• Dodací lhůta byla 8 týdnů (měla být 2-4) a nikdo mě o zpoždění dodávky neinformoval

Nespolehlivost

• Ochota k zákazníkovi
    • žádných si nejsem vědom

zatím jsem učinil púrvní nákup ,ale i tak se mnou bylou seriozně jednáno

• Neseriózní jednání. Objednala jsem si sedačku. Měla být skladem, ale po několikadenním čekání mi bylo odpovězeno, že během pár dní bude. Na můj další dotaz o pár dní později mi bylo sděleno, že sedačka je skladem a během dalšího týdne mi bude doručena. je to více jak měsíc a stále nic.

Děkuji, nechci.

Reakce obchodu Studio Jaro

Dobrý den, děkuji za Váš názor, prosím o uvedení označení Vaší objednávky pro vyvození důsledků z jednání naší strany.

• Rychlost dodání.
    • Žádné mě nenapadají

ochotně poradily, rychle doručily

• Slušné ceny, ale to je asi tak vše.
    • Absolutně žádná komunikace ze strany obchodu na můj slušný dotaz, kdy už bude vyřízena moje objednávka.

23.8. jsem si objednala obývací stěnu, která měla být SKLADEM. 17.10. jsem se tedy dotazovala na aktuální stav mojí objednávky - dnes máme 1.11. a stále se nic neděje.
    Takže já už bych zde znovu nic nekoupila, takhle si obchodování opravdu nepředstavuji.

• slušný sortiment
    • dobrá cena
    • spolehlivý dodavatel
    • delší dodací lhůta

Komunikace s prodejcem bez problémů, příjemný individuální přístup. I přes delší dodací lhůtu si myslím, že to stálo za to, kuchyňská linka vypadá opravdu kvalitně.

• levné zboží
    • špatná až skoro žádná komunikace ze strany obchodu.
    • delší dodací lhůta
    • zboží bylo kompletní,ale bez českého plánku k sestavení
    • pokud nejste domácí kutil nesestavíte to

v tomto obchodě jsem nakoupila poprvé, důvodem byla levná cena postele oproti ostatním obchodům
    špatn komunikace ,pokud nevoláte sami info nepošlou ani když objednávka již měla být vyřízena
    tento obchod bych již nedoporučila

• Individuální příjemný přístup.

• Spolehlivý dodavatel
    • dlouhé dodací doby