• Žádné

Nedoporučuji

Vše ok mohu jen doporučit

• na objednávku jste nereagovali sdělením ceny dopravy a stanovením termínu dodání. Pokud se tak nestane, buádu nuce objednávku zrušit.

Zatím nemohu doporučit z důvodu nekomunikace.

• komunikace, od objednávky se nikdo neozval, neberou telefony.

nemohu doporučit. nikdo z obchodu nereaguje

• Na mou objednávku vůbec obchod nereagoval ani po urgenci.

Má zkušenost je jednoznačně negativní a už zde nebudu nakupovat.

• Na mailové urgence nereaguje, na netu uvedené dvě telefonní linky buď nikdo nebere, nebo hovor odstřelí! Proste podvodníci!

Zboží objednáno a nedodáno - na maily nikdo do dneška nereagoval, telefony (5 telefonních čísel) nikdo nezvedá.

• vůbec obchod nekomunikuje, zboží jsem od nich nedostala- nakonec jsem ráda - jsou to podvodníci

Tomuto obchodu se raději vyhněte!!!!!

• komunikace, ze 4 telefonů není možno se dovolat ani na jeden

NEDOPORUČUJI!!!

• Nejhorší obchod, kde jsem kdy nakupoval. 14 dnů od objednávky nic. Na email nikdo nedpovídá. Navíc Zemas je naroubován na velkém množství webových obchodů. Někdo by měl něco udělat.
    • Podvodníci.

V žádném případě nic nakupovat.

• nekomunikuje

najděte to jinde

• je ponukany tovar v dobrej cene
    • obchod vobec nekomuikuje so zakaznikom, doprava objednaneho tovaru je nejasna a podla obchodu dostane zakaznik az po objednani tovaru dodatcnu informaciu o cene dopravy a v mojom pripade mi nebola vobec dodana informacia o doprave ani informacia o nedostupnosti objednaneho tovaru

Bola to len strata mojho casu, kedy som marne cakal na tovar. Mam pomerne velke skusenosti pri objednavani tovaru cez cesky e shop, objednavam z ceskych e shopov casto a rad, lebo mam s nimi lepsie skusenosti ako so slovenskymi e shopmi, ale tato spolocnost bola jedina, ktora po objednani tovaru sa okrem automaticky vygenerovaneho mailu o prijati objednavky odmlcala a nedvihala ani telefony o co som sa pokusal cca 8 dni a potom som zrusil objednavku. Obchod nereagoval ani na zrusenie mojej objednavky a ani mi to nepotvrdil.

• Tři týdny se není možno spojit s obchodem pro reklamaci dodaného zboží. Bylo dodáno jiné zboží než je na stránce s objednávkou.

Nezvedají telefony nebojsou vypnuté a neodpovídají ani na email.

• :-(
    • Komunikace , jak e-mail , tak i telefon ,
    • Volal jsem asi 30x a nikam jsem se nedovolal
    • Nenabízí žádné výhody.
    • Toto neni obchod, toto jsou lháři a nemeli by na trhu co dělat.

Neobchodovat a možná by bylo za zvážení podat na ně oznámení za klamání zákazníka a uvedení v omyl....
    Jejich chování neodpovídá dobrým mravům v obchodování...

• Rychlé doručení (jiného zboží)
    • Dobrá cena (nedodaného zboží)
    • Dodáno jiné zboží, nezájem dodavatele řešit nápravu.

Nechápu jak někdo takový jak tato společnost může vůbec podnikat. Naprostá neschopnost řešit svoje závazky a komunikovat se zákazníkem. Nereagují na emaily, na telefonáty ani na dopis. Celá anabáze mně stá přes měsíc času. Zdržení a problémy na stavbě.

Nedoporučuji !!!!!!!!

• nekorektnost!

rychle pryc!

• Objednávku vůbec nepotvrdili a na telefonní čísla uvedená na webu nesjou dostupná.
    • Prostě katastrofa - zásadně nedoporučuji.

Zřejmě nefunguje, nereagují, nikdo se neozval.

• Žádné výhody jsem nezjistil.
    • Komunikace žádná.

Objednal jsem a zatím jsem zboží ani žádnou zprávu neobdržel. Objednávku budu rušit.

• levná cena