobré ceny
    • neinformuje, pokud zboží nemá na skladě

ROZHODNĚ NEPLAŤTE PŘEDEM. V DNEŠNÍ DOBĚ NAPROSTO NEUVĚŘITELNĚ DLOUHÁ DODACÍ LHŮTA - EVIDENTNĚ SE ZASLÁNÍM ČEKALI, AŽ SE OZVU, JINAK BY U NICH DÁLE PŘIPRAVENÁ STÁLE. KDYŽ JSEM ZAVOLALA, ŘEKLI MI, ŽE JI TEDY POŠLOU (EVIDENTNĚ JI MĚLI PŘIPRAVENOU).

• nabízí nepravdivé dodací lhůty
    • zboží jsem objednal v úterý dopoledne s podmínkou dodání do pátku na poštu.
    • pošta převzala balík až v pátek a dorazilo
    • v pondělí, kdy už bylo po sobotních oslavách,
    • na které jsem jej potřeboval. Musel jsem koupit něco jiného.

Operátorka obchodu mi ve čtvrtek na dotaz,proč není možno zásilku dohledat ve sledování zásilek pošty sdělila, že byla do systému špatně zadána ale jinak vše udělali v pořádku. V pátek jsem hledal zásilku na poště marně. Zprávu o dodání jsem obdržel z pošty v pondělí.

Ten den jsem objednával přes internet i jiné zboží ze Zlína a Ostravy. Všechno dorazilo
    ve čtvrtek.

V PRAZE SE ŽIJE BLAZE A TERMÍNY NIKOHO NETÍŽÍ. RADĚJI SI NAJDĚTE JINÝ OBCHOD.

• u zboží bylo uvedeno skladem více než 5 ks, ale skladem neměli nic a na zboží jsme museli čekat

• pozdní přijetí platby přes účet až po 4 dnech potvrdili přijetí.
    • Po strašně dlouhé době zboží prý odeslali a poté co zboží údajně odeslali, objednávku zrušili kvůli nedostupnosti zboží.

Nejprve objednávku odešlou a poté ji zruší :DDDD

• doba dodání

nic moc

• dlouhá dodací lhůta
    • zboží i po okamžitém zaplacení zatím nedorazilo

mrzí mě, že jsem si nepřečetla recenze na tento obchod ještě před objednávkou, teď můžu jen doufat, že zboží nakonec dorazí...objednávala jsem dost dopředu, takže mi to tolik nevadí, ale u internetového obchodu jsem nikdy nečekala déle jak 5dní i přesto, že zboží momentálně nebylo skladem...tady zatím čekám už 10dnů

• po jedenácti dnech od objednání zboží nedorazilo

dlouhá dodací lhůta

• Dobré ceny.
    • Nepružná komunikace, peníze mají na účtě klidně i čtyři dny než se vůbec rozhoupou zboží poslat, vše dlouho trvá.

Pokud na zboží nepospícháte, a je Vám jedno, kdy Vám přijde, nevadí Vám, že se Vaše peníze válejí na jejich účtě x dnů, a nevadí Vám, že nedodržují slíbené, tak klidně nakupujte.

• Dlouhá dodací doba
    • Kniha nedorazila - musela jsem ji osobně vyzvednout (spíš hodnotím jako chybu České pošty)

Mrzí mě, že místo slíbených 2 dnů ke mně kniha mířila 14 dnů:-( Vzhledem k tomu, že šlo o dárek, byla jsem s dodací lhůtou velmi nespokojená. V den dodání jsem měla zajištěno, aby na dodací adrese čekal můj známý, nicméně Česká pošta se neobtěžovala zazvonit ani nechat lístek ve schránce - rovnou mi dorazila sms, že si mám balík vyzvednout na pobočce:-( Za služby České pošty je předem zaplaceno, proto mi toto jednání s klienty připadá krajně nevhodné:-(

• levné zboží
    • komunikace vázne, automat vám obratem odepíše, že vaše objednávka je vyřízena a o odeslání zboží budete informováni!!týden na odeslání knihy v dnešní době?!!

Nakoupila jsem zde, protože zboží bylo skladem a za dobrou cenu.
    Ovšem týden za dodání u zboží na skladě trochu moc v dnešní době, kdy se všichni předhání v tom , aby co nejvíce prodali. Žádná informace o tom, kdy zboží dostanu! musela jsem si sama vytelefonovat!

• Nízká cena
    • Klamavá reklama (danou publikaci jsem obdržel bez DVD, přestože je přímo v názvu produktu uvedeno).

Doporučuji všem kupujícím, aby si dobře prověřili, zda se opravdu jedná o produkt, o který mají zájem. Evidentně se názvům produktů nedá důvěřovat.

• Dodací lhůta

Musela jsem urgovat odeslání a o vysvětlení důvodu zpoždění žádat.

• levné poštovné
    • extra dlouhá dodací lhůta

potřebovala jsem nový autoatlas, bohužel dnes je přesně 10. pracovní den od potvrzení objednávky, vyrážím na cesty a autoatlas doposud nemám doručen...

• dodací lhůta

• objednané a zaplacené zboží stále nedorazilo

• Objednávka byla inzerována, fakturována a zaplacena jako průvodce plus DVD, přišel průvodce s drzou nálepkou "Průvodce neobsahuje avizované DVD". Prodejce nekomunikuje.

Již nikdy.

V tomto obchodě jsem si koupila turistického průvodce "Provence a Azurové pobřeží".Vybírala jsme z nabídky obchodů tak, abych společně s knihou dostala i DVD. Tento obchod měl v nabídce i DVD. Dokonce i na přiložené účtence bylo napsáno průvodce+DVD. Ale DVD u knihy nebylo a na obalu zezadu knihy je nálepka "průvodce za sníženou cenu bez DVD". Sníženou cenu jsem teda nezaregistrovala a ze strany obchodu ani slůvko omluvy či vysvětlení. Takže v tomto obchodě poprvé a naposledy.

• údaje na zaplacení převodem (číslo účtu, VS atd.) přišly až po 5 dnech místo slibovaným 24h. Za to každý den 3x přicházel automatický email, že se má objednávka zpracovává.
    • žádné jsem zatím nepoznal
    • z mé zklušenosti špatná informovanost zákazníka, lhostejnost vůči němu
    • na konkrétní dotazy odpovídá automatem bez adekvátní reakce na dotaz
    • přespříliš dlouhá doba doručení (čekám už třetí týden na dvě knihy!!)

viz bod 1 - nedoporučuji negativní zkušenosti
    už úvodní věta "jste nakoupil produkt" - nenakoupil, zatím marně čekám a dalo fušku, než jsem "vymámil" nějaký konkrétní termín dodání - ale ta doba, ta doba!! i přes uvedené potíže, doobjednání jednoho exempláře naprosto neadekvátní