• přišla kniha bez DVD, které mělo být přílohou bez info u objednávky

• lžou

knihu jsem potřeboval co nejdřív,obchod tvrdil že má knihu skladem,proto jsem si ho vybral.Po týdnu jsem volal,prý knihu budou objednávat,takže jsem musel objednávku zrušit a z jiného eshopu přišla za 2 dny.Podle mě je to klamání spotřebitele :-(

objednala jsem knihu Vižla 21.6.2016 měli peníze na účtě.Dodnes mi kniha nedošla.Pevně věřím že do 1.7.dojde.

• Trvá jim neuvěřitelně dlouho, než se pohnou a objednanou knihu pošlou. A když se člověk po 3 dnech zajímá, tak písnou, že ji vlastně neměli a čekali na dodání. A to byla v nabídce skladem. Takže sprostě lžou.

Nedoporučuji.
    Mohlo by se stát, že knihu v nabídce uvedenou sklade a objednanou na dovolenou obdržíte k vánocům.

• naprostá neschopnost řešit problém, na telefonní kontaktní lince operátorka bez základních návyků slušného telefonického chování - prostě mi zavěsila, když problém nechtěla řešit - ale uznávám, je to efektivní řešení :-). Takže možná naopak nějakými školeními prošla, jen nejsou moc proklientská :-).

Někdo při objednávce uvedl moji e-mailovou adresu - asi překlep, jasně, to se může stát. Napsal jsem jim to e-mailem, aby to vyřešili. Od té doby mi chodí od nich neustále e-maily (potvrzení objednávky, výzvy k platbě, upomínky...) Přestože jsem na to obchod upozornoval ihned e-mailem i poté telefonicky, e-maily mi chodí neustále dál. Při telefonickém rozhovoru po prosbě, aby už mi opravdu nic neposílali a email si se zákazníkem opravili, paní zavěsila - to se mi už opravdu dlouho nestalo :-).

Rozhodně nedoporučuji cokoli zde kupovat, dokud si nevyladí procesy.

• Nejsem spokojen. Knihu neměli, ač ji v e-shopu uváděli "skladem". Zbytečně tím člověka zdržují.

• Komunikace nikdo se neozval, pokym jsem se neptala kdy mi zboži dorazi , bylo zaplaceno předem tak jsem čekala a nic.Aspon že vratili peníze.

Já nedoporučuji kvůli komunikaci se zákazníkem

Tyden po obdrzeni potvrzeni, ze objednavka byla predana k expedici a kdy zbozi stale nedorazilo, si zavolate na infolinku, abyste se dozvedeli, ze zbozi je stale u "externiho" dodavatele a nebude expedovano drive jak za tyden. Nasleduje rychle zruseni a spechani do nejblizsiho kamenneho knihkupectvi, abyste meli knihu vcas. Tentoktat uz bez ohledu na cenu (tzn. o 25% draz). Pak uz staci pockat, jestli dostanete zpet penize za zrusenou objednavku. Alespon v tomto obchod nakonec neselhal, takze lze sluzby hodnotit alespon na 10%. Vrele NEDOPORUCUJI!

Amatérský

• - dlouhá dodací lhůta
    • pokud není kniha skladem, nedostanete o tom vědět i když na e-shopu je skladem
    • Objednal jsem a nic jsem nedostal.

• pred vanocemi jsem si objednala audioknihy, ktere meli na strankach oznaceni, ze jsou na sklade a dorazi tak do vanoc. az po ctyrech dnech se mi ozvali, ze zjistili, ze audioknihy nemaji na sklade ani oni ani jejich dodavatel.

Nezvládli vánoční nápor. Dali mi vědět až po týdnu, že zboží nedodají, přitom psali, že je skladem. Sice poslali jako omluvu 2 DVD zdarma, ale potřebuji knihu. Nezeptali se jestli ji budu chtít dodat po svátkách. Psali, že mi pošlou peníze zpět na účet, ale objednala jsem si knihu na dobírku...

• Zadne!
    • Nedodržují dodací lhůty ktere garantují na svých stránkách.

Už nikdy víc! 15.12 jsem si objednala zboží u kterého garantovali dodání do vánoc.16.12.mi poslali email ze zboží expeduji. Když jsem se 21.12 ptal kde zboží je tak mi teprve 22.12 odepsali,ze tato kniha se teprve bude naskladnovat od dodavatele a ze mi knihu do vánoc nepošlou. Jen bych ráda podotkla ze zboží jsem hned online zaplatila.Takže mi totalne zkazili dárek k vánocům a náprava žádna,komunikace nulova a zbozi stále nemam.

• Levné knihy.
    • Dodací doba, přepravce, zboží jsem dosud neobdržela.
    • Neůplné údaje k zaplaceeni bankovním převodem ( variab. symbol )

• zboží nemají skladem i když inzerují že ano
    • přehledná cesta zákazníka a platby
    • doprava a délka než se vám připíše platba kartou

ceny výborné, doporava pokulhává, je třeba objednat daleko dopředu

• Dávají Vám naději na dobrou cenu, kompletní zboží a rychlé dodání.
    • Zboží bude dodáno bez CD, které však inzerují. Zboží není skladem, jak inzerují. Cena je pak nezajímavá.

Obchod považuji za neseriozní, protože odlétám do Argentiny, průvodce jsem doposud nedostal a asi jej neuvidím. Jinak jsou v pohodě. Budu muset kupovat průvodce tam, což je pro mne komplikace. Chtěl jsem průvodce v češtině. Škoda, že jsem narazil na tento obchod. Nejde však o život. Nikdo neumřel.

• Nízká cena a slušné poštovné.
    • Neplní dodací lhůty.

Objednal jsem si hru na DVD nosiči. Poněkolika dnech se mi omluvili že se zálilka zpozdí o 2-3 dny,že je připranena k odeslání. Po 3 dnech další e-mail zboží dorazilo od dodavatele s poškozenou vazbou, zásilka se zpozdí......atd... atd. U DVD TROCHU HLOUPÁ VÝMLUVA ! OBJEDNÁVKU JSEM ZRUŠIL. JEDNÁNÍ MI NEPŘIJDE JAKO SOLIDNÍ, U ZBOŽÍ SKLADEM K DODÁNÍ DO 2 DNŮ!