Zboží, které bylo uvedené jako skladem nebylo doručeno, prodejce nereaguje na e-maily. Nikdo se neobtěžoval mi napsat, že mi teda zboží nepošlou. Objednáno 4.12.2023. NEDOPORUČUJI, nespolehlivý prodejce.

• při platbě předem, na zboží čekám týden, zatím bez dodávky, bez jakékoliv informace od obchodu

• Podle popisů na eshopu jsem očekával přesné stěrače na konkrétní typ uchycení. Bohužel jsem obdržel univerzální s množstvím adaptérů. Dokonce u objednaného typu BOLT jsem dostal ke stěračům HEYNER ještě mimo sadu adaptéry na BOLT levnější značky ALCA.

Zboží stále nedorazilo

• Dobré ceny
    • Špatná komunikace obchodu, jednání až na moje dotazy.
    • Dlouhá dodací doba.

Na webu je dodání do 3 dnů a po zaplacení nemám zboží ani za 8 dní.

v úterý objednáno, v pátek přišla faktůra a v úterý zboží

• Přesto že bylo zboží skladem, po týdnu zatím ještě nedorazilo.

• Není co hodnotit, zboží po 14 dnech ještě nedorazilo a poslední info bylo o přijaté platbě

Vím, že u jednoho zboží byl status "skladem u dodavatele, do 10 dnů", ale stejný status je tam i dnes. Bylo by fér, kdyby se ozvali a nabídli řešení.

• objednával jsem doručení českou poštou,zasilka přišla přes DPD
    • kvalita dodaného zboží nestojí za nic...

objednával jsem doručení českou poštou,zasilka přišla přes DPD,kvalita dodaného zboží nicmoc,objednával jsem zadní stěrač na octavia II combi,vůbec nepasoval,nutné připasování...stahovák na stěrač je z bláta,nekvalitní zboží....u tohoto obchodu jsem objednával naposledy...

• Za malo penez malo muziky. Sterace vrzaji, radeji si priplatte a kupte kvalitni nebo originaly.

• TECHNIK, KTERÝ ŘEŠÍ MOU REKLAMACI S DODANÝM TYPEM STĚRAČE ASI NENÍ DOSTATEČNĚ FUNDOVANÝ, KDYŽ MI NA TYP UCHYCENÍ SLOT V KLIDU NABÍZÍ TYP HÁK :-(

Zakoupil jsem sadu přesných stěračů pro speciálně pro moji značku auta a nakonec mi stěrač nestírá po celé ploše. Po zaslání reklamce mi technik p.Bžata pošle info, že mám hodně zakulacené sklo a že si mám pořídit tzv. hybridní stěrače, pošle mi odkaz, kde opravdu jsou dané délky, ale s uchycením hák a ne slot, který mám na mém autě. Trochu mimo mísu :-(

• lež první:
    • zboží objednáno 14/12 2018 a týž den bylo uhrazeno
    • reakce dodavatele: 2/1 2019 Platba za Vaši objednávku byla úspěšně přijata.
    • lež druhá:
    • vybrané zboží skladem
    • reakce dodavatele: zboží nelze expedovat protože jej nemáme, bude asi koncem 1. týdne ledna 2019
    • lež třetí:
    • 9/2 2019 v příloze naleznete daňový doklad ke své objednávce, kterou dnes odesíláme.
    • 18/1 2019 DPD: dnes Vám budeme doručovat balík
    • tak konečně po měsíci zboží dorazila, ale ačkoliv objednáno přesně dle typu vozu - stěrače protiběžné, doručeny oba levé....

+ tak to jsem nenašel žádné

• Zezačátku jsme byli spokojeni. Do té doby, než jsme nepoužívaný výrobek vrátili v zákonné lhůtě 14-ti dnů.
    • Vrácení v zákonné lhůtě 14-ti dní je problém

S jednáním firmy nejsme spokojeni, protože jsme nepoužívaný stěrač vrátili v zákonné lhůtě 14-dní a nastaly problémy. Nejdřív se nám pán ozval, že stěrač jeví známky používání, že jsme ho stříkali kontaktolem (což není pravda), že ho poslali na prozkoumání a od té doby se nikdo neozval. Nikdo se ani neobtěžoval odpovědět na poslední email ze 7.6. Už jsou to 2 měsíce od vrácení a nemáme ani peníze, ani zboží. Možná jsme měli pouze smůlu, ale za nás rozhodně NEDOPORUČUJEME

• Stěrače se nedají použít, ačkoli typově souhlasí
    • Redukce nelze nikam nasadit. Mají plný spodek

Místo dodání do dvou dnů, jsem po 10 dnech čekání zrušil objednávku.

• Ať koupite nové stěrače, nebo náhradní gumičky tak je to jeden velký šunt.vyhozené penize.Včera jsem nasadil nové gumičky podle návodu a nestira pořádně ani jedno raminko.

Prostě jeden velký EUbordel na všem se šetří a nic neni kvalitní né že bych se na někoho zasedl.To je dnešní realita.

• Prehlednost, vse popsano, vyber dle typu vozi

Sterace uplna tragedie, grafitove gumicky+ nahradni, pekne balene, ale absolutne k nicemu, vynechavaji kusy pred oblicejem, tragedie. Chtel jsem usetrit oproti Bosch, to jsem si dal. Navic vyrobce Germany, na krabici vyrobce China.Za to obchod nemuze, ale radeji priplatit a 3 roky v klidu stirat.

• dopravce DPD

• sortiment
    • nepružný dodavatel proti konkurenci, proč se dopředu nezajímají v kolikhodinmají doručit zásilku nebo se pružně přizpůsobit změně adresy v lokalitě

sortiment zajímavý, dopravce nepružný, zboží dorazilo poškozené

• ŽÁDNÉ