• Ne
    • Falešné doklady
    • Nekomunikují
    • Nezvedají telefony
    • Bez el. faktury

Rozhodně NENAKUPOVAT! Objednané zboží sice dorazilo, ale bez el. faktury a u zboží s falešným dokladem. Přiložený doklad byl na úplně jiný produkt, navíc v poloviční hodnotě, půl roku starý a z kamenné prodejny, nikoliv od tohoto eshopu! Eshop absolutně nekomunikuje. Na odstoupení od smlouvy ve lhůtě nereagují.
    Nyní nahlášeno na ČOI.

• Nízká cena výrobku

Za mě super! Objednávala jsem již podruhé a v obou případech zboží dorazilo hned za dva dny. :))

• Nesplňují podmínky obchodu,přestali komunikovat

Objednala jsem si balónky s čísly synovi na oslavu,protože jsem u nás nesehnala,zboží bylo skladem s dodáním 1-3dny při platbě kartou,což jsem měla akorát do víkendu...To jsem si myslela...žádný email,že by se balíček chystal apod.,nepřišlo nic. po víkendu jsem kontaktovala jejich online chat,kde mi paní měla objednávku zrušit a vrátit peníze...týden na to mi přijde email,že moje objednávka byla vyřízena a bude odeslána na zvolenou zásilkovnu!!?? Tak jsem psala na email,na který nikdo neodpověděl,po té zase na chat,kde se pán koukal na objednávku,paní dávala požadavek zrušit,přesto objednávku automaticky poslali,jakmile dorazila...takže mi pán řekl,at balíček nepřebírám,jakmile se jim vrátí,přijdou do 2dnů peníze...je to zase další týden a zase se nic neděje!!!
    Měla jsem si recenze zjistit dříve...ČOIKU bych tam poslala za tohle jednání!

• Komunikace žádná. Telefon nikdo nezvedá.

Objednal jsem parfém po zaslání emailu zaslal peníze a už nikdo nekomunikuje! Nedoporučuji asi podvodníci.

• Zbozi jsem zaplatil prikazem. Po 14 dnech od oznameni o odeslani zbozi jsem stale jeste zbozi nedostal. Telefon je nedostupny.

Nedoporucuji.

• Čekání na zboží zdlouhavé, psala jsem e-mail a také stále žádná odpověď. Zboží zaplacené ale stále jsem ho neobdržela

Prosím o vyjádření k e-mailu děkuji

• 100% spokojenost , nízká cena, rychlé dodání
    • objednávky. Děkuji

Nízká cena, objednávka byla doručena do dvou dnů. Všem doporučuji

• Zboží nedorazilo
    • Už objednávka trvá dlouho a nic.

Nemůžu k tomu nic napsat

Reakce obchodu storeshop.eu

děkuji za reakci. Zboží bylo dodáno opožděně až 3.11.2014, jak píše zákazník. Za tuto skutečnost se omlouváme.

• rychlá odpověď a odeslání zboží
    • delší doba dodání českou poštou na tu poměrně vysokou částku za poštovné

Jinak celková spokojenost s dodaným zbožím

• vstřícnost provozovatele e-shopu
    • rychlá a bezproblémová domluva
    • nadstandardní služby v podobě osobního předání zboží
    • výhodné ceny produktů

Obchod rozhodně doporučuji.

• velmi dobrá a vstřícná komunikace
    • snaha o co nejlepší vyřízení objednávky

S přístupem tohoto internetového obchodu jsem velmi spokokojena, proto ho mohu všem doporučit.

• dobrá komunikace
    • pohodlí z domova

Jsem velice spokojená.

• rychlá a vstřícná komunikace po emailu
    • osobní jednání
    • zboží příšlo v pořádku
    • o několik dní delší termín dodání než bylo uvedeno na webu

Komunikace s obchodem a reakce obchodu byy vstřícné, jen drobný zádrhel z pozdějším dodáním byl vysvětlen kvůli inventůrám.
    Obchod doporučuji.