Velmi rychlé odeslání. Vše super.

• Skvělá komunikace
    • Velký výběr
    • Krásná ruční práce

Rychlé vyřízení objednávky

Skvělý obchod. Kvalitní látky i rychlé dodání.

• Rychlost, kvalita materiálu

Doporučuji, nakupuji zde pravidelně, vše bez problému, naprostá spokojenost

• U softshellu s tmavým potiskem není na www.stránce vidět, že z rubu je bílý. Velmi mě to překvapilo. Pro dětskou bundu či kalhoty značně nepraktické.

• Velikosti softshellový dětských kalhot sedí
    • Příjemný materiál, hezké potisky

Skvělé!

objednávka 5.3.2024, v obchode svietil na sklade 1 ks z každého, 11.3.2024 mi prišiel e-mail, že treba robiť dotisk, čo môže trvať 7 dní a viac. dôvod, že som zadala viac ks do košíka, než bolo na sklade. nezadala. objednala som 1 ks. Tak som zvedavá, kedy mi príde tovar. Napísať po 6 dňoch, objednávka zaplatená, veľmi som zvedavá

• Rychlé dodání, velký výběr.

Rychlé doručení zboží v požadované kvalitě.

Nakupuji zde již po několikáté a určitě ne naposledy. Rychlé vyřízení objednávky (i když zboží nebylo skladem) a za mě bezkonkurenční softshellové kalhoty pro dceru. Super střih, kvalitní materiál, kalhoty vydrží nemožné.. odzkoušeno denním nošením v terénu lesní školky.. Moc děkuji a vřele doporučuji.

Nádherné a kvalitní kalhoty i bundička.

• Kvalitní věci
    • Cena a slevové akce
    • Delší doba čekání na ušití softshellové bundy a kalhot
    • Minimum hezkých dívčích vzorů, v nabídce z větší části chlapecké vzory a barvy

Se softshellovými kalhotami i bundou jsem spokojená. Jsou kvalitní a za přijatelnou cenu, navíc koupené v akci s 20% slevou. Na ušití jsem čekala 2 týdny, škoda, že není víc zboží skladem. Je také škoda, že není na výběr více dívčích vzorů, jarní vzory, světle růžové vzory. Převažuje nabídka chlapeckých barev a vzorů.

Suché dupky, resp. yháček mám moc ráda. Měli obchod na Žižkově v Praze, kde jsem moc ráda nakupovala, nyní už můžu jen online, ale díky za to. Syn 6 let nechce nosit rifle, že ho škrábou, a fleecove kalhoty má moc rád.

Můj dotaz byl zodpovězen, nicméně jsem nakonec volila jinak. Kalhoty musely být nejprve ušity, po týdnu jsem se dotazovala na stav objednávky, ten zodpovězen nebyl.
    Nicméně druhý den po dotazu bylo zboží odesláno. Od objednání do přijetí uplynulo asi 9 dní.
    Děti jsou spokojeny, já také. Objednám znovu.

Vše ok

• Velký výběr
    • Česká výroba
    • Přehlednost

Rychlé doručení, velký výběr kvalitního zboží

Vše Ok

V obchode som nakupovala niekoľkokrát. Tentokrát mal obchod k nákupu dopravu a nákrčník podľa svojho výberu zdarma. Bohužiaľ mi nešlo nákrčník pridať do objednávky bez toho aby som zaplatila aj zaň. Napísala som na zákaznícky servis, ale dodnes sa mi nikto neozval, čo bolo veľké sklamanie. V minulosti v komunikácii problém nebol. Objednala som nakoniec bez nákrčníka.