• krásné boty
    • kvalita
    • milý personál

• příjemné umístění obchodu v Brně
    • neúcta prodavaček k zákazníkovi a jejich naprosto neprofesionální chování

Prodavačkám v brněnské prodejně nezáleží na spokojenosti zákazníka. Z tohoto pohledu moje nejhorší zkušenost. Škoda času a peněz... Nedoporučuji.

• příjemná poloha obchodu, útulnost, přehlednost
    • neprofesionální, nevstřícné a neupřímné jednání prodavaček se zákazníkem

Moje extrémně nepříjemná zkušenost se týká prodejny v Brně. Neváží si zákazníka. Nezáleží jim na jeho spokojenosti. Škoda času i peněz... Za mě jediná prodejna obuvi, kterou skutečně nedoporučuji.

krásné a kvalitní boty, doporučuji

• Krásné boty
    • Kvalita
    • Velký výběr
    • Příjemné prodavačky

Z prodejny Stroll nikdy neodcházím s prázdnou.

• Kvalita

Myslela jsem si, že tenisky, které stály více jak dva tisíce, něco vydrží. Bohužel, boty se po dvou měsících nošení téměř rozpadly. Díry v podrážkách, rozlepené špičky... Reklamace zamítnuta s odůvodněním, že boty byly příliš používané. Pokud nechcete boty pouze na koukání a rádi byste v nich i chodili, raději nakupte jinde :)

Reakce obchodu Stroll-obuv.cz

dovolte mi reagovat na Vaší recenzi. Obuv, kterou jsme převzali od Vás k reklamaci, byla poměrně hodně opotřebena a ve špatném hygienickém stavu ( špinavá, vlhká ) Pro zachování vzhledu a udržení si funkčnosti obuvi, doporučujeme všem zákazníkům impregnovat kůži a hlavně obuv vždy nechat důkladně proschnout při pokojové teplotě. Nedodržením těchto standardů obuv ztrácí svůj vzhled a funkčnost.
    Mrzí mě, že máte s námi takovou zkušenost, ale jak jste v naší komunikaci zmiňovala, máte těchto zkušeností s reklamacemi od jiných prodejců více. Opravdu doporučil bych Vám se o obuv starat a tím předejít výše zmíněným reklamacím.

S pozdravem a přáním hezkého dne

Tomáš Procházka
    www.stroll-obuv.cz

• Kvalita obuvi

Mám cca 9 - 10 obuv od Stroll a vždy boty vydržely několik let při drobné údržbě.

• Vytříděný vkus za super ceny.

Ano Doporučuji,

• široký sortiment kožené obuvi
    • jen u některých bot je označen typ
    • až v záručním listě zjistíte,že máte módní obuv
    • módní obuv nelze reklamovat

obchod nedoporučuji

• komunikace, rychlost
    • Prodavačka je zmatená, když muž kupuje dámské žabky (mám velikost nohy 39). Evidentně byl nabourán její světonázor, který podle všeho zastává, že ženy mohou nosit vše, ale muž z toho jen úzký segment.

Jsem s obchodem spokojený.

• Slabiny nejsou, vše proběhlo perfektně, nicméně obuv má jiné číslování... Běžně obouvám boty č. 40-41, tady č. 41 malé.

• Neokoukaná obuv,kde jinde neseženu.Pohodlý nákup z domova při objednávce,kvalita,dokonce bota vypadá že je šita.

• kvalita
    • výborná komunikace

• Zboží je předražené.

Obchod nedoporučuji. Zboží je předražené.
    Stejné boty, které jsem si koupila jsou v nabídce firmy eobuv.CZ, které je nabízí za 1.994 Kč oproti nabídce Stroll-obuc, kde jsem je pořídila za 2.990 Kč tj. o 49,95 % dražší!!!

Reakce obchodu Stroll-obuv.cz

rozdílnost ceny mě velice mrzí, na stránkách eobuv mají Váš model ve výprodeji a aktuálně pouze ve velikosti 35 a 36 a Vaší velikost 40 bohužel dlouhodobě nemají. Cena u něj je 1929,- což je asi 35% sleva. My tento model máme nově naskladněn a v plných velikostech.
    V případě, že Vám obuv z jakýchkoliv důvodů nevyhovuje, rozhodně máte právo obuv nenošenou vrátit a my Vám poukážeme celou kupní částku na Váš účet.

S pozdravem a přáním hezkého dne

doporučuji obchod
    výběr
    rychlé dodání

• Žádné

Kvalitní, rychlý, spolehlivý obchod.

• přehled ve zboží
    • nemá

doporučuji, zboží v perfektním stavu, včetně obalu a zabalení

• Rychlost kvalita
    • Nevim

Bezva

Vše bylo v pořádku. Expresní dodání zboží. Spokojenost.

• široká nabídka
    • rychle vyprodané zboží