• Na zboží již téměř týden čekám........

• zboží zaplaceno, ze strany obchodu zrušeno, že dlažbu nemají vlastně skladem, na vrácení peněz si v dobropisu dávají 30dnů ....
    • Zboží ze dvou skladů. Požadovali dvě platby za dopravu. Objednávku jsem rušil.

• Slušný výběr
    • Obchod nedodržel podmínky objednávky.

Objednal jsem zboží skladem s vyzvednutím ve skladu v Praze. Jenže až po objednávce jsem dostal zprávu, že je skladem v Polsku a mám si připlatit 1500Kč za dopravu. Hodnota objednávky byla 3000Kč!!! Obchod záměrně mylně informuje na svých webových stránkách.

Děkujeme za recenzi.

Některé materiály jsou skladem v ČR a některé v zahraničí. Eshop toto bohužel technicky nerozlišuje, ale při komunikaci na to vždy předem upozorníme nebo nabídneme alternativu skladem v ČR. Doprava v rámci ČR je 790,- Kč bez ohledu na to jaké množství objednáváte. Paletová doprava ze zahraničí stojí například 1490,- opět bez ohledu na objednané množství. Materiál který je skladem v zahraničí není možné vyzvednout v ČR a vždy je dopraven k zákazníkovi.

Mrzí nás vaše nespokojenost a omlouváme se za způsobené komplikace.

StoneGallery.cz

• Podminky obchodu neodpovidaji realite. Stone stale meni cenu I platebni podminky

Děkujeme za vaší recenzi. Budeme se snažit polepšit. Prodejna StoneGallery.cz

• Mnohonásobně dražší než kdekoliv jinde.

Reakce obchodu StoneGallery.cz Praha

Děkujeme za vaší recenzi. Rádi vám cenu upravíme podle vybraného zboží, jeho množství a Vaších požadavků. Prodejna StoneGallery.cz

• perfektní komunikace, rychlé dodání
    • prakticky veškerý obklad prohnutý víc než je zdrávo (3mm)

firma funguje dobře, tento typ obkladu nedoporučuji

Reakce obchodu StoneGallery.cz Praha

Děkujeme vám za recenzi a obklady vám rádi vyměníme, pokud nejsou v pořádku. prodejna SG.

• Vstřícné jednání personálu.
    • Silně předražené produkty, které se dají koupit i za 1/3 ceny jinde. Bohužel jsem to potřeboval vyřešit rychle a nenapadlo mě, že stejnou věc koupím o 200% dráž.
    • Kupované flexibilní lepidlo mělo v e-shopu jiný obrázek a označení než obdržené zboží. Nebylo ani jasné zda je mrazuodolné nebo ne.

Reakce obchodu StoneGallery.cz Praha

Děkujeme za vaší recenzi, zboží námi prodávané nakoupit za 1/3 ceny bohužel není možné. Prodejna StoneGallery.cz

• neporadek ve skladu zbozi oznacene skladem neni k dodani za vice jak mesic - smutne

pred objednanim kontrola jestli je vubec zbozi k dostani

Reakce obchodu StoneGallery.cz Praha

Vámi objednané obklady jsou výhradně na objednávku - dle naších stránek, ze zkušeností obvykle do 14 dní. V den objednávky vás kolega telefonicky informoval o přibližné době dodání 14 dní, bohužel s Vánočními svátky se doba dodání posouvá a za to se velice omlouváme. V těchto případech nabízíme i alternativu v podobě obkladu který máme skladem do 2 dnů a je téměř identický. Po rozhovoru s kolegou, panem Gregorou mi potvrdil, že tuto možnost vám nabízel pokud na obklad spěcháte. Věříme, že obklady naskladníme co nejrychleji a omlouvám se za zdržení způsobené Vánocemi a novým rokem.

Děkuji,
    Robert Adam

• vypadali profesionálně, že nabízejí superprofesionální materiály
    • neaktuálnost, nedá se spoléhat na všechny údaje, co udávají

pro jistotu do obchodu zavolat, i když ani to nám nepomohlo (tvrdili, že aspoň jednu z objednaných věcí mají, ale ve skutečnosti "náhodou" neměli, ačkoliv jsme byli domluveni, že přijedeme).

• rychlost !!!
    • příliš drahá doprava , dnes bych řekl silně předražená !!!! Asi Praha nezná jiné dopravce!!!

Velice dobrý !!!

Reakce obchodu StoneGallery.cz Praha

Paletu po celé republice doručíme za 690,- Kč a tato cena je ještě z naší strany dotována. Jedná se o skvělou cenu, ale rádi zvážíme i jiného dopravce.

• nevím
    • nevím

Vzorek "zdarma"(30,5 x 30,5) stál 99,-Kč- dle mého názoru se jedná o t.zv. klamavou reklamu - není to seriózní jednání.

Vážený pane Jordáne,

Děkujeme i za tuto recenzi. Samotný kus zaslané dlažby stojí přibližně 130 Kč s tím, že účtujeme pouze dopravné a balné, které je vyšší než zaplacených 99 Kč, ale snažíme se na ceně podílet. Navíc, v případě objednání jakéhokoli sortimentu si můžete částku 99 Kč za vzorek uplatnit jako slevu. V každém případě máte vzorek zdarma.

• Nepružný obchod, nedodrženy podmínky.

Reakce obchodu StoneGallery.cz Praha

Dobrý den, v den Vaší objednávky vzorků jsme Vás informovali o tom, že budou k dispozici do jednoho týdne. Poté jste objednávku zrušili a my věc akceptovali. Snažíme se stav objednávek komunikovat co nejvíce to jde.

• objednané zboží prodali jinému zákazíkovi

Reakce obchodu StoneGallery.cz Praha

Pane Nezgodo, zboží jsme neprodali jinému zákazníkovi. Vámi objednaná antuka nebyla výrobcem doručena a nadále budeme nabízet pytlovanou variantu. Tímto považujte Vaší objednávku za zrušenou.