• Tenhle obchod nikomu nedoporučuji,neochota, arogance, neúcta k lidem.

Naprostá katastrofa. v listopadu jsem si objednala 3 skříňky do kuchyně.Přivezli je až v lednu, což by až tak nevadilo, kdyby nedorazily jen dvě. Po tomto zjištění a reklamaci se se mnou nikdo nebavil.Jen řekli, že ji dodají co nejdřív, což u nich byli další 4 měsíce. A to se mi vůbec za celou dobu neozvali nebrali mi telefony na emaily nereagovali. Telefon zvedli pouze když jsem volala pokaždé z jiného čísla. Až po emailu, kde jsem jim pohrozila obchodní inspekcí mi skíňku za dva dny bez upozornění přivezli a postavili na schody. Hrozný, už bych si u nic neobědnala ani práh do dveří.

• je to lacinější a hlavně ochota přes telefon
    • no jsou to delší dodací lhůty

vřele doporučuji setkala jsem se jen s ochotou a radou jak formulář vyplnit i když je jednoduchý ale pro staré lidi je to jen potěšující když personál rád poradí ..... jinak všem vřele doporučuji jak jsem psala lacino a ochota to je dneska vzácností

• Super ceny

• Rychlý nákup, dobré ceny, rychle dodání
    • Nepřehlednost, není zobrazeno všechno zboží

Velmi mě mrzí, že cena sedačky ze studia Jaro je o 3 000,- až o 5 000,- Kč vyšší než u jiného prodejce. Holt - jak se říká, za blbost se platí.

• Kvalitne zboží za prijatelnu cenu.
    • Žadne.

Maximalna spokojenost,komunikace a rychle dodani zboži.

Domluva z dopravou super zadne komplice.jeste jednou dekujem za ochotu.

• Zboží z pohodlí domova.
    • Výhodné ceny.
    • Široký sortiment pěkného zboží.
    • Výborná komunikace.
    • Cena za dovoz minimální.
    • Maximální spokojenost. DOPORUČUJI !!!
    • Určitě zde budu nakupovat častěji.
    • O žádných nevím.

Myslím, že jsem už vše sdělila. A kdo bude nakupovat ve STUDIU JARO bude spokojen.

• kvalitní kuchyňské linky, nízké ceny

bezvadná komunikace, kvalitní zpracování kuchyňské linky, nakupoval jsem před rokem první kuchyň z řady FOX a jinde bych už ani nehledal :-)vše drží, nevrže, poličky se neprohýbají. Jen je potřeba si počkat 3 týdny než dodají, ale to je uvedeno na stránkách, tak s tím počítám

• Zboží objednám a nedorazí.Musím já apelovat co s ním je.Potom týden opět nic.Počkám ještě týden a pokud pořád nic stornuji objednávku.

• Prehledne internetove stranky a pohodlny nakup
    • Neni aktualni vzornik latek,zahrnuje i ty co nejsou na sklade.

Vrele doporucuji,i prez maly nedostatek,jsou zde prijemni a obhotni zamestnaci.Dekuji

Můžu jenom doporučit.Perfektní :)

• Dodací lhůta byla 8 týdnů (měla být 2-4) a nikdo mě o zpoždění dodávky neinformoval

Nespolehlivost

• Ochota k zákazníkovi
    • žádných si nejsem vědom

zatím jsem učinil púrvní nákup ,ale i tak se mnou bylou seriozně jednáno

• Rychlost dodání.
    • Žádné mě nenapadají

ochotně poradily, rychle doručily

• levné zboží
    • špatná až skoro žádná komunikace ze strany obchodu.
    • delší dodací lhůta
    • zboží bylo kompletní,ale bez českého plánku k sestavení
    • pokud nejste domácí kutil nesestavíte to

v tomto obchodě jsem nakoupila poprvé, důvodem byla levná cena postele oproti ostatním obchodům
    špatn komunikace ,pokud nevoláte sami info nepošlou ani když objednávka již měla být vyřízena
    tento obchod bych již nedoporučila

• Individuální příjemný přístup.

• Spolehlivý dodavatel
    • dlouhé dodací doby