• Výhodou je ze se svoji módou a kvalitou je jediný.
    • Řekla bych ze slabiny žádné nemá.

S obchodem jsem maximálně spokojena,nakupuji tam pravidelně a vždy se mi výborně věnuji a kvalita zboží je perfektní a vždy když tam přijdu,tak pokaždé nakoupim.

• zkušenost kvalitního zboží, nekupuji zajíce v pytli
    • nevím

• exkluzivita značky,kvalitní produkt

Pokud botky nepotřebujete na ples hned na následující víkend, tak si klidně objednejte :-)

• objednání z domu
    • boty měly jinou barvu než na foto

• vyhodou je zbozi ktere uz nemusi byt v prodejne, v internet.obchode je.zbozi prijde az domu.

koupila jsem si kozačky do špice jsou užasné luxusní no prostě bomba

• potřebná velikost obuvi a tvar
    • estetičnost
    • vysoká cena

vyhovuje mi obuv značky Stroll
    obchod v Haná centru v OC - velmi vstřícný přístup prodavaček
    nevýhoda - nelze přeposlat zboží z jiného obchodu do OC

Reakce obchodu Stroll-obuv.cz

předem bych Vám chtěl poděkovat za Vaší kladnou recenzi. A jsem potěšen, že Vám naše obuv vyhovuje. Co se týče přeposílání obuvi mezi našimi prodejnami, tak tato možnost zde je. Paní prodavačky Vám velice rády objednají zboží z jiné prodejny pokud jej nemají skladem.

• moderní,kvalitní,přijatelná cena,vstřícné jednání

moderní kvalitní za rozumnou cenu

• Můžu nakupovat z domova.

Znám tento obchod a vždy jsem byla spokojená.
    Komunikace i po telefonu perfektní. Děkuji.

• Nabízí krásnou a kvalitní obuv
    • Zatím jsem žádné nezaznamenala.

Date 10%slevu k svatku a pote nejde uplatnit? Delate z lidi blbce, udelate lip, kdyz tuto akci stahnete anebo ji opravdu uplatnit pujde...

Reakce obchodu Stroll-obuv.cz

předem bych chtěl upozornit, že se nejedná o kupón na 10% slevu, ale o kupón v hodnotě 100,-Kč na objednávku uskutečněnou v našem internetovém obchodě. Uskutečnil jste obejdnávku na 6 párů pánské obuvi v různých velikostech s osobním vyzvednutím na naší kamenné prodejně v Praze Černý most. Na tuto objednávku jste uplatnil Váš 100,- Kč poukaz. Při vašem osobním vyzvedutí jste se rozhodl, že objednávku stornujete, jelikož Vám obuv nevyhovuje. Náš zákazník má právo od kupní smlouvy na prodejně odstoupit, bez nějakých poplatků, ale bohužel již nelze opětovně použít slevový kupón, který mu byl vystaven. Slevové kupóny jsou našim zákazníkům, či registrovaným uživatelům, generovány pro zpříjemnění jejich dne, a ne jak píšete abychom z nich dělali blbce. Nejste ani první ani poslední zákazník, který této akce využil, ale mrzí mě, že jste první, který s ní je nespokojen.

S pozdravem a přáním hezkého dne

• Jine boty nez vsude
    • Nema nekdy vyssi ceny

Spokojenost

• došlo mi jiné zboží, musím je vracet, chodit na poštu, zaplatit za to a budu čekat na vrácení peněz. Nemám teď ani boty ani peníze, které potřebuji na nákup svatebních bot

došlo mi jiné zboží, než jsem objednala

Reakce obchodu Stroll-obuv.cz

dnes nám byl doručen od Vás balíček. Nejedná se o jinou obuv, je to stejný model, který jste si objednala. Pouze ozdoba v horni části lidičky není obdélníková, ale má kulatý tvar. viz odkaz:
    ozdoba měla tento tvar:

K této nesrovnalosti došlo z důvodu dovýroby obuvi. Velice se Vám omlouváme a částka byla již dnes odeslána na Váš účet.

S pozdravem a omluvou

• Kvalitní zboží, dobrá cena

• rychlé dodání, slevy
    • nevím

vše ok, doporučuji

• Velmi příjemné vystupování prodávajících,komunikativní,ochotné,pohotové,vstřícné.

Úspěšně doporučuji.

• dobré ceny ve slevách,možnost osobního odběru na prodejně
    • ---

doporučuji a děkuji

• Přehlednost.
    • Žádné.

Jednoduchost při objednávání, velký výběr a kvalitní zboží.

• Osobní vyzvednutí v prodejně

• zajímavé modely