• Dotazník přišel, a le zboží po týdnu stále nedorazilo.

Do zásilkovny nic nepřišlo

• Nedoručujú na Slovensko . Neviem z akého dôvodu. Bol som ochotný doplatit aj náklady na dopravu .

ne poslat, neni dobri firma

• Neposielajú na Slovensko

• Nedoručuje na SK

Asi moc spokojený nebudu, protože týden čekám na zboží a nic se neděje.
    No může se stát, že se moje objednávka někde v šumu ztratila, myslím, že se vše vysvětlí .

Zboží dosud nedorazilo

Reakce obchodu Strojky.com

8.1.2018 13:33 Zásilka doručena. Převzal

• Nedodávate na Slovensko!

Reakce obchodu Strojky.com

Ano. Díky slovenskému zákonu o odpadech nedodáváme na Slovensko. Náš eshop ani tuto variantu dopravy nenabízí.

• osobní odběr.
    • Zboží bylo psáno jako skladem ale zpoždění bylo 14 dní.
    • z

Objednavany IPL strojek dorazil celkom rychlo, ale krabica bola otvorena a strojcek uz ocividne pouzity (na nom aj v krabici boli chlpy). Bez problemov som ho mohla vratit, ale tomuto obchodu sa do buducna radsej vyhnem. Predstava ze si chlpov vsimne az sestra, ktora to mala mat ako darek.....

• V blistru s planžetou byl při dodání černý úlomek z plastu, kterému jsem nevěnoval pozornost.
    Až při výměně planžety jsem zjistil, že je těleso planžety poškozené, protože jedna postranní stříbrná krytky vypadávala.
    Bohužel jsem se pokusil z původní staré planžety krytku vyměnit a to jsem neměl dělat.
    Bohužel ikdyž jsem mechanicky velmi zdatný, tak je téměř nemožné pez přípravků krytku vyměnit tak, aby nedošlo k poškození tělesa planžety.
    Nakonec se mi to za cenu zničení nového tělesa planžety podařilo.

• Velký výběr v sortimentu i ochotu prodávající.
    • Vyšší ceny proti konkurenci. (V tomto případě o 150 Kč.)

Tam nechoďte, jsou příliš drazí.

• obchod má přehledné stránky, rychlou kmunikaci, bouhužel jim to vázne na dopravě, za což asi nemůžou tak úplně, objednala jsem si planžetu do holicího strojku 12.5.od 16.5. sedí v Jihlavě ve skladu a do dnešního dne, t.j. 22.5. mi nikdo nezavolal, že by ji doručil. Proto jsem objednávku zrušila.
    • DoprAVCE

Obchod rychlý, příjemná komunikace, bohužel to vázne na dopravci.

• dodnes namám zboží

zkuste někoho jiného

Zbozi dorazilo a chtel sem ho vymenit a doplatit zbytek i postovny protoze sem objednal omylem jiny tovar. Odpoved byla: to co sme vam poslali vam urcite pasuje. Odpisal jsem ze je tam jina koncovka proto to chci vymenit a odppved uz neprisla zadna.

• Nepredstaviteľne vysoké náklady na dopravu.
    • Podobný tovar ponúka dodávateľ z Ázie za tretinovú cenu a náklady na dopravu = 0. Myslím, že 250 CZK je premrštená cena za dopravu, keďže služba, ktorá doručuje balíky nebere len jeden balík ale stovky balíkov

• Univerzální planžeta na holicí strojek Braun Pulsonic přesně nesedí na všechny typy strojku a způsobuje nepříjemné trhání vousů. Vracet nebudu, poněvadž jinou než univerzální planžetu obchod nenabízí.

Objednal, zaplatil, nedostal