• Nekumunikace

Nenakupovat

• Špatná komunikace.

Do dnešního dne sme zboží neobdrželi Nekomunikují. Telefony nikdo nezvedal. Nedoporučuji

• Radši nakupte jinde. Nekomunikují! Nezájem. Proč vůbec nabízejí něco když pak neberou telefony a nekomunikují.

nekomunikuji neodpovídají....

• Slabá komunikace, neodpovídají na email, potvrzení o objednávce neumožňuje sledování zásilky, po 10ti dnech stále není doručeno. Při objednání sdělují, že pošlou info o cenně poštovného, nic však sděleno nebylo.

Pokud by měli nějakou výhodnou cenu a na zboží vůbec nespěcháte, pak bych koupil na dobírku. Možná.

• Zadne
    • Nikdo neodpovida na emaily, na telefony,...

Hezky ale nepouzitelny.

• napřed objednávka,pak odsouhlasení ceny,ktomu už ale nedoško.zboží nedodáno,ale faktura přišla po čtyřech měsících.nekomunikují ,čísla jsou nedostupná.

v žádném případě nedoporučuji.jen problémy.

• Žádné
    • Nekomunikují už 18 dní od doby co jsem učinil objednávku.

Nedoporučuji, nekomunikují, telefon nezvedají.

Obchod jsem našel na internetu, zaujal mě dobrými cenami, zboží jsem objednal a zvolil osobní převzetí. Obdržel jsem potvrzení objednávky a to bylo do dnešního dne vše. Firma má nedostupné všechny 4 tel.kontakty na email nereaguje. Zboží jsem nakonec musel objednat jinde. Tento obchod v žádném případě nedoporučuji.

• Nekomunikuje

Nakoupit jinde.

• Zadna komunikace, proste nic

• žádné, vůbec na objednávku ani opětovné maily nereagují
    • komunikace

tady už nikdy objednávat nebudeme

• zatím žádné-zboží do souč.doby nedorazilo
    • vůbec se na jejich uvedená čísla nedá dovolat a na e-mail nereagují

nespolehlivý obchod a nevím, zda mi bude zboží vůbec doručeno, bylo by vhodné nějak reagovat na objednávku

• To by me take zajimalo
    • Ze jsem nedostal zbozi, nikdo me neinformoval

Spis to bude nejaky komunikacni sum, ale vysledek je takovy, ze zbozi nemam

• žádné, ještě jsem se s takovým obchodem nesetkal - hr§za
    • všechny co existují

ani si jich nevšímejte, protože je absolutně nespolehlivý nekomunikativní a neprofesionální, který slíbí vše co vám nemůže dát

• absolutně chaotický systém objednávek, žádná reakce na mail

jít jinam

Obchod vůbec nereaguje. Skončilo tím, že mi bude naceněna doprava a po odsouhlasení objednávka přijata. K tomu ale nikdy nedošlo, na uvedená čísla se nedá dovolat. Takže o ničem. Rozhodně NEDOPORUČUJI!!!!!!!! Ztráta času.

Neodporúčam,tovar mi nebol doručený a nikto zo strany obchodu má dodnes tzn.11dní od objednania nekontaktoval

• Nejprve jsem zaslal dotaz na zboží,nepřišla žádná odpověď. Následně jsem zboží objednal, měla přijít informace o dopravě, ale také doposud nic. Přišel mi pouze tento dotazník. Již jsem zboží raději sehnal jinde.

Nedoprucuji,pred deseti dny sem odjednal a do ted se mi nikdo neozval,krome dotazniku jak sem byl spokojeny s nakupem.Sracka