Objednané zboží (příčníky na podélné střešní ližiny) nebylo možné namontovat na vůz, který byl uveden jako kompatibilní. Zboží bylo týž den vráceno poštou zpět, ani po 5 dnech nepřišla žádná odpověď.

Reakce obchodu Střešní nosiče Přikryl

Zda nosič byl nebo nebyl kompatibilní, to je těžké posoudit, v místě montáže jsme se zákazníkem nebyli. Vzhledem k aplikační tabulce výrobce byl nosič vybrán správně a byl také správně zaslán. Stanovisko zákazníka však respektujeme a včera mu byly vráceny peníze na účet.

• U střešních nosičů Thule jsem hledal možnost dodání stejných zámků, které mám doma. Bylo mi to slíbeno emailem, ale zámky přišly úplně jiné. To jsem mohl nakoupit i jinde. Lhali, aby měli zakázku.

• Doposavad objednaný nosič nedorazil
    • Když jsem volal do eshopu, prý žádnou objednávku neevidují
    • Následně jsem nosič objednal jinde, kde mi byl za dva dny doručen

• Nedostatek zboží dostupný skladem.

Objednával jsem adaptér na nosič kol firmy Hakr. Nebyl jsem informován o zdržení oproti avizované dodací lhůtě. Musel jsem telefonicky řešit s dodavatelem. Zboží mi bohužel stále nepřišlo.

• Nekatuální e-shop (pridukty i dodací lhůty)

• Na webových stránkách bylo uvedeno, že zboží je skladem k dodání max. do 7 dní, přitom se nezakládalo na pravdě. Zboží firma skladem neměla a vůbec nebylo ověřeno u výrobce, zda ještě zboží vyrábí. Jedná se o klamání zákazníka, přitom zakázka byla regulérně přijata a potvrzena.

Jednoznačně nedoporučuji !!!!

• nekvalitní zboží

• 1. Dlouha dodaci doba.
    • 2. Zbozi uvadene jako skladem na sklade nemaji a ani nedokazi dodat.
    • 3. Dodali na jinou vydejnu, nez vybranou pri objednani.

Objednane zbozi bylo na webu znaceno jako skladem a pritom jej nemeli. Nabidli nahradu.

Zbozi dodali na jinou vydejnu, nez jsem vybral pri objednani.

Potvrzena objednavka obsahovala vyse castek v CZK, ale jako mena uvedeny USD.

Reakce obchodu Střešní nosiče Přikryl

Rádi bychom reagovali na tyto připomínky: ad. 1. v době objednávky byla celá firma uzavřena z důvodu účasti na veletrhu. Tato informace byla umístěna na titulní stránce našeho e-shopu. zákazník o této skutečnosti byl hned další den informován.
    ad2. Zmíněné zboží bylo na externím skladě, odkud bylo pouze převezeno k zabalení.
    ad3. Zde se stala opravdu chyba, zboží bylo omylem opravdu posláno na jiné místo v rámci jednoho města. Za tuto skutečnost se omlouváme.

Uvedení jiné měny v objednávce byl důsledek nastavení klientova softwaru v jeho PC. Objednávka byla jinak vedena, vyfakturována a zaplacena v Kč. Suma odpovídala té z objednávky.

Objednané zboží bylo inzerováno skladem. Po týdnu mlčení vyrukují s výmluvou o nemoci, zboží ani nemají. Takže obchod naprosto k ničemu...

• Zboží, které mi přišlo, nebylo použitelné. Příčníky, které jsem si objednal na konkrétní typ vozu vůbec nepasovaly.

• Do 48 hodin nekomunikoval jak píše k objednávce.
    • Do 5 - 7 dnů zboží nedošlo ani se obchod nezmínil, zda ho má na skladě či nikoliv.

Obchod považuji za loterii. Buď zboží bude a nebo nebude - jako výhra v loterii. Stačí jen čekat.

• Uvádí zboží skladem, ale opak je pravdou

Jelikož jsem ještě zboží neobdržel, nemohu mít žádný názor

• pouzivaji nemoznou spedicni firmu "ulozenka"
    • Dodal jiné zboží, než bylo objednáno. Za nižší cenu, ale rozdíl neoznámil, ani nebyl vrácen.
    • žadné

• Z objednávky přišla jen polovina. Na druhou polovinu změnili způsob dodání, což mi vůbec nevyhovovalo. Nikdo se ani neomluvil ani neozval. Ale peníze chtěli předem za vše.

Příště si to asi rozmyslím tady nakupovat.

• nepřehledný popis zboží na webu a jeho složení

Dávejte si pozor na popis a skladbu objednávaného zboží na nákupních servrech (např.Heureka) a samotných stránkách obchodníka, na které jste přesměrováni. Může se lišit.

• zboží dorazilo v pořádku, ale při montáži jsem zjistil, že nějaký inteligent slepil nosníky průhlednou lepící páskou a tak jsem je tři hodiny čistil technickým benzinem. Opravdu už bych si zboží neobjednal

• Komunikace. Psal jsem vzkaz pres webovy formular a nakonec i do poznamky v objednavce, ale nikdo nereagoval.

Dodali mi bez "mrknutí oka" a jakékoli omluvy zboží jiné značky (místo českého výrobce nějakou "Čínu"), než-li jsem si objednal a na email nereagovali! Nedoporučuji tento obchod!!!

Reakce obchodu Střešní nosiče Přikryl

To neni pravda, vzdy uvadim vyrobce zpravne. Odpovidame na vsechny emaily.