Po 14 dnech po objednání brýle stále nedodány.

• nedodal kód pro prodloužení záruky, prodavač byl neochotný

Reakce obchodu SUN Sport 2000

Rádi bychom uvedli věci na pravou míru. Kód, o kterém mluví zákazník slouží k prodloužení záruky čelovek Led Lenser na pět roků.Týká se to však pouze čelovek z české distribuce.
    My prodáváme čelovky z rakouské distribuce / jsme partnerem SPORT 2000 Zentrasport Österreich / a u těchto čelovek je záruka 5 roků automaticky - není potřeba žádný kód ani registrace.
    Co se týče naší údajné neochoty - zřejmě se jedná o omyl, kromě potvrzení o expedici zboží nedošlo k žádné komunikaci se zákazníkem. Kromě toho, zákazníkům se snažíme vždy vyjít maximálně vstříc.

• Hůlky jsou jiné,nastavení není pod držáky ,nejsou odpružené a návod není v českém jazyce,jsem zklamaná.Kamarádce jsem doporučila jiné.

Reakce obchodu SUN Sport 2000

Bohužel se musíme ohradit proti tomuto negativnímu hodnocení.

Zákaznici jsme dodali přesně to zboží, které si objednala. Zboží jsme dodali ihned, bylo nové, bezvadné a přesně odpovídalo popisu u výrobku. Jednalo se o hole Leki.
    Nemůžeme za to, že si zákaznice předem neujasnila,které funkce výrobek má,které od něj očekává a následně je postrádá.
    Je nám líto, že výrobek nesplnil očekávání,ale necítíme za to vinu.

Nesmíte nakupovat v kamenném obchodě. Rukavice, které jsem kupoval (fotbalové brankářské) měli na prodejně za 990Kč, zatímco na internetu za 770Kč. Nechápu.

Reakce obchodu SUN Sport 2000

Některé zboží v našem internetovém obchodě skutečně nabízíme za nižší cenu než v kamenné prodejně, to je však naprosto běžná praxe stejně jako u jiných prodejců. Možnost nakoupit v našem e-shopu má každý. Úplně nechápeme, proč nás zákazník nedoporučuje - zboží si vyzkoušel a koupil za nižší internetovou cenu.

• Nabízí komplexní sortiment. Rychlá a bezstarostná dodávka.
    • Botu je nutné si vyzkoušet. Přesto, že jsem objednal číslo, které od stejné firmy, ale jiného vzoru nosím, tak mně nesedí.

Nevím jestli lze zevšeobecnit moji zkušenost. Ale každé boty je nutno vyzkoušet a proto již nebudu využívat internetového obchodu u tohoto druhu zboží.

Reakce obchodu SUN Sport 2000

Boty jsme dodali přesně dle požadavků zákazníka, bohužel ne vždy boty sedí podle představ. Boty jsem vyměnili za jiné a doufáme, že je již vše v pořádku.