• Bez reakce, čekám již 5 dní od posledního mailu a stále není zboží ani na cestě

"Skladem". 6 dny a ...nic!!!

• K dispozici boží které jinde neměli
    • Dobré ceny
    • Zvoleno vyzvednutí na prodejně, avšak 40 minut před zavíračkou již zavřeno. Bezmála 30 km zbytečná cesta.

Na základě zavřené provozovny prodávající přislíbil zboží zaslat za zvýhodněnou cenu. Ona zvýhodněná cena činila 80 czk za balíček o hmotnosti obsahu 500 gramů.

• V
    • Píšou skladem a nemají nic

• nedúvěrohodný, 11.6.platba na ču 115-380330297/0100 v.s 218479

11.6. jsem zaplatil na váš účet 644 kč, zboží jsečm neobdržel, na obě tel. čísla 601391531, 777735611 nikdo nereaguje. Doufám, že jsem opět nenaletěl. MUDr Zajíc jiří

Reakce obchodu STROMAT

Dobrý den, je nám líto vaší negativní reakce. Jelikož nám platba nedorazila i když jsme Vás žádali o její kontrolu, nemohli jsme zatím zboží odeslat. Věřím, že ještě najdeme společně řešení. Monika Nováková STROMAT

Podnik okamžitě reaguje na objednávku, ale jak může zasílat zboží bez českého návodu. Tak se chovají překupníci, ale ne obchodníci. Je toto počínání trestuhodné, kterým by se ráda zabývala ČOJ

Po skoro 14 dnech stále nedorazila objednávka. Sem rád, že nikdy neplatím předem.

• Objednávku telefonicky zrušil zaměstnanec, který mi připadal buď zhulený nebo retardovaný, kvůli tomu, že neměli na skladě to, co na e-shopu uváděli. Storno dorazilo 5.3. a do 13.3., nemám peníze zpět na účtu. Musím se upomínat a to opravdu není to, co bych chtěl.

Škoda, už si u nich nic nekoupím. Handrkovat se o vrácení peněz za nedodané zboží vážně nemám zapotřebí.

• Nepořádek v uspořádání e-shopu, v jednu chvíli je zboží dostupné a druhý den položka vymazana z e-shopu a že strany prodejce nebyla dodnes vyřízená náhrada včetně totální ignorace co se týče komunikace. Na email ani SMS mi nebylo odpovězeno.
    • Nedoporučuji
    • Už dvakrát stejný problém. Nikde sem neviděl totální nezájem řešit danou situaci že strany prodejce

• cenově výhodné
    • místo balík na poštu za který se u tohoto obchodu připlácí +10 kč mi ho poslali i tak do osobních rukou těsně před Vánocemi.... tím se mi doručení protáhlo
    • bez reakcí na email

Nemají skladem zboží jak inzerují.

• Velice špatná komunikace s majitelem e-shopu. Je schopný vám naslibovat cokoli.

Toto je nejhorší growshop na trhu. Majitel jen slibuje a lže. Telefonní kontakty a domluvené časy nedodržuje. Kvalifikovanost jeho zaměstnanců je nulová. Absolutně nedoporučuji.!!!!!!!Maximálně jako večerku, skočit si koupit jen drobnost, která vám chybí. Pokud ji zrovna mají. Kamené prodejny jsou vybaveny jako u snědeného krámu.

• Nejspíš nemá přehled o tom, co má na skladě či nemá.

Předem se informujte, zda zboží vůbec mají, já měla radost, že mast, kterou jsem sháněla, mají na prodej, čekala jsem na zásilku a místo ní prisel email, že mast již nemají a mít nebudou. Pro mě velké zklamání.

• Zmatená komunikace,při prvním nákupu jsem měl objednané sazenice chilli k osobnímu vyzvednutí,po zaslání zprávy od obchodu,že jsou připraveny na prodejně, jsem přijel a sazenice tam neměli.Naštěstí měli jiné druhy,tak jsem přesto nakoupil.(Sazenice byly velmi pěkné).Při druhé objednávce mi zaslali zprávu,že ze tří objednaných položek,dvě nemají,objednávku jsem zrušil.

Dokud půjdou na internetových stránkách obchodu objednat produkty,které obchod nemá a nezlepší se zmatená komunikace obchodu se zákazníkem nemohu nákup u tohoto prodejce doporučit.

• dlouhá dodácí doba